Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    Kakva bolest,zasto se ovo dozvoljava . . .neka se glupira u svojoj državi
    i ovde - klaustrofobija, sovinizam, ima tu jos svaceg....

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Hahhahahahahh sta ljudi zameraju

      Nego, grobari, kako smo igrali? Kakvi su bili Zagor, Pejdz i Jankovici? Ko je od nasih najgori bio?

      Sto se serije tice, to bi bilo to, morali smo danas da dobijemo i da probamo pred nasim navijacima da uzmemo titulu. Sad su nam sanse prilicno male. Ne bi me cudilo da Zvezda ovo uzme u sledecoj.
      Gledao si gledao, nemoj samo kad pobedite, daj malo vise herca.

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Hahhahahahahh sta ljudi zameraju

        Nego, grobari, kako smo igrali? Kakvi su bili Zagor, Pejdz i Jankovici? Ko je od nasih najgori bio?

        Sto se serije tice, to bi bilo to, morali smo danas da dobijemo i da probamo pred nasim navijacima da uzmemo titulu. Sad su nam sanse prilicno male. Ne bi me cudilo da Zvezda ovo uzme u sledecoj.
        Rade daleko najgori na terenu. Ja sam mislio da će ona trojka da mu podigne samopouzdanje, očekivao dobar meč, ono čovek nije šutnuo na koš za prvih 20 minuta igre. Jednom je presekao loptu, išao sam u kontru, i uspeo da sačeka ne znam ni ja koga i primi blokadu pri pokusaju nekog suta. Pejdž i N. Janković korektne partije, a drugi Jankovic je tu negde posle Zagora. Davidovac nas pobedio, ispogadjao neke trojke u trenucima kada smo uhvatili kakav-takav priključak, inače sve isto kao u prvoj tekmi, konstanto na 6 razlike, pokušamo nešto, i onda se oni odlepe, vrlo često našim velikim glupostima.

        Edit: N. Jankovic jeste odigrao dobro, i uvek daje sve od sebe, ali bas nema osecaja u nekim situacijama. Juce na kraju meca, na - 2 ili 3, Zvezda ima 1 sekund za napad, i on pravi faul na sutu za 3 na Beronu. Zaleteo se i pokupio coveka, bas neinteligentan potez.
        Last edited by mark !t zer0; 16-06-19, 09:41.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Gledao si gledao, nemoj samo kad pobedite, daj malo vise herca.
          Hahahahahahhah sta?

          Originally posted by mark it zer0 View Post
          Rade daleko najgori na terenu. Ja sam mislio da će ona trojka da mu podigne samopouzdanje, očekivao dobar meč, ono čovek nije šutnuo na koš za prvih 20 minuta igre. Jednom je presekao loptu, išao sam u kontru, i uspeo da sačeka ne znam ni ja koga i primi blokadu pri pokusaju nekog suta. Pejdž i N. Janković korektne partije, a drugi Jankovic je tu negde posle Zagora. Davidovac nas pobedio, ispogadjao neke trojke u trenucima kada smo uhvatili kakav-takav priključak, inače sve isto kao u prvoj tekmi, konstanto na 6 razlike, pokušamo nešto, i onda se oni odlepe, vrlo često našim velikim glupostima.

          Edit: N. Jankovic jeste odigrao dobro, i uvek daje sve od sebe, ali bas nema osecaja u nekim situacijama. Juce na kraju meca, na - 2 ili 3, Zvezda ima 1 sekund za napad, i on pravi faul na sutu za 3 na Beronu. Zaleteo se i pokupio coveka, bas neinteligentan potez.
          Hvala

          Ocekivao sam od Zagora da ce ga drmnuti onaj kos, ali opet truba. Steta. Jebiga, previse limitirani pojedini igraci da bismo mogli do titule. Citam i da je Gagic bio u svom standardnom modu.
          Sta je - tu je. Bar da pokusamo da odbranimo pred nasim navijacima, pa u majstorici jedino na neko ludilo.
          Last edited by Mr. Wolf; 16-06-19, 11:54.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment



          • Od velike pomoći biće nam i podrška navijača, ovog puta svi kao jedan moramo da budemo ujedinjeni kako bismo izborili majstoricu. Igrači koje treniram imaju kvalitet, snagu, želju da pokažu da su bolji od rivala. I što je najvažnije, za Partizan i Grobare ih veže ljubav, a ljubav kao što znate često čini čuda. Nadam se da će spoj te ljubavi i vrednog rada tokom svih ovih prethodnih meseci rezultirati pobedom, koja će nam omogućiti da pokušamo da napravimo čudo," završio je Trinkijeri.

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Ima li pilota na forumu
              Ima što pitaš? Treba ti pilot?
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Onda si propustio jedan (moze se reci i dva) post koji nema sta da trazi na ovoj temi.

                EDIT: tj. nisi samo ti. I kronos je propustio, sto me cudi
                Last edited by Mr. Wolf; 16-06-19, 20:25.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by mmajstor View Post
                  i ovde - klaustrofobija, sovinizam, ima tu jos svaceg....
                  Ksenofobija.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • .

                    Comment


                    • Fegetlija dominira kao po običaju. . Bolje skupite za odelo italijanu

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Ksenofobija.
                        Hihih kako mi izletelo.... izlapelo se malo.

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          .
                          Sudije: Ilija Belošević, Uroš Obrknežević, Uroš Nikolić

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Sudije: Ilija Belošević, Uroš Obrknežević, Uroš Nikolić
                            Sve nasi.

                            Comment


                            • Plesali smo na terenu nekih 15ak minuta i onda su sudije rešile malo da nam odmognu tako da sa samo plus 8 idemo na pauzu.

                              Realno je trebalo bar 12 razlike da bude.

                              Ali ajde.

                              Comment


                              • Ne zaživaj već gledaj košarku. Ako su tebi sudije kriva za samo +8 onda stvarno imaš problema sa realnošću ali bih ipak rekao da ti je post postavljen tako da izazove reakciju onih preko tarabe.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X