Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Može Birča a može i Raduljica.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Grobari, ne castite za Bircu?

      Comment


      • Izgleda Pecarski dobio raskid ugovora, tako veli Tegi.

        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

        Comment


        • Komša izgleda baš dominirao u inostranstvu pa odlučio da se vrati da pomogne Partizanu. Mogao sam ga nagovoriti da dođe u Kolubara LA 2003 da pojurimo KLS.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Dosta prometno u klubu.
            Pecarski dobio raskid ugovora na Arbitražnoj komisiji dok je Stefan Janković produžio ugovor pa brže-bolje po istom scenariju ko Aleksej Nikolić prosleđen u AEK na pozajmicu.
            Dobrodošao ludi Birča kući.
            Iz kluba su istakli da je ostalo još upražnjeno mesto beka-šutera i da se neće žuriti s izborom jer ne sme biti promašaja.
            Po kuloarima isplivalo ime Endrjua Gaudloka. Navodno je snajper brojnih EL timova na radaru Andree Trinkijerija sa kojim je već sarađivao u Uniksu iz Kazanja.

            Comment


            • Originally posted by Storm View Post
              Grobari, ne castite za Bircu?
              Mi imamo Reprezentativca, a vi i dalje tatino krme za prvog pleja - nije svejedno.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • U redu je, kronose, nema potrebe za tim na ovoj temi.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Evo i zvanično, meni se svidja ova promena, nije Birča Bog zna šta, ali od Jankovića je bolji sigirno, a ja ga nikad nisam gotivio, tako da mi je drago što je otišao. Imamo sada odlično popunjene pozicije 4 i 5, posle ko zna koliko godina. Čeka se taj bek, pa da se krene lagano, ovo je najjači tim u poslednjih 5/6 godina, i iskreno očekujem od Tribkijera nešto veliko ove sezone.

                  Što se tiče Pecarskog, meni je krivo ali očigledno je došlo vreme kada ne možeš da razvijaš i čekaš mlade igrače. Jedan je Dule.
                  Last edited by mark !t zer0; 23-08-19, 18:58.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Jbg, ako malom Pecarskom nije jasno kako moze da napreduje - nema potrebe da ga cekamo ko komsije Simanica.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Koliko vam je uprava losa, najveci dokaz ce biti Pecarski. Birca je ok igrac sa malim kosarksim IQ...nista bolji od Jankovica. Jako lose radite, sta vise ovo je smesno. Takve talente imate i vi Mutu oterali.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Koliko vam je uprava losa, najveci dokaz ce biti Pecarski. Birca je ok igrac sa malim kosarksim IQ...nista bolji od Jankovica. Jako lose radite, sta vise ovo je smesno. Takve talente imate i vi Mutu oterali.
                        Nadji nam ti nekog dobrog iz Mojkovca i ostalih pripizdina - valjda ima nesto valjano.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Pecarski navodno na listi želja solunskog Arisa.
                          Po nekim pričama njegova želja Amerika i Gonzaga.

                          Comment


                          • ali ode Pecarski a dodje ovaj stručnjak. . .al mi drago

                            Comment


                            • Originally posted by darko pancev View Post
                              ali ode Pecarski a dodje ovaj stručnjak. . .al mi drago
                              I meni se digo drNebojsa sto ce ova vasa pojacanja da greju klupu vepru.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X