Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto nam se vise gluposti desava, to sam optimisticniji po pitanju titule na kraju. Mada moje licno misljenje je da on ne ide nigde. Prso mu film zbog vise stvari verovatno i to je to. Mora se razumeti covek.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Sto nam se vise gluposti desava, to sam optimisticniji po pitanju titule na kraju. Mada moje licno misljenje je da on ne ide nigde. Prso mu film zbog vise stvari verovatno i to je to. Mora se razumeti covek.
      Da su i drugi u klubu tako prsnjavali on ne bi polusezonu sastavio kod nas a evo ga vec trecu godinu. Retko odvratan lik, uopste se ne uklapa u ovu pricu gotivnih momaka.

      Nije vise uopste stvar titule. Jeste odvratno da Nebojsa Covic i Ivan Bekjarev Stevica Kurcubic osvoje bilo sta ali u ovakvoj situaciji drugima bi bila prazna hala, borili bi se za opstanak, igraci bi igrali na jednomesecne ugovore...

      Mi imamo nacin da klince od 5-6 godina zarazimo da podjednako zele da idu i protiv Makabija i protiv Crnokose. To ne moze poremetiti nikakav SNS. Moze da se desi i da ostanemo bez neke titule ali pre ili kasnije Partizan je opet sampion. U svakom sportu a prvenstveno u kosarci.

      Mada kapiram i ovu da cemo da uzmemo. Cak ni ne moramo da pobedimo, Slameni ce naci nacin da izgubi.
      sigpic

      Comment


      • Ja ga iskreno nikad nisam gotivio i ne bi mi uopste bilo zao da ode. Hvala mu za ono razbijanje Zvezde, ali mislim da je kada se sve sumira, vise sranja napravio nego sto je ucinio korisnih stvari. Ne bi njegov odlazak bio nikakav problem da imamo para da ga zamenimo. Sustina je da nije tesko naci centra njegovih kvaliteta, ali opet bi i na tu stranu morala da ode koja para, a to nam nikako ne ide na ruku. Trenutno smo na poziciji 4 i 5 sa 2 krstena igraca i jednim mahacem peskira. Sada prioritet postaje centar u odnosu na pleja sto ne valja.

        PS. Dajte nam Raduljicu da se igramo
        Last edited by colke995; 03-02-15, 23:19.
        sigpic

        Comment


        • Oprostite Brajkiju, ne moze on to (casove ljubavi) da razume .
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Bas jebena sezona. Svaka cast ovim momcima sto igraju maltene za dz...
            Sta urade, urade. Al nekako imam dobar osecaj

            Comment


            • Sad ce Ljuba da nas ukenja a taman sam bio optimista
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment




              • Ovaj momak bi nam legao kao budali samar
                sigpic

                Comment


                • Ипак сам пре за Браду.
                  П. С. Оде Жо буразер у Денвер као што се претпостављало.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by trigger View Post
                    E da imamo vise visokih igraca tacno bi me obradovalo sto Gagic ide, sad ostajemo sa jednom cetvorkom i jednom peticom jbt
                    Bas tako. Mada ko zna, mozda ispadne ovo dobro, ako se desi da dodje Slavko, jer bi onda dobili pravo resenje da branimo Bobija kada budu dosle finalne bitke.

                    Gagic je igrac koji me vec nekoliko godina najvise nervira u Partizanu. Za dve godine odigrao je jednu krstenu utakmicu protiv FMP-a u plejofu i to je to. Uglavnom igrac koji donosi vise stete nego koristi. Mozda je ovo prilika da vidimo sta zna mali Kuzeloglu.

                    Slavko je sada slobodan igrac, trenira sa Metalcem, ali ne zeli da potpise ugovor sto samo govori o njegovim ambicijama da ce naci neki bolji i veci klub tokom sezone, a kud ce veci klub od Partizana. Sa njim bi imali mnogo bolju odbranu i mogli bi komotnije da igramo zonu, sto je mnogo vazno.

                    Nama sada vise ne fali samo plej, vec i dva igraca na visokim pozicijama. Ne zaboravimo da je otisao Luka, tako da nemamo rezervnu cetvorku, a Pavlovic i Muric nikako ne mogu da pokriju to mesto. To su vise bekovi nego krila, a treba da igraju cetvorku.

                    Videcemo sta ce biti, u svakom slucaju sada se mora dovesti neki igrac bez obzira na finansije (ako mislimo da nesto uradimo ove sezone).

                    Comment


                    • Kakvo bi to ludilo bilo Slavko protiv Bobana

                      Comment


                      • Šteta, sada će da nam padne index u ABA ligi.

                        Comment


                        • Originally posted by Mesutara View Post
                          Pa provokator : D
                          https://twitter.com/hashtag/pavlovic...ltime&src=hash

                          Comment


                          • Mogli su se malo potruditi panteri, ovo cak nije ni zanimljivo

                            Comment


                            • Kako kome, npr. meni ovaj izvanredan

                              Comment


                              • Beskrajno nizanje stihova nekih pesama sa po par izmenjenih reci i hashtagom pavloviceveporukegagicu, meh lejm totalno

                                Comment

                                Working...
                                X