Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Оде Богдановић у Андору. Нек му је са срећом.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Jao sta sam sad` cuo...

      Mogu ja da promenim ime i prezime ali osteje jedinstveni maticni broj
      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

      Comment


      • Hvala mu i nek mu je sa srecom. Kakav bedak se siri na pojedinim forumima, kao da nam je otisao Karl Malone, a ne Luka Bogdanovic. Uzimace Sasa i Edo koji minut na 4 i pokrivace Gagic, Milutinov i Macvan sa solidno rasporedjenim vremenom.

        Pomenulo se neko ime oko pleja, ali posto vidim da se samo pise o odlasku Luke Bogdanovica, ne znam koliko je to ozbiljno
        sigpic

        Comment


        • http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...robara-u-Areni
          Hocemo levski u areni
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • E ubija ovo sto jos nema pleja, cini mi se da mi je lakse bilo kad su licitirali imenima

            Comment


            • Moguce je da cemo dovesti nekog pleja iz kineske lige.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Moguce je da cemo dovesti nekog pleja iz kineske lige.
                To onaj za Solnok sto je igrao.

                Comment


                • Pa koji je danas datum i tako to, Kina nam polako klizi... znaci dolazi u obzir play samo iz otprilike ove tri lige Mijan Mar, Kambodza ili Laos.
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Buducnost pukla od Mege u gostima, sada nam beze dve pobjede ako mi veceras naravno slavimo u Makedoniji, svasta je moguce moramo samo skoro sve pobijediti do kraja
                    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                    Comment


                    • http://youtu.be/H0eFy3SfC2w

                      TOP 10 Partizan plays vs Mzt
                      https://www.youtube.com/c/krkipfc

                      Comment


                      • Sta mislite? Iznenada se otvorila i pozicija broj 2.

                        http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...j-ofa-ABA-lige

                        Comment


                        • Mogli bi Buducnost prestici ko sve pobijedimo do kraja, sto je veoma tesko da sve uzmemo ali koje smo budale nebi me zacudilo, plus Buducnost okine u Sloveniji i Zagrebu. Tesko da Cedevitu nekako mozemo prestici.
                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • Ako budemo drugi ili treci, super, ako budemo cetvrti, opet super Double win situation.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mozda malo zvuci glupo, ali verujem da ako Buducnost izgubi za dve nedelje u Stozicama(a Partizan dobije sledeca dva), da bi Zvezda mogla da nas pusti u Vecitom Derbiju posto sigurno ne bi zeleli da se odmah u polufinalu sastanemo.Ne verujem da ce Buducnost da dobije kuci Cedevitu i u tom scenariju bi se u poslednjem kolu odlucivace se ko nece da igra sa CZV tj pobednik u Moraci bi njih sigurno izbegao zato sto bismo imali isti skor.

                              Btw, ocekujem da ce se Veciti Derbi odigrati u Areni, mozda cak i sa Zadrom igramo tamo.

                              Comment


                              • Prosle sezone se sve poklopilo kako je trebalo, i na kraju smo izvisili, tako da mi je ove sezone u ligaskom delu bitno samo da budemo u top4, a u polufinalu ko god bude, mi sanse imamo. Nego, jel istina da je moguce registrovati nove igrace za aba ligu do petog februara? Nece valjda da izvisimo za pleja



                                Dalo opet dominira
                                Ko Sasa Pavlovic, celavi : D D D D
                                Last edited by Lion; 03-02-15, 15:51.

                                Comment

                                Working...
                                X