Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • https://youtu.be/P5CbCTXvofo



    Snimak cele utakmice protiv Zenita, nadam se da neće biti sklonjen zbog autorskih prava
    https://www.youtube.com/c/krkipfc

    Comment


    • Trinkijeri pred put u Podgoricu: Nismo favoriti, videli smo šta Budućnost može

      Pred sutrašnje gostovanje, trener Partizana NIS, Andrea Trinkijeri je izjavio:

      – Ovo je drugi korak u teškoj seriji i da ja u toj seriji od četiri utakmice kažem da smo autsajderi, neko bi to shvatio kao da ne verujem u svoju ekipu. Mi imamo potencijal, svaki dan nešto naučimo. Nećemo mi svaki dan biti bolji, ali ćemo sigurno biti bolji. Kada kažem da smo autsajderi, mislim da u ove četiri utakmice, Zenit, Budućnost, Valensija i Zvezda – mi nismo favoriti. Ali, ja verujem u moju ekipu. Zašto nismo favoriti u nedelju? Kada igraš Evroligu prvi put posle mnogo godina, treba ti adaptacija. U četvrtak uveče smo videli šta Budućnost može, kakva je to utakmica bila, kakva atmosfera, a bila je teška. Iskusna je to ekipa. Šta da kažem o njihovim Amerikancima? Njihove cene govore za sebe. Budžet govori, sve su to vrhunski igrači. Ali, ja mislim da su ključni košarkaši Budućnosti Gordić i Ivanović. To su jako, jako važni igrači. Oni mogu da dobiju utakmicu sa sedam asistencija, sa 25 poena, i oni su najveća meta za našu odbranu – istakao je Trinkijeri.

      Plejmejker Partizana, Aleksej Nikolić ističe da crno-bele očekuje još jedan veliki izazov.

      – Posle Zenita, pred nama je još jedno teško gostovanje, protiv ekipe koja se sigurno nalazi u dobrom momentu. Ostvarili su prvu pobedu u Evroligi uz oboren rekord takmičenja sa 21. postignutom trojkom. Da bismo ostvarili pobedu, potrebno je da budemo maksimalno fokusirani u svim segmentima igre, da imamo stabilnost u igri i da naša energija bude na najvišem mogućem nivou. MIslim da nas očekuje lepa utakmica – istakao je Nikolić.

      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Bolji su ali zbog onog gmaza u lozi bih voleo da ih nakantate.... imaju oni svoj crn period u svakoj utakmici, trebalo bi ga iskoristiti.

        Comment


        • Ocekivan poraz, delovalo je tokom celog meca da ne mozemo da preokrenemo. Klark nas je ubio.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ma do sutra ne bi preokrenuli. Jebeno je kad imas toliko igraca koji su jezivi u odbrani i kad nemas nijednog igraca koji moze na neko soliranje da vadi ekipu kad ne ide. Mnogo bolje to izgleda pod Trinikijerijem i bice jos bolje...ali sada nismo nivo ni ove Buducnosti koja kurcu ne valja

            Comment


            • E, da, mora se pohvaliti Jankovic za dobru partiju. Nije ludovao kao sto zna.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Cestitke Grobari! Imate super ekipu iako su mladi mogu da igraju tvrdo. Nista manje tvrdje nego li u EL. Uzivo ste bas fino izgledali. Imate i meku ruku. Jankovic ispracen aplauzima posle povrede, po govoru tijela rekao bih da nije nista ozbiljno. Pravi derbi. Za nas je bitna pobjeda bilo kakva.

                Comment


                • https://youtu.be/jP-rLHUi7Yc

                  Pobede u evroligi na jednu loptu 2002 - 2012
                  https://www.youtube.com/c/krkipfc

                  Comment


                  • Ako treba nekome....

                    http://mygoodstream.pw/basket/eurole...0=&gs=TVE9PQ==
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Toša živ...

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Manje više OK poluvreme. Samo imponuje količina neshvatljivih gluposti koje iznedre crno-beli momci.
                        Gagić i Lendejl prednjače u ovom aspektu. Prvi ponovo bez veze ulazi u problem sa faulovima. Australijanac ništa ne može odbraniti/zagraditi pod oba koša.
                        Vidi se iz aviona, ne treba biti magistar igre, šta nedostaje sadašnjem rosteru i gde će Trinki imati najviše zasući rukave.
                        Protok lopte, kada je rival zauzeo defanzivni stav ne postoji. Oslanjamo se na individualno rešenje, igru "1 na 1" Pejdža ili Marinkovića takva postavka uglavnom donosi probleme i kontranapade rivala.
                        Bode mi oči koliko smo mekani ne samo u reketu već uopšte. Ko da teretana i fizikalije za nas predstavlja misaonu imenicu.


                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Zenit prokockao +11 na 2 minuta do kraja (usao u 4. cetvrtinu sa +19), izgubio u produzetku
                          Last edited by Mr. Wolf; 21-11-18, 19:03.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Zagor kriminalan.
                            Donekle opravdanje zaštitna maska ali opet...

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Ta maska moze puno da narusi koncentraciju pri sutu...

                              Comment


                              • Jesam li ja dobro video da Marinkovic nije na spisku ove nase rezervne reprezentacije,ne kapiram to,pa on nam je mozda i najbolji mladi kosgeter.

                                Comment

                                Working...
                                X