Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak je divljak na terenu (što bi Dule ispravio), a pritom je vređao Duleta na tviteru pa kasnije obrisao taj tvit kada je prvi put trebao da dođe kod nas.

    Btw, kako smo mogli da skockamo pleja sa Ivanovićem iz Budućnosti.. Ovako slepci zeznuli i njega i nas, Ćapin ostao u klubu a Ivanović opet klupa.
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • А Аранитовић? Шта од њега може да се очекује ове године?
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Ako ćeš doslovno - ništa.

        Barem ne ozbiljno, eventualno da pokrpi pet minuta u utakmicama koje budu rešene pre kraja, treći plej je dečko mada se ne bih smela usuditi da kažem da je gori od Dališe koji je na pripremama par puta izbacio Duleta iz takta svojim glupostima na terenu...

        A premda je Miković otpao na četvorci a Dragičević ne dolazi, znači da možemo očekivati tu neko normalno pojačanje. Nadam se i na pleju.
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • И кад планирају ови наши таленти да искоче мало испред осталих?
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Sam Dule je izjavio da očekuje da Milutinov obeleži ovu sezonu, Đoko će dobiti dosta više minuta a i Dalo bi trebao da pokaže napredak u igri i veći doprinos nego prošle sezone, samo što se za sada taj napredak ne vidi...

            Kažu i da je Vanja next big thing iz Duletove "radionice"...
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment




            • "Smatram da je Partizan među najboljim košarkaškim klubovima u Evropi, zato sam želeo da učestvuju na mom turniru u Francuskoj"


              Toni
              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Mrzi me da trazim sada intervju, ali Dule je indirektno najavio jos dva stranca.

                Comment


                • Treba nam plej i cetvorka. Ako tu ubodemo dobre strance (po mogucstvu tamnopute), mozemo da se nadamo titulama.

                  Comment


                  • Gledao sam protiv cibone nas klub, i mali Vanja nam je bio najbolji igrac u prvih 25 minuta koliko sma gledao, jedino on zna dati kos, ne znam sta se sa Daloom dogadja ove sezone kad bi mogao dobiti minute i da pokaze taj napredak on se glupita po terenu
                    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                    Comment


                    • Mislim da se plej nece dovoditi. Tepic 30 min, Boki Dalo 10, eventualno koji minut i Gagi moze da prenese loptu, mislim da ce se tako barem krenuti pa ako zagusti morace da se dovodi neko. Ne znam samo kako ce to napadacki izgledati, ali nadam se da me osecaj vara. Pojacanje se moze ocekivati na poziciji 4, na kojoj nemmamo apsolutno nikog i bas me zanima kakav ce tu tip igraca biti doveden, da li kao Zofri I Gordon ili neka efikasnija cetvorka.
                      Sto se tice projekata za ovu sezonu, apsolutnu prednost u tom smislu ima Milutinov i cenim da ce Dule baciti sve karte na njega. E sada koliko on moze, ne verujem da iko zna, a ako sudimo po prethodnoj sezoni-ne moze mnogo, nadam se da gresim x2
                      Dok je svima jasno da je sledeci projekat u pripremi Marinkovic, verujem da ce ove godine samo osecati teren, a vec sledece biti u vatri...
                      Novak-zivi primer da jajarenje cesto moze da odvede u propast, e sada ko je tu bio najveca, da li on ili neko treci, verujem da nikad necemo saznati ali ono sto je ocigledno je to da on pada, a sa nekom mozda mudrijom odlukom je mogao biti i na vrhu...

                      Comment


                      • Ako se plej ne dovede, od povratka u evroligu nema nista bez obzira koliki trenerski mag bio Duško.

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCE View Post
                          Ako se plej ne dovede, od povratka u evroligu nema nista bez obzira koliki trenerski mag bio Duško.
                          Slazem se. Tepic em nije klasa, em nije organizator, em nije suter. Veoma je zahvalan igrac i ja ga strasno cenim, ali nam treba nesto malo drugacije.
                          Jbt, mi nemamo coveka sa sigurnim poenima u rukama. Zato se i nadam da ce doci dva stranca...

                          Comment




                          • sigpic

                            Comment


                            • http://livetv.sx/en/eventinfo/257858...thez_partizan/

                              http://www.frombar.tv/20140920/vv541...87-897807.html

                              http://sport.alive-tv.com/lequipe21.php#

                              Partizan - Ortez. Pocinje za pola sata

                              Comment


                              • Đoko, Omer, Edo - dominacija!
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X