Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Офишл:

    Radna komisija je na današnjem sastanku jednoglasno predložila kandidaturu Nikole Pekovića za predsednika KK Partizan. Predlog će biti i zvanično iznet pred Skupšitnu kluba na vanrednom zasedanju.

    - Sa velikim zadovoljstvom i ponosom obaveštavamo javnost da je Nikola Peković jedini kandidat radne komisije za predsednika novog Upravnog odbora kluba.

    Sa Nikolom Pekovićem je obavljen razgovor i on je prihvatio ponuđenu funkciju.

    Radna komisija će nastaviti rad na zakazivanju Skupštine kluba u skladu sa procedurom.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Nikola Pekovic salala

      Partizan ostaje Grobarima, kako sam zeleo !!!

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment






        • Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Grobari za nas su skupili preko 11 hiljada evra juce u Novom Sadu... Ozbiljna brojka imajuci u vidu stanje u drzavi i platezne mogucnosti ljudi...

            Svaka cist tim ljudima

            Comment


            • Dule hvala ti na svemu sto si uradio. Za mene ces biti jedna od najvecih legendi jsdp i samo cu lepe stvari da pamtim...a bilo ih je za 5 romana bez problema. Zelim ti da budes zdrav i da odmoris od svega.

              A ti Pero imas moju podrsku. Samo polako, napreduj i uci svakodnevno i bice to ok.

              Danas krece novo poglavlje!

              Comment


              • Сунце ти... који шокови...

                ХВАЛА ТИ ДУЛЕ! ГАЗИ ИХ ПЕРО! <3
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Comment


                  • Pera je verovatno resenje za ovu sezonu. Svidja mi se zamisao. Hvala Dule za sve, sto kaze Ljuba, odmori malo pa da za koju godinu opet gledamo evropski Partizan.
                    sigpic

                    Comment


                    • Dule ti odlazis iz partizana ali tvoja dela ostaju u njemu i za sto godina svi ce se setiti ko je bio dule, a za one koji su potencirali njegovu smenu i smejali mu se tesko da ce neko za nekoliko sedmica i znati ko su oni.
                      Ovakav odlazak dule nije zasluzio ali neka im to ide na dusu. O novoj upravi necu nista reci niti me ona zanima dok god u njoj ima poslusnih sns pijuna.
                      Generale ovo nije kraj ovo je samo poluvreme.

                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Kraj jedne ere.

                        Hvala Dule za sve !
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Dakle,bolje da smo se ugasili.Ovakvu sramotu Partizan mozda nije doziveo u istoriju.Covek koji je skoro 20 godina bio u klubu,za smesne pare,doneo toliko razultata klubu ,sa daleko skromnijim timovima od plasmana ,provodio vise vremena nego sto je morao ,narusio zdravlje zbog kluba,odbio Pao prosle godine,ovakav scenario da mu se desi.
                          Zasto je Milojevic odbio to mesto,pa shvatio je covek o cemu se radi ,nije mogao biti nemoralan ,a Bozic igrac koji je toliko pomognut od Duleta,coveku ne smeta sto je ovaj smenjen ,a zna i kako, sada dolazi na njegovo mesto,a pocetnik je .
                          Sramota za Pekovica i Berica ,da su ovo dozvolili ili cak inicirali,pa jos vise sto mu nisu saopstili .Dalje ,ko su ovi u upravnom odboru ,ovaj iz delte ,pa taj je bio u zvezdi fk ,za njih i navija ,imao neke tvitove koji svedoce o tome .Zasto jos neko od bivsih igraca nije u klubu .Zasto je Todoric ostao u ovakvoj situaciji .Ko garantuje da ce bilo kakve pare uci ,sto nisu prvo uneli pare u klub ti iz uo ,Pekovic pre svih ,pa onda da udju ,a ovako je bas sistemski ispalo izvanredno.Da se podsetimo inteligencije Pekovica,koja ne zasluzuje komentar.
                          Na kraju zivot mozda i nema smisla .Ja necu pratiti ovaj Partizan,previse ga volim da bih mogao da podnesem ovakav ponor ,pre svega moralni,u njemu nema toga sto ga upravo cini takvim kao sto jeste .

                          Comment


                          • S obzirom na ovakav ishod ,po pitanju Duleta ,ne mogu da spavam,pa pustam neke njegove emisije.Naidjem na neki intervju za navijacki sajt,pitanje za preporuku knjige,odgovorio je grk Zorba ,covek koji izgubi sve,a opet podnosi sa radoscu ,kaze Dule to je prikladna za navijace Partizana .
                            Mi smo danas izgubili klub, koji je meni pola zivota ,ja ne mogu da podnesem ovo sto se desava .Ja cu verovatno bojktovati kk , ne mogu da se naviknem na fk ovakav kakav je 4 godine,sada smo na ovakav nacin potonuli i u kosarci .Sta nam sada preostaje,gledati to sumnjicavo ,sa nevericom ,podozrenje, meni je trenutno ovaj klub kakav je antipaticniji od nekoga prema kome sam ravnodusan .Potpuno sam frustriran ovim desavanjima , ova trojica su postali oceubice ,ja im cestitam .Eh ,sta ti je zivot , odnos pravde i nepravde 15-85 optimisticki.Ali posebno smeta kada se desava onome koga volis .

                            Comment


                            • Hvala legendo za sve, ali realno, bilo je vreme da malo odmoris.

                              Proteklih par godina, tacnije od povratka u Partizan, uradio je dosta dobrih, ali i dosta losih stvari koje sebi nije smeo da dozvoli. Svadjao se sa igracima, prozivao vlast, javna preduzeca, sponzore, uticajne ljude i sigurno je da snosi deo odgovornosti za trenutno stanje u Partizanu.

                              Ocigledno je da su u klubu potrebe korenite promene. To je shvatio i Sasa Danilovic i samostalno se povukao, a bilo je za ocekivati da to uradi i Dule. Posto vec nije, smenio ga je neko ko je to morao da uradi. Mislim da je Bozi data sansa za ovu jednu sezonu koja ce biti najteza za nas i u kojoj ne treba ocekivati bas nista, cisto da se provere njegove mogucnosti u radu sa mladim igracima kako bi se na kraju godine ili potpisao novi ugovor sa njim ili potrazio bolji trener. Nismo u situaciji da dovodimo neke bolje i dokazane trenere u ovom trenutku tako da je ovo prelazno resenje sasvim ok.

                              Nadam se da ce Mica i Pekmen dobro funkcionisati i da ce za sto krace vreme doneti neke pare u klub.

                              Comment


                              • Velika sramota za klub i dokaz vladavine jednoumlja i diktature u ovoj zemlji rijaliti programa. Oterati najboljeg strucnjaka sa ovih prostora i staviti pocetnika koji je tu postavljen samo da bi se izbegao bojkot navijaca, sramno.

                                Comment

                                Working...
                                X