Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije tu kriv ni Mika ni Mekintajer ni Mozli,Tomas,Pejdz i ostali Ameri koji se menjaju tokom sezone nego funkcioneri u klubu koji misle da ce dovodjenjem gomile razvojnih Amera doci do evrolige,a realno nemaju kvalitet ni za evrokup,cast izuzecima poput Mozlija,ostali prosto ne razumeju kosarku,jure statistiku.
    Dule je lepo pokazao kako se pravi tim,preko noci sto ovi sad u klubu hoce do rezultata se ne moze,nemamo mi pare za 10 kvalitetnih Amerikanaca,to sve razvojni skart dolazi u klub,ne da nisu bolji od nase dece koja su po raznim pozajmicama nego su i gori,sve se lepo videlo protiv Borca,dva puta su nas razbili sa svim Amerima.

    Comment


    • Mislim da je ova korona juče i definitivno stavila tačku na sezonu.

      Treba insistirati na prekidu, jer ovo ne vodi nikuda

      Previše utakmica se odlaže.

      Niko ne gleda zdravlje igrača.
      Sramota.

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Mislim da je ova korona juče i definitivno stavila tačku na sezonu.

        Treba insistirati na prekidu, jer ovo ne vodi nikuda

        Previše utakmica se odlaže.

        Niko ne gleda zdravlje igrača.
        Sramota.
        Eto i ja i ti da se slozimo jednom.

        Da se prekinu sva takmicenja i da opet budu priznati rezultati poslednje regularne sezone sa aktuelnim ucesnicima istih takmicenja i nosiocima trofeja iz te sezone, pa da se lepo nastavi takmicenja kada svi budu imuni ili vakcinisani.
        Do tada prekid pa kada se vidimo ponovo.

        Comment


        • Uglavnom sam gledao rukomet.

          Ono što sam video na vašoj utakmici jeste da je bila teška za gledanje.

          Video sam i potez Zagorca. Bezobrazluk.

          Gledajući njegovo ponašanje njemu kao da je sve ovo razbibriga, bitno je samo što više zaraditi love.

          Comment


          • Tuga na sta licimo.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Ocekivao sam vise s obzirom da ste preskocili aba utakmicu zbog ove.

              Comment


              • Pa da nismo, bilo bi 10 razlike.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Sramotno je da igramo bez 2 startera i bez još jednog člana rotacije.
                  Gde su pare za tim, gde su igrači, zašto putujemo sa 10 igrača, zašto igramo sa 8 i zašto su na njih potrošene ispodprosečne pare?

                  Gde je lova za KKP?

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Sramotno je da igramo bez 2 startera i bez još jednog člana rotacije.
                    Gde su pare za tim, gde su igrači, zašto putujemo sa 10 igrača, zašto igramo sa 8 i zašto su na njih potrošene ispodprosečne pare?

                    Gde je lova za KKP?
                    Odlazak Mekintajera i Gordića? Kako je došlo do toga i zašto nema adekvatnih zamena?

                    "Sportski sektor nije uspeo da dovede na vreme igrače. Sekli smo ugovor igračima za koje se misli da su remetilački faktor, a nismo doveli pojačanja. Pre svega odluka da odu Gordić i Mekintajer je odluka trenera i sportskog sektora. Nisam ja doneo tu odluku. Uprava tada nije ograničavala sportski sektor da dovedu zamenu. Nismo rekli da nemamo novac. Nego ljudi nisu uspeli da nađu. Videćemo na kraju sezone. Svako će platiti cenu. Nije to ni bitno, nego ko će rešavati te probleme".

                    Comment


                    • Vidim da je dobro sto nisam bio u prilici da gledam mec
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Ocekivan poraz sinoc, Olimpija je jednostavno bolja ekipa.

                        Koliko sam cuo predlog je da se porduzi prelazni rok za ABA timove i da umesto plejofa sa 4 imamo plejof sa 8 ekipa.

                        Comment


                        • Sto bi se menjao plej of?

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Ocekivan poraz sinoc, Olimpija je jednostavno bolja ekipa.

                            Koliko sam cuo predlog je da se porduzi prelazni rok za ABA timove i da umesto plejofa sa 4 imamo plejof sa 8 ekipa.
                            Ništa time ne dobijate.

                            Comment


                            • Originally posted by Cooper View Post
                              Ocekivan poraz sinoc, Olimpija je jednostavno bolja ekipa.

                              Koliko sam cuo predlog je da se porduzi prelazni rok za ABA timove i da umesto plejofa sa 4 imamo plejof sa 8 ekipa.
                              Taman sam hteo da ti napisem da se na tvoje fore vise niko ne peca, ali zajebah se.

                              Comment


                              • Ureko vas Dekard kad je hvalio Sasu Filipovskog ) elem nikad gori napadacki tim niste imali,mozda u rangu Pere Bozica,ali taj tim je bio surovo jefitniji i gori bar po imenima na papiru...

                                Kao i kod nas kad trener zasere selekciju nema tu vise popravke...vec se prave planovi za novu sezonu...Ko god je radio skauting igraca i trenera mora dobiti otkaz.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X