Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • 13 puta za redom sunce ti jebem! Mislim da ljudi nisu ni svesni koliko je to nenormalno
    Svaka nova titula mi je bila draza od prethodne. Nisam se zasitio i hocu jos!

    Koliko sam samo zavoleo ove momke i koliko sam im samo zahvalan na svemu sto su uradili za klub!

    Comment


    • Koliko si ti Ljubasine propao sunce mu poljubim Od uglednog moderatora i NBA manijaka ostade covek koji samo komentarise u temi KK Partizan i udari koji facepalm u temi FK Partizan

      Zna li se sta ce se desiti sa Bircevicem i Jovicem? Voleo bih da dovodemo ovog drugog, dobar je materijal za Duleta.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Koliko si ti Ljubasine propao sunce mu poljubim Od uglednog moderatora i NBA manijaka ostade covek koji samo komentarise u temi KK Partizan i udari koji facepalm u temi FK Partizan

        Zna li se sta ce se desiti sa Bircevicem i Jovicem? Voleo bih da dovodemo ovog drugog, dobar je materijal za Duleta.
        Ju ju ju kakve prozivke Ljubasine
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Koliko si ti Ljubasine propao sunce mu poljubim Od uglednog moderatora i NBA manijaka ostade covek koji samo komentarise u temi KK Partizan i udari koji facepalm u temi FK Partizan

          Zna li se sta ce se desiti sa Bircevicem i Jovicem? Voleo bih da dovodemo ovog drugog, dobar je materijal za Duleta.
          А ово је тај Љуба? Исти баја, а?
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Sad ce Ljuba da ga posalje u Banovice.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Koliko si ti Ljubasine propao sunce mu poljubim Od uglednog moderatora i NBA manijaka ostade covek koji samo komentarise u temi KK Partizan i udari koji facepalm u temi FK Partizan

              Zna li se sta ce se desiti sa Bircevicem i Jovicem? Voleo bih da dovodemo ovog drugog, dobar je materijal za Duleta.
              Komp mi je toliko sjeban da jedva i ovo uspevam da napisem...

              Ne verujem da cemo dovoditi nekog od njih dvojice...

              Comment


              • Па Бирчевић је отишао у Естудијантес. А не знам колико нам је потребан Јовић. Само Тепић, Гаги, Дало и Пера!
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • E moj Ljubasine, nikad covek od tebe da bude

                  Mislim da bi Jovic mogao da doprinese i da bi Dule od njega napravio stvarno dobrog igraca. Verovatno bi bio i jeftin.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nista od Macvana. Ocekivano.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Sa dva igraca su postignuti usmeni dogovori. Fora je sto moramo da isplatimo neka dugovanja da bi se ti igraci zavrsili.
                      Sto pre isplatimo ta dugovanja pre cemo i doci do tih igraca. Ukoliko se to otegne, mogli bi i da ostanemo bez istih.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Sa dva igraca su postignuti usmeni dogovori. Fora je sto moramo da isplatimo neka dugovanja da bi se ti igraci zavrsili.
                        Sto pre isplatimo ta dugovanja pre cemo i doci do tih igraca. Ukoliko se to otegne, mogli bi i da ostanemo bez istih.
                        Trebalo bi da legne rata od Zoa i da zavrsimo to relativno brzo. E sad, kod nas uvek nesto neplanirano...
                        sigpic

                        Comment


                        • Dule bleji u Ljubljani. To je dovoljan znak koliko zeli nekog igraca
                          A mislim da i taj igrac zeli kod nas

                          Comment


                          • Edo Murić (202, 1991) joining Partizan Belgrade is supposedly a done deal. #abaliga
                            Slovenian basketball
                            @SLO_Basketball
                            ....

                            Comment


                            • Centar Klivlenda

                              Spoiler
                              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                              Comment


                              • Izvinjavam se na duplom postu, ali kakav dokumentarac o Bogdanu na SOS-u..
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X