Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne verujem sem Mikovica da ce jos nekog da dovedu, mada i sa njegovim dolaskom cetvorka je najproblematicnija pozicija.Rekao bih u tom slucaju da Dule ocekuje da ce Mikovic ili Kuzeoglu eksplodira u sledecoj sezoni posto obojica vaze za mlade i perspektivne igrace.Tako da ce meni jedino biti zamerka sto nema nekog stranca na cetvorci, za spoljnu liniju se ne brinem nesto.Za Evroligu bi svakako trebalo ozbiljno pojacanje koje moze da pokriva 2/3, ali posto igraju Evrokup moze i ovako.Dalo ce imati sigurno vecu minutazu, najveci teret ce svakako da padne na Tepica, Milosavljevica i Murica.Da nisu doveli Milutinovica, siguran bih bio da se ceka na nekog Amera.

    Comment


    • Mariću ljubim te, deder mi reci odakle ti to da će Miković da potpiše?

      Bilo je priča ranije kada je oduševio sve u onoj prvoj pripremnoj utakmici ali posle toga nije se baš pokazao. A što je još čudnije, ni ne dobija nešto puno minuta. Protiv Cibone u Sarajevu igrao 49 sekundi, kod onih u Rumuniji minut i po...
      Jedino mi je logično da je to možda zato jer ga Dule ubija od treninga da mu vidi limite i koliko može, pa ovaj zbog toga ne može da mrdne na utakmici. Ali opet, smešno je da odigra 2 minuta u dve utakmice.
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Ti tako rece, a usla si u te insajderske vode tako da ti verujem.

        Comment


        • To je neko napisao posle one prve utakmice i par navodnih treninga na kojima je Dule bio zadovoljan intenzitetom kojim Miković radi na treningu, kakav crni ja insajder.

          I sada se vodi priča da će on potpisati a otići Bezbradica, jer Bezbradica nije igrao na onom turniru u Sarajevu što po meni ne mora ništa da znači jer je bio sa ekipom a možda se samo bio preforsirao ili povredio na treningu pa Dule nije hteo da rizikuje.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Ja ne verujem sem Mikovica da ce jos nekog da dovedu, mada i sa njegovim dolaskom cetvorka je najproblematicnija pozicija.Rekao bih u tom slucaju da Dule ocekuje da ce Mikovic ili Kuzeoglu eksplodira u sledecoj sezoni posto obojica vaze za mlade i perspektivne igrace.Tako da ce meni jedino biti zamerka sto nema nekog stranca na cetvorci, za spoljnu liniju se ne brinem nesto.Za Evroligu bi svakako trebalo ozbiljno pojacanje koje moze da pokriva 2/3, ali posto igraju Evrokup moze i ovako.Dalo ce imati sigurno vecu minutazu, najveci teret ce svakako da padne na Tepica, Milosavljevica i Murica.Da nisu doveli Milutinovica, siguran bih bio da se ceka na nekog Amera.
            Esi lud ti?
            Kuze nece igrati sledece sezone skoro uopste.

            Mora startna cetvorka da se dovede i ja mislim da ce to biti to.
            Normalnog pleja nemamo vec godinama

            Comment


            • Новак раскинуо уговор са Вршцем и сад је слободан играч. Имамо неке шансе, шта велите?
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • @Ljuba

                Pa i ja sam da se dovede startna cetvorka, samo me brine sto se niko ne povezuje trenutno pa sticem utisak da se ne trazi.

                Kakvog ti to normalnog pleja ocekujes?Ja sam bio zadovoljan kada su pre vise od godinu dana na toj poziciji imali (zdravog) Vestermana i Gordica, a i naravno da cu biti kada je Pera Bozic godinama unazad bio ''pomocni plej'' koji je uvek bio okrenut ledjima kada ga je cuvao protivnicki plej.

                http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...ja-9500-dinara

                Ocekivao sam da ce za tribine da kosta manje od 9500.

                Novak koliko se ja secam je potpisao sa Radnickim ugovor u aprilu, pa je valjda raskinuo sa njima.Dobrodosao je za rotaciju u svakom slucaju.

                Comment


                • Тамо је отишао на позајмицу која је истекла и он је до сад био играч Вршца.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Milija Mikovic nije prosao probu u KKP

                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Originally posted by Урош94 View Post
                      Новак раскинуо уговор са Вршцем и сад је слободан играч. Имамо неке шансе, шта велите?
                      Ja se nadam da nemamo.

                      @Ricma - Nekog koledz igraca koji je dobar organizator igre i koji nije totalni kamenjar. Ili nesto totalno suprotno, neki divljak koji ce da trpa 20 poena i da ne igra odbranu

                      Comment


                      • Је ли бре, шта фали чо'еку? Праћка и по био прошле године кад сам га гледао последњи пут.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Poluigrac. Losija verzija Andjusica jebote.

                          Comment


                          • Ма није могуће.

                            Чекај, што би га тражио Дуле? Није индијанац.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Урош94 View Post
                              Ма није могуће.

                              Чекај, што би га тражио Дуле? Није индијанац.
                              Zato sto nemamo corave banke pa gledamo sve sto ima i jedan dobar kosarkaski element.

                              Novak klasican basketas za Mutine ekipe, sto dalje od nas.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bolje da gura malog Vanju nego da dovodi Novaka.

                                Comment

                                Working...
                                X