Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nek nam je sa srećom braćo prvi domaći meč u Areni!! Samo jako

    P.S.

    PAIGE +
    ZAGORAC +
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Velickovic bjese bivsi igrac rekreativac ovdje. A on glavni, nova mladost

      Comment


      • Ne znam sta je bilo ono u prvom poluvremenu, ali cim smo krenuli da igramo bilo je rutinski.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Kada delujemo skladno ko tim i jači od Tofaša padaju pred Partizanom.

          Idemo dalje. Na redu je Primorka...

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Dobar vam Novica ...ima još košarke u njemu

            Comment


            • Sta je Zagor odigrao leb ti jebem krvavi Samo da ne padne ko prosle sezone...
              Prvo poluvreme sramotno.
              Tomas ce verovatno biti bar 30% tima, ali mislim da je Walden kljuc. Mozda bude i najbitniji kako vreme bude odmicalo.

              Parahuski mora da dize noge sa parketa pri skoku i bice to ok. Peiners je klasican onaj smoreni lik koji ce da proigra kada bude trebalo.
              Gorda i Jare jako bitni jer svakog mogu da probiju jedan na jedan.
              Novica pokazao nekadasnju klasu, ali odbrana jeziva. Jbg takav je kakav je. Bog je
              Pejdza neko da nasamara, bas je pizda

              Grobari sramotni, malo bolje u drugom poluvremenu.
              Ja sa zenom upao medj ove koji valjda nisu "glavni"...gledaju me pjani i drogirani sa sitnom devojkom al smo uspeli da odjemo medju normalan svet na poluvremenu.

              Ja srecan izasao iz Arene

              Comment


              • Grobari su ćutali zbog smrti velikog Partizanovca. Jedni prvu četvrtinu, drugi ceo meč. I zamisli, nisu svi pijani, drogirani i nenormalni tamo.

                Trebalo nam je navijanje, mislim da je to imalo ogromnog uticaja na prvo poluvreme.

                Zagoru treba ritam, bio bi nam najbolji igrač. Baš šteta što je staklen i što se povredjuje svaka dva dana. Birča baš kao da je pao sa Marsa, Novica je doktor za njega u napadu i ovakav. Ali kako smo krenuli da grizemo kada je Novica ušao u trećoj, šta znači energija jednog igrača. Veliki si Novice.

                Mnogo bitna pobeda.
                Last edited by mark !t zer0; 09-10-19, 09:14.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • A ja ne znam zasto su cutali?
                  Sramotni su jer na kraju kad igraci idu sa jednog coska na drugi mene em je blam em mi je tuzno sve to.

                  Nek idu na fudbal sve ok.
                  Al' necu o navijacima, bar ne na ovoj temi.

                  Nadam se da ce Novica moci ovako da igra na bitnim tekmama, protiv aba boranije moze da odmara.

                  Comment


                  • Novica je sinoć zamenio energetski Rašu Tomasa.

                    Noka bio taj okidač za dizanje adrenalina.

                    Atmosfera je bila kakva je bila zbog smrtnog slučaja. I to treba poštovati. Svidelo se meni to ili ne. Al opet utisak stoji da je Pionir bastion grobarskog navijanja i tu su se odvijali najveći spektakli.

                    Dosta je akustičnija, jednostavno bolja za pravljenje košarkaškog grotla.

                    Comment


                    • @Ljuba90

                      Verovatno znas, ja sam to napisao u kontekstu razlike izmedju atmosfere na pocetku i drugog poluvremena. Jbg, tako je kako je, nikome se to ne svidja.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ma nek jedni idu na fudbal, drugi na basket i ja zadovoljan

                        Comment


                        • sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Opet skandalozan pocetak...
                            Samo ove necemo prejebati.
                            Trink bi mogao neku akciju da smisli

                            Comment


                            • Neće se ovde niko naigrati košarke, previše su dobro uigrani i motivisani.

                              Comment


                              • Treba reći da je Partizan na početku sezone imao nezahvalan raspored.

                                Mnogo gostovanja i putovanja, ekipa deluje premoreno.

                                Mnogo i novih igrača, nekima se još uvek traže uloge.

                                A tu je i povreda Tomasa.

                                Comment

                                Working...
                                X