Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Usledili su demanti relevantnih svetskih sportskih novinara.
    Sad je stigla potvrda i preko portparolke Bruklin Netsa.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Kaze preCednik da sledece nedelje stize bek, a nakon toga i centar. Ako ne ubodemo tu kako treba, ode sezona.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Novosti pišu da je to pojačanje Redži Reding.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Bas odavno nisam pisao. Avatar mi je jos iz perioda kada je Dzile bio nas trener. (sada je promenjen )

          Elem...Mislim da ove godine konacno mozemo necemu da se nadamo. Trenutno nemamo sampionsku ekipu, fali nam suter, prva petica, bolja forma Thomasa i da ne igra Bircevic.

          Ekipa je sklopljena tako da defanziva bude prioritet, neki igraci su napredovali u odnosu na prethodnu sezonu (narocito Zagor) i mislim da je to dobra baza. Medjutim, napadacki smo dosta limitirani, protivnickim ekipama ostavljamo mnogo mogucnosti da "biraju" sutere koje ce da pustaju i ako se promase neke otvorene pozicije, odmah smo u problemu. Treba nam igrac koji ce upravo u takvim kriznim periodima utakmice da samostalno iskreira i ubaci neki sut.

          Osim Page-a, svi bekovi su dobri defanzivci i sasvim korektni asistenti, narocito Gordic. Krila su nam korektna, mada Painers nije nesto po mom ukusu, ali ima covek dobrih momenata. Thomas bi trebalo da bude vodja ekipe, mada ga je ona povreda malo izbacila iz ritma. Mozli je pravo otkrice, najbolji i najstandarniji igrac do sada i potpuno se slazem sa predsednikom kluba da mu vec sada treba ponuditi produzetak ugovora jer mislim da cemo ga jako tesko zadrzati na kraju sezone. Jankovic je jedna od mrlja ove ekipe, ali ume da bude koristan u nekim situacijama.

          Jedino sto mi je potpuno nejasno i neobjasnjivo je razlog zbog kojeg je doveden Bircevic. Iskreno mi nije jasno kako se covek profesionalno bavi sportom, jer njegov limit je daleko ispod amaterskog u svakom pogledu. Mislim da bi mali Pecarski mnogo vise dao od njega da je ostao u klubu. Ako nista drugo, bar ne bi pravio amaterske gluposti kao sto to ovaj radi u svojoj 29-oj godini.

          Nadam se da ce Reding potpisati za nas. Iskreno, nisam ga nesto puno pratio, ali na osnovu nekih snimaka sto sam odgledao vidi se da ume da ubaci spolja i da napadne prodorom. Kvalitetnog centra cemo jako tesko naci u ovom periodu. Mislim da ce tu vise da se gadja neko iz "nepopularnih" ekipa kao sto je doveden Mozli iz Trsta.
          Last edited by Batman; 24-11-19, 09:04.

          Comment


          • Ako neko ima link za tekmu, molim da mi pošalje
            sloboda ili ništa

            Comment


            • http://www.sipragezabava.com/arena-sport-1-uzivo.html
              http://www.jagledam.com/arena-sport-1-uzivo-stream
              http://onlineuzivo.com/arena1/
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Ovo neki novi sajt? Na ova druga dva sam ulazio često, ali nisu baš nešto, često loša slika a često i ne radi. Ovi deluju dobro.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Nemam pojma, naleteo sam na drugom forumu na ove linkove.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Opet velike oscilacije, opet dugacak period kad ne igramo nista, opet taj jebeni sut za tri. Koliko smo imalina kraju 3/19?
                    Sramota koliko se mase otvoreni sutevi. Blize kosu gadjaju kad sutiraju preko ruke nego kad su sami ko duhovi.
                    Sad sledi period kad smo uglavnom kod kuce, ovo mora da izgleda mnogo bolje. Bek i centar ako se ne ubodu, najebali smo.

                    Sto se sudjenja tice, nekoliko ocajnih odluka na nasu stetu na samom kraju. Mada su i njih cini mi se ostetili kad su svirali faul u napadu Kobsu i da je onaj gazio liniju.
                    Steta sto smo uopste dozvolili da dodje do neizvesne zavrsnice, ovo je moralo laganije da se dobije, ali nije imalo s kim.
                    Novica se sprdao.

                    Sut pod hitno dovesti na neki pristojan nivo, ovo je uzas.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ja zadovoljan Redingom, bolje pojacanje od Bela. Mnogo jaci CV i igrao je kosarku na visem nivou. Iako je njegov prajm prosao, vrlo moguce da ce mu ovaj angazman biti dobra odskocna daska.

                        Nisam ocekivao bas pobedu u Podgorici, nekako cu i prezaliti poraz ako dobijamo konkurente kuci i ne gubimo male utakmice, pre svega u gostima. Ima tu par nagaznih mina u drugom delu sezone koje itekako mogu da uticu na nas krajnji plasman.

                        Comment


                        • bice borba za prva 4 mesta do kraja jako neizvesna ...

                          Comment


                          • https://www.youtube.com/watch?v=t4mL7O7jttQ



                            Vujanić na derbiju 2003. godine, 33 poena, 7 trojki u prvom poluvremenu!
                            https://www.youtube.com/c/krkipfc

                            Comment


                            • Vidim da sledi pauza u Evrokupu.

                              Lepa prilika za odmor a i za uigravanje ekipe.

                              Sad je i prava prilika da dovedete nove igrače.

                              Comment


                              • Ne treba nam plej.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X