Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novi Aba2 ligaš Kk Mladost Zemu se ozbiljno sprema za novu sezonu. Za novu sezonu na pozajmici iz Kk Partizana stiže MVP druge lige srbije Filip Barna .

    Barna 1999 godiste najbolji je strelac i skakač druge lige, te osmi asistent. U proseku beleži 23.1 poena, 9.1 skokova i 5.4 asistencija po meču, uz 59.6 odsto procenta šuta za dva. Sa valorizacijom 29.7 je najkorisniji igrač druge lige.

    Partizan ga je potpisao na 4 godine i ustupio ga na pozajmizu Zemunu
    Ima Jakovljević da od njega napravi reprezentativca. Odličan igrač.

    Comment


    • Evo vam ga Šćepa na Areni 1...SJ vam je četvorka a još tražite centra

      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        SJ vam je četvorka
        Ja kad sam to napisao još onda meni se brisao komentar.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Što bi ti brisali komentar kad se znalo šta sledi i zašto je Birča precrtan i skrajnut u drugi plan.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Pitaj moderatore.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Nisi ti nikog za*ebavo ko što umeš [emoji16] već si napisao ono što su vrapci na grani znali a ticalo se rotacije Birčević - Janković.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Isto je bilo i kad sam napisao da će Japanac biti trener u novoj sezoni, još je Trinkijeri bio u klubu.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Izgleda Dekkarde moderatori imaju pik na tebe.
                  Nisu tu čista posla.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment






                  • Na ovaj dan 1974 godine, rođen je Haris Brkić!
                    https://www.youtube.com/c/krkipfc

                    Comment


                    • Koliko samo ludaka i insajdera bez pokrića obitavaju po raznim društvenim platformama. Najnovije ime koje se izdvojilo u njihovom izmišljenom notesu je Ekpe Judo, osvajač Evrolige sa Fenerom.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Propao je Judo poslednjih par godina.
                        Možemo mi bolje za te pare.

                        Comment


                        • Ode u Bajern za 300k, 80k vise nego sto smo mu mi nudili.

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Ode u Bajern za 300k, 80k vise nego sto smo mu mi nudili.
                            Znači strancima svaki cent.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Jednostavno sve dok je aktivno trziste i dok se dovode igraci od preko 250k, tu mi nemamo sta da trazimo.

                              Mi cekamo jeftine otpatke kao i prethodnih godina.

                              Mada osim 1 ili 2 ne znam da li smo u istoriji imali igraca sa preko 300k na godisnjem nivou.

                              Comment


                              • Svi igraci i clanovi strucnog staba prihvatili su da se ne isplate 2 plate iz 19/20 i smanjenje od 20% za 20/21.

                                Svaka cast...

                                Comment

                                Working...
                                X