Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tako tako, mada nije mi još to to dok dule ne preuzme neki klub i zakuca poslednji ekser

    nadam se da će partizan proći još gore nego zvezda koja je takođe oterala duleta pošto ga je realno partizan ko kera šutnuo

    Comment


    • Originally posted by dj90 View Post
      nadam se da će partizan proći još gore nego zvezda koja je takođe oterala duleta pošto ga je realno partizan ko kera šutnuo
      Nemas nikakvo pravo da ponovo navijas za KK kada im krene na bolje.

      Stid da te bude za ovo sto si napisao, besramnice.

      Comment


      • Originally posted by dj90 View Post
        tako tako, mada nije mi još to to dok dule ne preuzme neki klub i zakuca poslednji ekser

        nadam se da će partizan proći još gore nego zvezda koja je takođe oterala duleta pošto ga je realno partizan ko kera šutnuo
        Ovo je dokaz da ne pripadas crno-belom taboru, jer Partizan nema takve "navijace" kao sto si ti.

        U redu je da se kritikuje igrac, trener, uprava, ali ova recenica je dno dna i treba da te bude sramota.

        nadam se da će partizan proći još gore nego zvezda
        Ovako ne razmislja ni jedan (pravi) navijac Partizana. Postujem da je neko protiv ove uprave, da podrzava Duleta i to je sve ok, ali je zaista sramno navijati protiv svog kluba.

        Videcemo sta ce biti veceras sa MZT-om. Treba nam pobeda ko lebac, da malo klinci dobiju vetar u ledja. Inace, vec se sada vidi da Boza nije za velika dela. Neka izgura ovu sezonu, a u sledecoj se vec nadam Dziletu ili Miloju sa boljom ekipom.

        Comment


        • Bicemo poslednji u aba ligi krv ti jebem.
          Ili uradite nesto il se terajte svi u tri lepe picke materine.

          Comment


          • Pa to je poznat scenario samo sto neki su bili stavili ruzicaste naocare i prosipali prazne price kako ce Pekovic da baca svoje pare u klub koji nije njegovo vlasnistvo, kako dolaze ameri, pa jos velicanje dolazaka Cvetkovica, Perovica, Vitkovca, i jos zvaka da je dobro jer Dusko ide jer klub hoce da krene od nule, eto vam nule, jedne velike nule.

            Comment


            • Odlicna igra, svidjaju mi se nasi kratki napadi i cvrsta odbrana.

              Menadzeri nam nude igrace kao na traci, nema vise svadje sa PSD i Duleta... takodje i sponzori su usli, ma milina

              Kakva jedna godina da im das, nek se teraju svi u 3 lepe...

              Comment


              • Originally posted by Batman View Post
                Ovo je dokaz da ne pripadas crno-belom taboru, jer Partizan nema takve "navijace" kao sto si ti
                Ovako ne razmislja ni jedan (pravi) navijac Partizana. Postujem da je neko protiv ove uprave, da podrzava Duleta i to je sve ok, ali je zaista sramno navijati protiv svog kluba.
                ja navijam za lacio i samo sam realan bajo moj

                oterati takvog čoveka ne može nikako dobro da bude
                naravno nije kriv samo partizan već i država a to će se tek osetiti u budućnosti kad ne bude bilo nekog da napravi igrača
                a već se i osetilo protiv litvanije, u reprezentaciji je uvek bilo bar pola grobara (na klupi i na terenu) šta mislite da je njima bilo svejedno to što su čuli i da su mogli maksimalno da odigraju meč
                nije nikakav manji greh oterati takvog trenera nego pobeći sa postolja, u normalnim državama npr u engleskoj uspešni treneri dobijaju titule (ser) a ovde ga šutnuše ko kera, ni nac penziju bar nije dobio

                Comment


                • Kakav najobicniji FMP isprdak ovaj Cvetkovic.

                  Batica ista prica.
                  sigpic

                  Comment


                  • Tacno ste se ucutali u zavrsnici, da su izgubili mogu misliti na sta bi ova tema licila.

                    Vala bilo je i vreme da zaigraju malo agreisvniju odbranu u drugom poluvremenu, previse su mekano igrali bez puno kontakta a protivnik je jos ubacivao i frizider u prvom poluvremenu.Velika pobeda, pogotovo kada se uzme da je Vanja vec u trecoj cetvrtini poceo da skakuce i tu se moglo naslutiti da vuce neku povredu i da ce u najboljem slucaju da odigra minuta koliko je odigrao.Tri od cetiri napadacke opcije i sve se svelo na Cvetkovica, Koprivica i Magdevski previse prave gresaka.Koprivica mi je trenutno najgori od svih, dezorijentisan u prostoru, slabo skace a i imao je jednom prilikom cuidan izbacaj kada je imao zicer.Ljudi oko mene izneverovali, jedan jos rekao najgori izbacaj koji je video u zivotu.Milutinovic je imao dosta bisera i puno tragikomicnih poteza, ali se iskupio na kraju.Preko Magdevskog su nam dali dobar deo poena, bilo je i preko Cveleta ali posle je on kao i ostatak tima zagrizao vise u odbrani i primakli su se.Sreca da su se ovi pogubili, da je to bila neka druga ekipa znala bi da mec privede mirno kraju.Partizan ne moze puno bolje u trenutnom sastavu sto se tice napada, to su njihovi limiti dok u odbrani mogu sigurno bolje.Cekamo Andrica, Murica i cetvorku pa neki igraci ce ispasti iz rotacije.Uopste mi se nije svidelo sto je Koprivica dobijao dosta vecu minutazu nego Djumara.Koletu je preporuceno da odmara kako bi se oporavio u potpunosti, ali on zeli da igra i zbog toga ima veoma limitiranu minutazu.Njemu i Marinkovicu ne treba puno sta prigovarati.Marinkovic bi mozda trebao samo da vodi racuna o vremenu kako ne bi pucao na kos vec na pocetku napada.Mislio sam nakon toga, ovi ce da preokrenu.Nadam se da je ova povreda lakse prirode i da nece dugo da odsustvuje.

                    U subotu protiv Igokee, ne nadam se pobedi.Zatim u utorak dolazi Sutjeska i tu vec ocekujem pobedu, doci ce 2-3 kao sto sam najavljivao u ovoj temi.

                    Comment


                    • Momcima svaka pohvala za borbenost, sa Duletom bi sve to bilo mnogo lakse.

                      https://youtu.be/TJI23DH0eU0
                      https://www.youtube.com/c/krkipfc

                      Comment


                      • Originally posted by dj90 View Post
                        oterati takvog čoveka ne može nikako dobro da bude
                        naravno nije kriv samo partizan već i država a to će se tek osetiti u budućnosti kad ne bude bilo nekog da napravi igrača
                        a već se i osetilo protiv litvanije, u reprezentaciji je uvek bilo bar pola grobara (na klupi i na terenu) šta mislite da je njima bilo svejedno to što su čuli i da su mogli maksimalno da odigraju meč
                        nije nikakav manji greh oterati takvog trenera nego pobeći sa postolja, u normalnim državama npr u engleskoj uspešni treneri dobijaju titule (ser) a ovde ga šutnuše ko kera, ni nac penziju bar nije dobio
                        Iskreno, ne mogu vise da razglabam o ovoj temi. Misli kako hoces. Opet kazem, ni meni ova situacija ne pada lako, samo iskazujem postovanje prema ljudima koji su dosli u klub kada je najteze i smatram da ih ne treba pljuvati odmah na startu. Kao sto trener odgovara za svoje rezultate tako ce i ova uprava za svoje, ali im treba dati malo vremena. Sve ovo sto nam se sada desava je surova realnost i ako neko misli da bi bilo bolje da je Dule ostao, vara se.

                        Zasto vise nema Grobara u reprezentaciji? Prosto je, nema vise kvalitetnih mladih igraca u Partizanu od kojih bi moglo nesto da se napravi. Od 2013-te, tacnije od Duletovog povratka u klub, mi smo reprezentaciji dali samo Bogdanovica i Milutinova koji nema jos uvek nikakvu ulogu. Zvezda je trenutno mnogo jaca od nas u svakom pogledu pa ni ona nije dala nista reprezentaciji.

                        Originally posted by Ricma View Post
                        Tacno ste se ucutali u zavrsnici, da su izgubili mogu misliti na sta bi ova tema licila.
                        Pa da, uvek je tako. Kladim se da su mnogi i promenili kanal posle onih 13 razlike.

                        Comment


                        • Originally posted by Batman View Post
                          Iskreno, ne mogu vise da razglabam o ovoj temi. Misli kako hoces. Opet kazem, ni meni ova situacija ne pada lako, samo iskazujem postovanje prema ljudima koji su dosli u klub kada je najteze i smatram da ih ne treba pljuvati odmah na startu. Kao sto trener odgovara za svoje rezultate tako ce i ova uprava za svoje, ali im treba dati malo vremena. Sve ovo sto nam se sada desava je surova realnost i ako neko misli da bi bilo bolje da je Dule ostao, vara se.

                          Zasto vise nema Grobara u reprezentaciji? Prosto je, nema vise kvalitetnih mladih igraca u Partizanu od kojih bi moglo nesto da se napravi. Od 2013-te, tacnije od Duletovog povratka u klub, mi smo reprezentaciji dali samo Bogdanovica i Milutinova koji nema jos uvek nikakvu ulogu. Zvezda je trenutno mnogo jaca od nas u svakom pogledu pa ni ona nije dala nista reprezentaciji.



                          Pa da, uvek je tako. Kladim se da su mnogi i promenili kanal posle onih 13 razlike.
                          U redu je dosli su,ali kakva korist od toga,kada nikakvu zrtvu nisu podneli.Ovaj je u Americi , ima tolike pare ,ne moze da da 300,400 hiljada,za Todorica uvek ima mesta,nega ni grob nece da smeni ,a ne znam od kakve je koristi.Kecman nakon prvog meca kls finala 3na 5, gostovao na nekom radiju,covek kaze ruzno je to sto se desilo,ja sam gledao do tog prekida,posle sam izasao da setam ,voditelj kaze Dule bespotrebno povukao ekipu,on na to nije odgovorio nista .Covek nije bio u stanju da brani klub na nekom radiju,nije pomenuo 3 na 5,nije gledao do kraja,jer je on moralna vertikala,pa mu smeta tuca ,sve sam ubedjeniji u nedostatak ljudskih plemenitih osobina kod njega.Kao sto sam pisao vec,mislim da nismo bili blizu gasenja,to je manipulacija ,kako bi podneli odluke sujetno potlacenih u proslosti od Generala .

                          Comment


                          • Moraju da odluce - il' cemo da dovedemo bar jednog crnca skakaca na 4 ili da se oslonimo na mlade i uglavnom lose igrace poput Petrova, Koprivice, Djumica, Vrabca itd. Znaci ili da budemo iole konkurentni ako je moguce, ako nije onda nam Ceda, Cvele i pogotovo jebeni Milutinovic samo stete sa svojim ugovorima a ne doprinose dovoljno.


                            Ili mladost i sve da ide na neko vracanje dugova ili kakva takva ekipa koja moze da bije jebenu Megu i Metalac.

                            Comment


                            • Zasto Glisic ne dobija ni minut, a dobija ko zna ko sve? Jel mozda povredjen?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Zato sto nema poziciju u profi kosarci. Nema od njega leba...

                                Comment

                                Working...
                                X