Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Poslednje mesto je realnost, al' daj bar da igraju Tanaskovic, Pecarski ako dodje i jos po koji klinac.
    Stop matorim istrosenim igracima, pogotovo strancima.

    Samo Milenka prihvatam od povratnika
    0:10 matori u najavi
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • EKSKLUZIVNO Razgovor koji morate pročitati: Šta spaja trenera Obradovića i velikog glumca Diklića
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • S obzirom koliko je Vanja bio nekonstantan i stavise stagnirao je, ovih 500k evra su premija.Mada opet smatram da bi bas ove sezone pod Mutom procvetao.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          S obzirom koliko je Vanja bio nekonstantan i stavise stagnirao je, ovih 500k evra su premija.Mada opet smatram da bi bas ove sezone pod Mutom procvetao.
          Potpisujem.

          Comment


          • Vrabac vam otisao na ili u Tenerife kako ko vise voli, jednogodisnji ugovor je u pitanju.

            Comment


            • Gotivac, ali bas mnogo mora da radi na sebi da bi igrao ozbiljan basket. Partizan doduse veze sa istim nema
              Dovlacite neke Grobare majku mu staru, dosta vas je "neprijatelja" doslo

              Comment


              • Ujebo nas je zerson trol, zvao ceo danas preko privatnih poruka komsijski forum nakon sinocnjeg incidenta.

                Ne verujem da je nas, mada sumnjiv mi je nesto Notorious. Kapiram da u ovom trenutku umire od smeha, a i meni je vala mnogo smesno.

                Comment


                • Inače Ljuba vam je najbolji administrator među Partizanovcima. Jest da se ništa ne pita ali samo zbog njega bi bilo u redu da neko pokuca i na ovu mračnu stranu.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Ujebo nas je zerson trol, zvao ceo danas preko privatnih poruka komsijski forum nakon sinocnjeg incidenta.

                    Ne verujem da je nas, mada sumnjiv mi je nesto Notorious. Kapiram da u ovom trenutku umire od smeha, a i meni je vala mnogo smesno.
                    Jesam neozbiljan ali ovo nije smiješno. Ako smatraju da negdje nisu poželjni ima gdje jesu, a ovdje ima i previše mjesta + znaš i sam da se pokreće pdf od početka i dođe kao da su prešli na tek otvoren forum. Od tebe se očekuje ispomoć ako zaživi, a ne neozbiljnost Otprilike i znaš koje su teme potrebne a Vladan i ja smo tu kao garancija tako da ne širi dezinformacije a priča se da jesi Aktiviraj se malo, palo je ispod 40.

                    Comment


                    • Jedno pitanje za komsijski tabor apropo teksta o Diklicu i Obradovicu.
                      Diklic je koliko ja pamtim dugo dugo bio stalno prisutan na utakmicama Partizana
                      i onda je ako se ne varam 90 tih posle Istanbula prestao da dolazi.
                      Da li zna neko razlog zbog čega.
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • @noto

                        Mislio na tog lika zersona koji se tek registrovao danas, nego kako sam napisao ispada da sam se tebi obratio.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Inače Ljuba vam je najbolji administrator među Partizanovcima. Jest da se ništa ne pita ali samo zbog njega bi bilo u redu da neko pokuca i na ovu mračnu stranu.
                          Ha ... ha ...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Pozdrav, komsije. Evo i ja da vas pozdravim. Ne interesujete me uopste, i ako budem navracivao onda samo da vam cestitam pobedu u derbiju, pa se nadam da vas necu dugo posetiti.
                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • Pratim vas dugo i resih da se prikljucim.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Pratim vas dugo i resih da se prikljucim.
                                Opa, stigao gazda! To se cekalo Jos samo deda Arsenija neko da nauci kako se pravi nalog ;) Pozdrav komsije!
                                "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                                Comment

                                Working...
                                X