Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaramaz u PG, odradio valjda trening sa ekipom. Vjerovatno skracena neka minutaza.

    Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока

    Comment


    • Mislim da nema šanse.
      Njegova igra je energija.
      Ako ne može na max nije ni korisan.

      A već druga povreda u par meseci, najpametnije je da preskoči sledeće 2.

      Comment


      • Trifunovic

        Comment


        • Gotovo je ovo, nasi nemaju snage vise ocigledno.

          Comment


          • Ivanovic preveliki igrac. Mi to nemamo...
            Jbt sedimo mirno i gledamo kako klub umire. Tuzno

            Comment


            • Kvalitetniji su. Trojke su nas drzale u igri. Ivanovic sjajnu utakmicu odigrao.

              Koji je kurac vise Zagorcu, cini mi se da nije prvi put da radi ovo na samom kraju utakmice kad je sve vec reseno.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Filipovski vodi meč ko da mu je oproštajni.
                Ni energije nit žara. Sramotno vukao poteze samo potvrdivši da nije kalibar za napraviti nešto od Partizana.
                Mi definitivno gore izgledamo sa njim nego pod vođstvom Japanca.

                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                Comment


                • Bolja Buducnost i to je to.
                  Bez Jareta i sa losim Mozlijem i Tomasom mi nismo imali sanse.
                  Plus domacinsko sudjenje posle tehnicke.
                  Zagorac je malo nerezonski vartio nadu, ali je Ivanovic pokazao da je najbolji napadac lige i zasluceno cementirao Buducnost na celu tabele.

                  Comment


                  • Nama je uvek neko drugi kriv. Te nam smetaju obruči, domaćinska suđenja a to što nam napad izgleda na nivou basketa ispred zgrade besimo mačku o rep.
                    Poraz u Morači je preslikana slika i prilika kako izgleda Partizan cele sezone. Sve da je Jaramaz bio na terenu mi ovo ne bi okrenuli u našu korist.
                    Škripi na svim pozicijama. Previše indijanštine imamo na jednom mestu, još kad imaš stručnjaka, aj nazovimo šatro trenera, koji ne zna jel doš'o il poš' o, onda ne čudi što izgledamo još gore od starta sezone kad smo pomišljali kako će nam promena na klupi doneti nešto veliko i VAU...
                    Ako ima i malo obraza / poštenja predsednik kluba sa svojim saradnicima morao bi izaći pred Grobare reći kako nije dorastao zadatku te ponuditi momentalne kolektivne ostavke.
                    Priče kako sezona nije završena ne piju vodu. Samo budala, ne kažem lud, smatra da će se preko Evrokupa sezona spasiti. Poniženje koje smo doživeli ne odlaskom u doigravanje regionalne košarke tek će imati za posledicu po klub.

                    Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                    Comment


                    • Treba istrpiti trenera. Čovjek nije radio selekciju igrača i to se osjeti. Kada odradi cijele pripreme tek onda će se vidjeti pravi rezultati.

                      Comment


                      • Kakvu crnu selekciju kad je pristao da bude podguzna muva. Iz aviona se vide problemi u igri, tim vapi za pojačanjima Filipovski na pitanje novinara o doselekciji kaže da ne razmišlja. Pa o čemu prika razmišljaš. Pristao si da sviraš po Ostojinim notama pa izgovaraš ono što Limar želi da čuje.
                        Sledeće sezone odlazi pola tima. Sigurno nećemo više gledati Jaramaza, Pejdža, Mozlija jedino vredno što imamo. Sigurno se ispisnice spremaju Tomasu, Miki, Jankoviću, Mekintajeru, pitanje šta će biti sa Perkinsom pa idemo Jovo nanovo u sklapanju mozaika.
                        Pitanje ko će želeti da dođe kad sagleda sve ukupno stanje u klubu. Praznu kasu i opet ne igranje Evrolige.

                        Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Jedno pitanje, delegacija vasa sad u PG na utakmici je bila nikad brojnija. Osim Ostoje, Loncara i Kecmana , bilo je tu jos minimum 4 covjeka pored klupe a i nekoliko u lozi. Ko vam je sve u upravi kluba? Znam da je Pavlovic ali njega nisam vidim a jedino njega bih poznao i sa maskom

                          E da i bile su mi cudne gestikulacije Filipovskog prema upravi kad god neko od vasih pogrijesi na terenu kao npr dva puta koraci Tomasa , zicer Mozlija, koraci Zagora...gestikulirao je u smislu "jel vidite vi ovo"...to je moje subjektivno misljenje, ali gestikulacije su sigurno bile

                          Comment


                          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                            Jedno pitanje, delegacija vasa sad u PG na utakmici je bila nikad brojnija. Osim Ostoje, Loncara i Kecmana , bilo je tu jos minimum 4 covjeka pored klupe a i nekoliko u lozi. Ko vam je sve u upravi kluba? Znam da je Pavlovic ali njega nisam vidim a jedino njega bih poznao i sa maskom

                            E da i bile su mi cudne gestikulacije Filipovskog prema upravi kad god neko od vasih pogrijesi na terenu kao npr dva puta koraci Tomasa , zicer Mozlija, koraci Zagora...gestikulirao je u smislu "jel vidite vi ovo"...to je moje subjektivno misljenje, ali gestikulacije su sigurno bile
                            Јел био ''новинар'' Тегелтија???

                            Comment


                            • Nisam primijetio.

                              Comment


                              • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                                Jedno pitanje, delegacija vasa sad u PG na utakmici je bila nikad brojnija. Osim Ostoje, Loncara i Kecmana , bilo je tu jos minimum 4 covjeka pored klupe a i nekoliko u lozi. Ko vam je sve u upravi kluba? Znam da je Pavlovic ali njega nisam vidim a jedino njega bih poznao i sa maskom

                                E da i bile su mi cudne gestikulacije Filipovskog prema upravi kad god neko od vasih pogrijesi na terenu kao npr dva puta koraci Tomasa , zicer Mozlija, koraci Zagora...gestikulirao je u smislu "jel vidite vi ovo"...to je moje subjektivno misljenje, ali gestikulacije su sigurno bile
                                Čvršći dokaz od ovog ti ne treba da su Filipovskom sigurno obećana adekvatna pojačanja kad se sklapao posao dve strane. A jedino što će dobiti od pijavica iz uprave je čir na debelom crevu.
                                Ne bi Slovenac gestikulirao i "pravdao" se Limaru da nije izigran.

                                Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
                                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 18-01-21, 13:31.

                                Comment

                                Working...
                                X