Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako dodje Macvan ulazi u konkurenciju za najveceg Grobara na svetu. Tu su naravno Sasa i Pek.
    Alo, ovom coveku se duguju pare i on ce mozda da dodje

    Comment


    • Sto se mene tice, on je vec u toj grupi.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • veselija ste zaboravili decko dosao iz ceske i prosto se zaljubio u partizan otiso u nba i nikad nije zaboravio partizan, zivim za dan da ga opet vidim u dresu partizana.
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Ajde opet moram da demantujem te informacije koje dobijate o dolasku macvana, vi dobijate informacije ali sve pogresne prvo onaj fudbaler iz legija pa sam odma rekao da ne nasedate na glupe price pa onaj urugvajac a decko nije imo ni u jednom trenutku nameru da dodje u pfc pa na kraju sad ovo za macvana. Mogu ja sad na nekom forumu da napisem dolazi parker u partizan i odma ce pola njih da se nalozi jer sto je babi milo to joj se i snilo.
          Last edited by rope; 25-08-14, 23:27.
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment





          • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Originally posted by cleoo View Post
              Ajde opet moram da demantujem te informacije koje dobijate o dolasku macvana, vi dobijate informacije ali sve pogresne prvo onaj fudbaler iz legija pa sam odma rekao da ne nasedate na glupe price pa onaj urugvajac a decko nije imo ni u jednom trenutku nameru da dodje u pfc pa na kraju sad ovo za macvana. Mogu ja sad na nekom forumu da napisem dolazi parker u partizan i odma ce pola njih da se nalozi jer sto je babi milo to joj se i snilo.
              Pa brate, ne moze teglica sve da pogodi

              Comment


              • Koliko ja znam od starih imena najblizi partizanu tokom celog leta bio je luka bogdanovic koji je i trenirao sa ekipom ali nije potpisao i u bliskoj buducnosti nece, a sto se tice pojacanja bice ih samo polako.
                A sto se tice izvora za moje informacije i odakle stizu ako nekog zanima morao bih prvo da ga ubijem, pa ko vole nek izvoli
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Dovesce se sigurno bar jos dva "poznatija" igraca, a kada kazem "poznatija" mislim da nesto vrede i nesto znaju, jer sa ovom trenutnom ekipom tesko da bi bili konkurentni i u ABA ligi a kamoli u evrokupu.

                  Ja bi licno voleo ponovo da vidim Aleksa Marica posto je i on slobodan igrac. Sto se Macvana tice, mislim da ne postoje ni teorijske sanse da dodje u Partizan. Imao je prosle godine sasvim korektnu sezonu i ne vidim razloga zasto bi se vracao, a uz to mu dugujemo i ogroman novac.

                  Ne znam sta je sa Robertsom, nisam bas najbolje ispratio njegove angazmane posle odlaska iz Partizana u Efes.

                  Comment


                  • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Шта ти је са Нуркићем више?
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Урош94 View Post
                        Шта ти је са Нуркићем више?
                        Na ostalim forumima u temama Partizana možeš čitati samo o jadu, bedi, propasti, psovanju uprave i Duleta...

                        Ja ovde prenosim pozitivne vibracije, a to ova izjava svakako jeste. Nekada nas više poštuju oni sa strane nego mi sami sebe.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Ма у реду то. Него баш се залепи за Јусу, промени мало лика.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Урош94 View Post
                            Јусу

                            *Juku

                            A ti ćuti tamo i moli se da Mačvan potpiše, tek onda kreće euforija.
                            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                            Comment


                            • Originally posted by cleoo View Post
                              A sto se tice izvora za moje informacije i odakle stizu ako nekog zanima morao bih prvo da ga ubijem, pa ko vole nek izvoli
                              Znaci Dusko Vujosevic ili Dragan Todoric, nema ko drugi

                              Comment


                              • Originally posted by trigger View Post
                                Znaci Dusko Vujosevic ili Dragan Todoric, nema ko drugi
                                Ti si mrtav covek . Jos ako je Dule izvor, davljenje je neizbežno

                                Comment

                                Working...
                                X