Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AIRBORNE View Post
    Postujem jako Teparu al` mojne da se ponovo vraca, jer ako se vraca znaci da smo opet u nekim da prostis govnima.
    ko zna koliko ćemo mi još biti u govnima, možda Tepa i završi karijeru

    Comment


    • НИКОЛА ПЕКОВИЋ НОВИ ПРЕДСЕДНИК КОШАРКАШКОГ КЛУБА ПАРТИЗАН!

      БААААААААМАММАМАМАММАМАМММММММММММ БАМ БАМ !!!
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Placem od srece

        Comment


        • Pipi blizi si od mog info izvora za 7min. sto ce reci da imas nekog u srcu srca. Svaka cast.
          Kako sam pozitivno iznenadjen eto svetla u tunelu !
          Jos samo da Vucka odstemujemo od bankomata (na koji se komsinica napalila,nije bitno koja sportska sekcija) ili sa funkcije i to je to.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Originally posted by AIRBORNE View Post
            Pipi blizi si od mog info izvora za 7min. sto ce reci da imas nekog u srcu srca. Svaka cast.
            Kako sam pozitivno iznenadjen eto svetla u tunelu !
            Jos samo da Vucka odstemujemo od bankomata (na koji se komsinica napalila,nije bitno koja sportska sekcija) ili sa funkcije i to je to.
            Какви извори, какви бакрачи... само твитер.

            Не могу сад да дочекам следеће потезе, активности, шта год.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • E stvarno ne mogu da verujem.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Pa i tvidza je neki izvor majka mu stara

                Prvo ga moramo obuzdati da placa kafanske pevacice i da smanji malo rezervacije na separee jer tako ce najbolje poceti a i to sto je njima davao
                nama je to preko potrebno dinar - dinar.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Jos samo da je istina pa da se ubijem od alkohola
                  Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                  Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                  Comment


                  • I ja jos uvek nisam siguran da li je ovo proverena informacija ili samo trac!?
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      I ja jos uvek nisam siguran da li je ovo proverena informacija ili samo trac!?
                      Radna grupa upravo zaseda... brzo cemo znati mada je ocigledno da je neko lanuo ko je bas kredibilan jer svi zivi objavlju isto.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Proslo leto drugar i ja odvaljeni pricamo o Partizanu i pita me on sta ce biti bez EL i ja onakav odvalim nesto u fazonu:

                        "Dok stvaramo vratice nam se. Uletece sa svojom kintom predsednik Nikola Pekovic, potpredsednici Bogdan, Sasa i Zofri, Vesterman sportski direktor, Bertans skaut za istocnu Evropu i Milenko naslednik Duleta na klupi, nacitan i vecito nadrkan."

                        Samo da se ozvanici ovo i da sam miran. KK mora da ostane Grobarima.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja ne znam čemu radovanje. Je l' stvarno mislite da je Nikola Peković rešenje za PREDSEDNIKA KLUBA?? Objasnite mi zašto je to dobro? Verovatno ja nisam u pravu, ali nekako mislim da ljubimac Goge Sekulić nije baš za predsednika. Bolje je svakako od bilo koga iz države, ali ajd' sad.

                          Comment


                          • Nastavljaju se casovi ljubavi u inat svim limenkama !

                            Comment


                            • I Mica Beric v.d.
                              Jaoooooo Mica Beric moj skriveni junak. Covek "nije na prvu loptu legenda" kada se nabrajaju nase legende u fazonu Kica, Praja, Divac, Sale, Zarko...
                              ali za mene jedan od Bogova.
                              Pisao sam vec, pored svega sto je uradio za klub nikada necu zaboraviti njegov povratak u Partizan dok je igrao i ono finale sa Buducnosti. Buducnost jaka k`o crna zemlja al` ovaj nas *ebe ne vadi. Jos sedim malo iznad klupe Buducnosti i ta prepucavanja sa njihovom upravom - za vecno pamcenje.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Od danas mozemo poseti da Nikolu potpisujemo sa Nikola Sasa Pekovic
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X