Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma popusite mi kurac. Covic ne sme da ti da ni jedan poen bre, osim kad onako baci loptu sa trojke pa ako usere usere...

    Izgubicemo jer smo picke.

    EDIT: Jos plus Boltauzer usrao i zvezdu i sad nas sa faulovima sve mu jebem nesposobno.

    EDIT 2: Ovaj retard ne zna sta da dosudi, zbunjen je. Dajte mu otkaz pls
    Last edited by Ljuba90; 17-11-19, 21:50.

    Comment


    • Ahhahahahahahhahahah hvala Covke

      Comment


      • Jel to Ficu ne sme niko da pipne,kako se ovako ne seta u evroligi i ne dobija faulove kad se zavuce u reket

        Comment


        • Ok, sad sam siguran da je Trinkijeri prevarant.
          Zaboravio Thomasa koji ima 4 licne, ali morao je da igra na kraju.
          Zagorac nevidiljiv igra celu utakmicu, Jaramaz uzasan igra celu utakmicu...
          Igra sa 3 pleja pola tekme, to nisam u zivotu video.

          Jos jedna sezona ce propasti jer nemamo trenera. A sprcali su milione na Parahuske Bircevice Pejnerse...

          Mrs u pm. Kurac bi dobili ovo da sudije nisu maloumne i da kepec nije hteo da ispadne heroj

          Comment


          • Čestitke komšije!

            Comment


            • Nestrpljivo cekam sledeci Lakijev spot.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ok, sad sam siguran da je Trinkijeri prevarant.
                Zaboravio Thomasa koji ima 4 licne, ali morao je da igra na kraju.
                Zagorac nevidiljiv igra celu utakmicu, Jaramaz uzasan igra celu utakmicu...
                Igra sa 3 pleja pola tekme, to nisam u zivotu video.

                Jos jedna sezona ce propasti jer nemamo trenera. A sprcali su milione na Parahuske Bircevice Pejnerse...

                Mrs u pm. Kurac bi dobili ovo da sudije nisu maloumne i da kepec nije hteo da ispadne heroj
                S kim da igra kad nema beka sutera u ekipi

                Comment


                • Al kad pomislim da je Zagorac bio u nba najezim se kako neko lako moze doci do tog milionceta za godinu dana....

                  Comment


                  • Ukratko o mecu:



                    Jebote, koliko smo mi propusitli prilika da ovo lagano dobijemo. Odjednom pad i onda ne znamo gde bijemo do kraja meca. Sva sreca, ipak je prvi dosao sebi Gordic i najzasluzniji je za nasu pobedu.
                    Ali ona izgubljena lopta na kraju .....mogao je biti razbijen TV.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Ukratko o mecu:



                      Jebote, koliko smo mi propusitli prilika da ovo lagano dobijemo. Odjednom pad i onda ne znamo gde bijemo do kraja meca. Sva sreca, ipak je prvi dosao sebi Gordic i najzasluzniji je za nasu pobedu.
                      Ali ona izgubljena lopta na kraju .....mogao je biti razbijen TV.
                      Gorda jeste napravio razliku u zadnjem kvartalu. Isto tako u samoj završnici imao je četiri loše odluke u završnici koje su nas skupo mogle stati. Sva sreća da je Zvezda ponovila ko protiv Asvela loš zadnji i predzadnji napad.

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Stojanče View Post
                        Čestitke komšije!
                        Hvala komšo.
                        Derbi za zaborav.

                        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Samo da pogodimo sa suterom kojeg budemo doveli inace smo najebali.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Jaka i stamena "petica" pod hitno.

                            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Ne znam,da li je moguce da mi beka sutera ne mozemo da napravimo,da nam plejmejkeri bacaju cigle na kos a nekad Djordjevic,Vujanic kad bace ko kap ulazi.Jaramaz razbija obruce.

                              Comment


                              • Jaramaz nije šuter. Dečko zna pogoditi al izrazito je prodor-igrač koji prednost ostvaruje u brzom prvom koraku gde u startu sebi daje veliku prednost u odnosu na odbrambenog igrača.

                                Vcrs niko vola nije mogao ubosti i tako će biti dok ne dođemo sebi i konačno pronaći pravog beka šutera.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X