Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Usli su motiviraniji od nas, agresivnije i eto... Nasa odbrana je ocajna bila, 50 poena, sto je mnogo mnogo je ...

    Pavlovic samo steti ekipi kad je ovakav, on svoju bitku vodi jbt...

    Ajmo Dule naostri ih u drugom, IDEMO BRE AJDE !!!

    Comment


    • Sramota da nas bude sa ovavkvom odbranom i ovakvom igrom.
      sigpic

      Comment


      • Ovo bas nisam ocekivao, ali ako sam nesto naucio gledajuci utakmice KK Partizan, to je da verujem u njih do poslednjeg minuta.

        Comment


        • Originally posted by trigger View Post
          Ovo bas nisam ocekivao, ali ako sam nesto naucio gledajuci utakmice KK Partizan, to je da verujem u njih do poslednjeg minuta.
          Njima skoro sve ulazi, sve skokove skupljaju. Sve im islo ovu utakmicu, a i bolje pripremljeni su usli u nju. Odradili nas muski.
          sigpic

          Comment


          • Dosli na 1 i sad je 6, usra nas Kalinic onom trojkom. Izgubicemo kao sto smo dobili prethodnu.
            sigpic

            Comment


            • nema se sta traziti sa 23 skoka u ovakvoj utakmici, cijeli jebeni mec ne gradimo dobro i na kraju nas to i sjebe, usrali nam se u zivot sa ofanzivnim skokom

              bravo pavlovicu legendo
              Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

              Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

              Comment


              • Zasluzeno nas pobedili, odradili nas bas posteno. Mada ruku na srce, sakatile nas sudije poprilicno. Da je Kalinic na vreme dobio onu petu licnu, prelomili bi, ovako ostaje samo zal. Pavlovica da bude sramota za onakav pristup utakmici.

                Kontam da ce sutra oni odigrati mnogo laganije, ako povedemo na pocetku, pustice utkamicu niz vodu pa ce nas cekati u petoj utakmici.

                Navijanje, blago ocajno.
                sigpic

                Comment


                • Bice bas zajebano sutra, ali odbijam i da pomislim da oni mogu da nas pobede u seriji, to je za mene nemoguce.

                  Comment


                  • Sve je bilo ocajno veceras, ali skok, to nas ubilo. Ko zna koliko "second chance" koseva je Zvezda pogodila.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Sta je sa Saletom jbt ??!?! Kao neki klinja dopusta da ga Lazic isprovocira. 10 godina u NBA i on ovako odradi mec sta je s mozgom jbt ??? Sjebao nas skroz , plus uneo dodatnu nervozu.
                      Nas skok ocaj. Navijanje ? Ja sam prvo mislio da nesto nije uredu sa zvukom, ali......

                      sto se sudjenja tice...........
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Imao sam neki cudan osecaj, nekako ista situacija kao onomad Miami - Boston kad je Boston napravio brejk za 3-2 i utakmica kuci i onda dodje James i uvali ti 45 sa sutom iz igre 19/26. Prevelika euforija se stvorila, svadbarska atmosfera i to nas je kostalo. Jbg, sami smo krivi. Sutra se nadam poboljsanjima i treba uci mnogo bolje u mec pa sta bude.

                        @trigger

                        Mora i to jednom da se desi. nadajmo se samo da to nece biti sada.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pozitivna stvar je sto smo nikakvom igrom i ocajnim pozicioniranjem pri skoku, i sa srednje zalosnim Pavlovicem opet prisli na -1. I onda opet pala koncentracija (usled male rotacije i premora verujem - ali moralo je bolje na samom kraju). Jer ko sa FMP-om udje u egal zavrsnicu ta ekipa dobija mec.
                          Da smo samo imali snage da se drzimo tog sitnog egala ili cak da u klackalicu uletimo do 2 min pred kraj, resili bi to u nasu korist.
                          Oni odigrali odlicno, mi prosecno i opet smo mogli da dobijemo. To je dobra stvar, ako se Pavlovic fokusira i nadje neki svoj mir, mozemo mi ovo da okrenemo.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Dijelovi sa večerašnje konferencije DV:
                            "Čestitam igračima Crvene Zvezde... grubo, prljavo, ... ovo suđenje ... Belošević, Radović, ... Zvezda ima dobru logistiku, ... imate i Vi oči, ... kompenzuje se, izmišlja se, ... igraju se sa sudbinama mnogih ljudi, ... o Kamnikaru i toj ekipi, ... Zvezda je zaslušeno dobila utakmicu."

                            Comment


                            • Originally posted by forum1nick View Post
                              Dijelovi sa večerašnje konferencije DV:
                              "Čestitam igračima Crvene Zvezde... grubo, prljavo, ... ovo suđenje ... Belošević, Radović, ... Zvezda ima dobru logistiku, ... imate i Vi oči, ... kompenzuje se, izmišlja se, ... igraju se sa sudbinama mnogih ljudi, ... o Kamnikaru i toj ekipi, ... Zvezda je zaslušeno dobila utakmicu."
                              Sta je neistinito rekao? Objasni mi molim te. Zasuzeno ste dobili, ali je sakacenja bilo mnogo vise nego na prethodne dve utakmice.
                              sigpic

                              Comment


                              • Cestitke telekomu na pobedi bez obzira na kriminalno sudjenje. Sramotan potez pavlovica i tu nema sumnje, ma koliko ga god protivnicki igrac provocirao.
                                Koliko god to izgledalo tesko treba verovati u momke, ako sam verovao u decembru kada smo bili u sredini tabele treba verovati i sad, zvezda vise ovakvu utakmicu nece odigrati u celom plej-ofu.
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X