Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa samim tim što si zauzeo najbolju poziciju u oba takmicenja pred eliminacionu fazu mozes da kazes da je bulvalno maksimum izvucen iz sezone do tog trenutka i da ipak time sto imas prednost domaceg terena (u Aba ligi se najcesce ispostavljalo presudnim prethodnih godina) mozes da kazes da imas stvari u svojim rukama.

    Ja sam misljenja da nije bilo pandemije da bismo sigurno kroz jedno od takmicenja izborili EL. Takav je trenutak bio. Naravno, nema poente pricati o tome, ali rezultatski perfektna sezona, i zbog toga je stvarno tuga.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Moja poenta je da ako uzmes trenutak prekida sezone, ti si bio u najboljoj mogucoj poziciji. Onda definitivno imas stvari u svojim rukama. Bilo bi baš teško uzeti brejk u Areni, u oba takmičenja. Atmosfera je bila fantastična.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Dogodine Gazprom uzvraca udarac.

        Comment


        • Imali smo odličnu sezonu, brdo dobrih utakmica, sjajnu ekipu...
          Ne bih to menjao ni za kakvu nagradu za zelenim stolom.

          Sad od septembra nastaviti gde smo stali, uživanje je gledati i navijati za Partizan.

          Većina igrača i treneri su pod ugovorom, bićemo još jači.

          Comment


          • https://www.youtube.com/c/krkipfc

            Comment


            • Jel se to ljulja rastanak sa Trinkijem?

              Comment


              • Mi, Mornar i Budućnost glasali da se sezona završi.
                Svaka čast, to je duh.
                Ostali neka se stide.

                Comment


                • Što se priprema za sezonu tiče, šuška se da je Trinki već dogovorio 2 zanimljiva igrača iz Italije, a šuška se oko dolaska jednog velikog gospodina.

                  A što se tiče igrača iz završene sezone, pod upitnikom su Gorda, Angola, Birča, Novica i Janker.
                  Svima ugovori ističu i pitanje je da li će se saradnja nastaviti.

                  Comment


                  • Gotova i KLS.
                    Naši naravno glasali da se igra.

                    Kakvu je ekipu napravio Andrea sa duplo manje para od konkurencije dovoljno govori da su pobegli sa crte i u ABA i u KLS.

                    Da čitava situacija bude još smešnija, za vikend kreće fudbal, a za 10 nedelju dana biće i navijača.

                    Karma će sve to nagraditi.

                    Comment


                    • https://www.retropartizan.in.rs/2020...-partizan.html

                      Deset najefikasnijih igrača u istoriji Partizana!
                      https://www.youtube.com/c/krkipfc

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Gotova i KLS.
                        Naši naravno glasali da se igra.

                        Kakvu je ekipu napravio Andrea sa duplo manje para od konkurencije dovoljno govori da su pobegli sa crte i u ABA i u KLS.

                        Da čitava situacija bude još smešnija, za vikend kreće fudbal, a za 10 nedelju dana biće i navijača.

                        Karma će sve to nagraditi.
                        Videćemo hoće li Trinki dobiti El poziv,to bi bio kraj sto se vas tiče. . .

                        Comment


                        • Originally posted by čović19 View Post
                          Videćemo hoće li Trinki dobiti El poziv,to bi bio kraj sto se vas tiče. . .
                          Zašto bi išao bilo gde kad ima garantovanih 550k .To teško može negde da dobije . Da me ne bi propitivali za izvor , izvor je Dule Vujošević u ovom intervju koji je radio Željko Pantić

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Zašto bi išao bilo gde kad ima garantovanih 550k .To teško može negde da dobije . Da me ne bi propitivali za izvor , izvor je Dule Vujošević u ovom intervju koji je radio Željko Pantić
                            to jeste,ali toliko će dobiti i u El

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              izvor je Dule Vujošević u ovom intervju koji je radio Željko Pantić
                              Može Dule nešto i da pogreši.
                              Kao npr da država kupuje Zvezdi licencu za EL...

                              Ja volim Duleta, ali čitava ova situacija oko zabrane rada u Srbiji previše utiče na njegovo zdravlje, otvorio je previše frontova, okružio se bezveznim ljudima i informacije su mu poprilično labave. Pogotovo kada je u pitanju jedan zatvoren sistem kao domaći sport.

                              Lm, da se ne bi gađali sa ciframa, pošto vidim da se na ovom forumu poštuju insajderi, Trinki ima 28k mesečno, čitav stručni štab 35k. Više puta pisano, provereno, uzmite kao aksiom.

                              I da, postoji mogućnost da ga neko otkupi od EL timova, ali mislim da su skoro sve ekipe rešile pitanje trenera, samo se čeka zvanična promocija.

                              I ne verujem da se nekome plaća otkup trenera.

                              Tako da je Andrea siguran za sezonu i uveliko se priprema sa svojim saradnicima oko pojačanja.

                              Biće opet punih gaća, nastavljamo gde smo stali.

                              Comment


                              • Trinki ima 28k mesečno, čitav stručni štab 35k. Više puta pisano, provereno, uzmite kao aksiom.
                                Ok , kad ti kažeš ali jasno ti je da ti ni "tvoji" ne veruju

                                Comment

                                Working...
                                X