Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepo vam je Misko rekao da Radonjic ni u ludilu nece u Partizan i ne znas zasto coveka uopste pominjete u tom kontekstu. EC ekipu on moze da vodi kad god pozeli. Ocigledno ima vece ambicije.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Radonjic je za neko moje poimanje preveliki gospodin da bi se spustao na nivo Nebojse Covica i stvarno ga za sada neizmerno postujem. Najsvetlija tacka u novijoj istoriji Zvezde i ne bi trebalo ovako da potkaci navijace koji ga obozavaju zbog toga sta je on predstavljao u Zvezdi. Ionako svako objektivan moze da vidi da je on relevantniji faktor od Covica u uspesima Zvezde.

      Pao bi mi u ocima kada bi potpisao ugovor, cuo sam da ponuda postoji. To bi znacilo da sam njegove ljudske kvalitete precenio.
      ni ja ne bih bolje napisao...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Filipovski, Džikić i Vlada Jovanović su najozbiljniji kandidati uz Dejana Radonjića.
        Prva trojica su nekadašnji pomoćnici Duleta Vujoševića, a poslednji je njegov najverniji kopir. Jasno je u kom se smeru gleda i šta se traži od novog trenera.

        Ja bih voleo da se u trku uključi i Perasović.

        To je neka petorka iz koje bih ja izabrao i dao ključeve čitavog sportskog sektora.

        E sad da vidimo šta će naši odlučiti i koliko će dobiti dozvolu da se isprse u doselekciji.

        Comment


        • Radonjić se pominje iz samo jednog razloga: današnji "novinari" će svakog slobodnog trenera staviti na klupu Partizana ako to znači klik na vijest.
          A obzirom na ono šta je Radonjić uradio njegov naslov vjerovatno donosi najviše klikova.

          Comment


          • Jasno je kao dan da u ovim okolnostima nema nista od Radonjica u Partizanu. Kao sto ni po koju cenu ne bi svojevremeno Milosavljevic ili Bogdanovic u Zvezdu.
            Nekada nije bilo tako. Igrali su igraci i radili slobodni treneri u jednom i drugom klubu. Nekada sam i ja odlazio da gledam Evropske utakmice koje je igrao Partizan u Pioniru. Bila je to normalna stvar, ides da gledas dobru kosarku pre svega, ne navijas, eventualno za protivnika Partizana, lepo se zabavljas sa drugarima partizanovcima....
            Last edited by Karamazov; 31-10-20, 16:48.

            Comment


            • Perasovic, Dzikic i Radonjic su skoro godinu dana bez posla, mislim da su u mesec dana sva trojica dobila sut u bulj, tako da nije isto kada je trener toliko dugo bez angazmana i kad si igrac u dobrom klubu i biras vecu platu u drugom.

              Takodje je lakse dovesti trenera koji ne radi 10 meseci, u odnosu na trenera koji je pod ugovorom.

              Filipovski je i duze bez posla.

              Na slican nacin je i Trinkijeri postao dostupan za EC tim.

              Tako da mislim da su svi gore nabrojani dostupni za razumnu cenu, samo je pitanje kakav tim zele i koliko traze za doselekciju.

              Comment


              • Pre bi doveli Covica nego Radonjica onaj je navikao da menja strane,ali nas Dejo nikada...Lepo je i Misko rekao sigurno na insistiranje Radonjica i obaraje cene pri drugom aganzmanu..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Vi se prepirete oko Radonje, pominjete njegove časove ljubavi prema Zvezdi, a pravo pitanje, jel je on zapravo i kontaktiran ili je sve plod bujne srpske novinarske mašte.
                  Verujem da je cela priča naapumpana ne bi li se masa upalila.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Haha dobar spin sa Radonjom, valjda vam je svima jasno da je to buva. Radonja ce se verovatno vratiti u Zvezdu kada istekne saradnja sa Sasom Obradovicem. U Buducnost moze samo ako obezbede evroligu.

                    Od ostalih imena meni je najrealniji Saso Filipovski zato sto je novo lice a i negde se nazire da od ove sezone nema nista pa jedino mozda njemu to ne bi smetalo jer mu je dovoljan napredak u karijeri sama cinjenica sto bi bio trener Partizana bez obzira na rezultat.

                    Dzikicu mislim da Srdjan nije dao izlaznu klauzulu iz njegovog podcasta.
                    Vlada Jovanovic valjda samo sto je zapoceo saradnju sa Miskom, a on voli long term resenja. Perasovic - Ne.

                    Comment


                    • Skup je Andrea, gamadi izdajnička.
                      Erik Mika šest turnoversa + odlučujuća za poraz.
                      Finčeva defanziva i građenje koša misaona imenica.
                      Ovde treba govnjiva motka + TOP trener a ne Džile.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Ako je to bio razlog, pa nije ni Trinki bas nevinasce. Kad se setim onog njegovog odgovora novinaru kada je dosao: 'ti mislis da sam ja ovde zbog pare?'

                        Comment


                        • Nije žabar naivan niti nevin ali ako želiš vrhunski rezultat moraš praviti neke kompromise. Jasno je ko dan.


                          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                          Comment


                          • Partizan je fizički i psihički jedna mrtva ekipa.
                            Igrači su totalno ravnodušni po svim pitanjima.
                            Od starta sezone ušli su u kanal iz kog je sad teško isplivati.
                            Posle "gvozdene pesnice" Andree Trinkijerija dobili su neautoritivnog trenera početnika koji nije uspeo prepisati zadaću od svog dugogodišnjeg mentora pa za sve je posledica ovakva skrnava i negledljiva izdanja.
                            Nama je svejedno da li bacanja izvode Nikola Janković ili Gordić što je nedopustivo za jednog beka.
                            Novog trenera čeka brdo posla pred njim. Treba biti hrabar i dovoljno lud pa da prihvatiš Partizan u ovakvom rasulu.




                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Bezidejan u napadu večeras, 70% napada se sveo na igru 1 na 1, da l Kodija, da l Gordića ili Zagorca.

                              Ipak je mogao i takav da uzme Igose, msm da su dva promašena bacanja Gordića presudila pri igri "2+1".

                              Dangubić mrtvo puvalo, na šta liči mučenik.

                              Comment


                              • Anarhija u timu vlada.
                                Igrači se ponašaju ko da su u pitanju trening utakmice.
                                Ovde je jedini spas prevremeni prekid sezone.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X