Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logican potez da u ovom trenutku nema lutanja sa pojacanjima ...

    Comment


    • Ne znaju oni gde biju kad su slali ponudu za Bircu...Njima treba dosta toga i ova sezona je kriminalna a Loncar je smesan kao bioskop. Oni su nadogradili tim da se raspadne,od Scepanovica, Mike,CDM itd....bas su losi..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Mislim da smo jedini klub u Evropi, a i sire, koji nema trojku, cetvorku ili peticu sa bar 29% suta za 3.

        Bez spejsinga u napadu nema prostora ni za nase brzinske bekove.

        O nedovodjenju vaznog clana rotacije da ne pisem.

        Ali to je KKP od 2012, jedan korak napred, pa nam polome ruke i noge i tako u krug.

        Comment


        • Lomimo mi sami sebi ne ruke i noge već vrat što ćutimo, dozvoljavamo svakoj šuši da vežba iživljavanje nad nama, dok se mi svađamo preko kompjutera i tastatura, drugi rade ono što je planski napravljeno odavno.
          Kad bi iole tribina bila normalna, očišćena od svih SNS smetlara verujem da bi neke stvari bile dijamentralno suprotne.
          Negde je Tegi bio u pravu kad je napisao kako smo ćutali kad je Vujošević bio onako otišao tako da i nemamo pravo da se preterano tangiramo i druge sprovodimo u krivce.
          Najvećim delom krivica je kod nas. I nema te vlasti koja bi mogla uništiti nešto ako se dobro gradilo godinama. Očito je kod nas problem dublje prirode, seže od mnogo ranijih dana, došlo nam sve na naplatu, sad stisnimo m*uda i pričekati nanovo naših "pet minuta" samo ovaj put pamet u glavu.

          Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Nikola Lončar postao foraš ko Šilobad i Todorić te prosipa degutantno izlizanu priču kako Partizanu u stvari nije potrebno pojačanje, igrači imaju apsolutno poverenje uprave samo nznm za šta poverenje.

            Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Oče Slavko pomolite se za naš i vaš Partizan

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Imamo pleja. Suze mi idu

                Comment


                • Djosa uneo svezinu u tim.

                  Ovaj Trento je tezak ocaj, mora se ovo dobiti i tamo rutinski.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Ogroman propust je puštanje ljudi u halu u doba pandemije kad ljudi oboljevaju i umiru.
                    Nije mi jasno olako ponašanje naša dva najtrofejnija sportska kolektiva.

                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Nista specijalno sinoc, samo sto Trento nije mogao da ubode trojke, koje su ulazile igracima Borca, Krke...

                      Opet se video problem kada krene Tomas, 2 licne za 3 minuta.

                      Neverovatno da nisu doveli neku cetvorku, a videli smo na primeru Perkinsa da ih ima za 10k mesecno i u slabijim ligama.
                      Nista ta cetvorka ne treba da bude speci, da zna da sutne za 3, da nije krater u odbrani i da ima bar prosecan IQ.

                      Comment


                      • Sinoć se potvrdilo da je mnogo bolje kad Tomas i Mozli počnu utakmicu.

                        To kad sam pisao ovde mene je Kuper napao i pisao da sam izlapeo i košarkaški nepismen.

                        Jaramaz, Pejdž, Dangubić, Tomas, Mozli je brutalna petorka. Još je sad došao i Perkins.

                        Budi se Partizan, nije još kasno za ABA ligu.

                        Nije Partizan bez šansi ni za finale Evrokupa. Ako bude još i publike, onda šanse drastično ripaju.

                        Jedva čekam sledeće kolo i utakmicu protiv Budućnosti.

                        Ne bih bio u koži Budućnosti jer se lav probudio i njegov krik ledi krv u žilama.
                        Last edited by Karamazov; 14-01-21, 09:59.

                        Comment


                        • Comment


                          • Mozli vam je izuzetan moram priznati. Josh perkins se za sad fenomenalno pokazao

                            Comment


                            • Ubija Tomasova nekonstantnost. Neki put napravi prevagu, izdominira, onda se desi pomračenje ko protiv Borca i Trenta kad celo vreme odigra u kontra ritmu.
                              Mozli je pravi fajter. To kako se bori za klupske boje, još od stranca, stvarno je fascinantno. Sa njim sam nekako siguran u reketu znajući da će sprečiti sve što se sprečiti može. Što se ne može reći za štetočine Miku i Jankovića.

                              Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                              Comment


                              • Partizan i Zvezda se takmiče ko se više pravi lud

                                Comment

                                Working...
                                X