Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono sto sigurno znam, Dule bi jutros u 05h drzao trening na kom bi samo sutirali slobodna bacanja Mogao bi i Trinki da razmisli o tome.
    Kriminalni smo tu od pocetka sezone.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • U mali mozak me ubijaju promašena sl bacanja i zagrađivanje sopstvenog obruča. Pod hitno naći balans u te dve kategorije inače crno nam se piše.

      Najgore kad vidim kako bekovi u serijama maše iza linije za jedan poen.

      Comment


      • E, jebiga, Bell nije prosao preglede.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Verujem da će sledeći potpis biti igrač mnogo većeg pedigrea od Bela.

          Ako je zaista imao zdravstvene probleme pozdravljam odluku da se prekine saradnja.

          Comment


          • Odlicna vest, bolji igrac ce moci da se nadje u decembru/januaru.

            Comment


            • Slazem se da je odlicna vest sto niste potpisali Bell-a.
              Covek celu karijeru sutira preko ili oko 40% za tri. Za Nancy sutirao 49%(17/35) za tri u EC a za Cedevitu u ABA bednih 50%(33/66). A odbranu igra kao besan. Sta ce takav igrac bilo kojoj ekipi...

              Comment


              • Kad vec hoces da ispadnes frajer podseti me kakav je bio u prethodnom klubu?

                Covek bez angazmana, a sezona je uveliko u toku. Nesto je tu odmah smrdelo.

                Comment


                • Milenko Tepić?

                  Sent from my SM-G960F using Tapatalk

                  Comment


                  • Pa necete valjda sa konja na magarca?
                    Bez uvrede za Milenka, ali on je FLŠ nivo u najboljem slucaju.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Kad vec hoces da ispadnes frajer podseti me kakav je bio u prethodnom klubu?

                      Covek bez angazmana, a sezona je uveliko u toku. Nesto je tu odmah smrdelo.
                      Ne zelim da ispadnem nikakav frajer(jer vec to jesam ) nego lepo sam ispisao sta mislim o Bell-u. U Buducnosti je po meni bio medju najboljim. Jedini se trudio koliko toliko da igra odbranu.
                      Mislim da bi on imao mesta i u mojoj KKCZ. Verujem da bi kod vas bio sigurno u startnoj petorci.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan9 View Post
                        Ne zelim da ispadnem nikakav frajer(jer vec to jesam ) nego lepo sam ispisao sta mislim o Bell-u. U Buducnosti je po meni bio medju najboljim. Jedini se trudio koliko toliko da igra odbranu.
                        Mislim da bi on imao mesta i u mojoj KKCZ. Verujem da bi kod vas bio sigurno u startnoj petorci.
                        Bravo

                        Comment


                        • Mogli su da ga uzmu jos letos i sada znamo do cega je.

                          Liku je opala trzisna vrednost poslednjih nekoliko meseci.

                          Covek je mogao jos na leto da unovci jaci ugovor i ode iz regiona, cim se povezuje sa Partizanom sada sve mi je jasno. Nema teorije da bi ovako obogaljen ponovio partije iz Cedevite zbog lose fizicke spreme.

                          Sa druge strane, bice stranaca u sledeca dva meseca koji ce moci vise da isporuce od njega u ovom trenutku. Partizanu treba bolji kosgeter od njega, ova ekipa je puna nekonstantnih igraca. Treba neko da isprati Tomasa.

                          Comment


                          • Bell je skroz nepotreban igrac za partizan. Igra od lopte, sut je veoma upitan kad zatreba a odbrane vam ne treba vise. Vama treba igrac koji ce svako vece da trpa 10-15-20p Kad dodju bitni mecevi, vi nemate igraca sa sigurnim poenima. Mozda ovaj PF, ali na mestu beka mislim da niko ne bi smeo dati zanokticu za nekog igraca. Jaramaz upitan, Gordic isto-kamenjar, Volden nema iskustva u bitnim mecevima, Pejdz se pojavi retko itd...

                            Sut vam je za tri poena na 30% Sto je jezivo, da li bi to popravio Bel, mozda za sebe ali za tim ne. Treba vam dosta prostora,a taj prostor neko treba i da napravi. Tu je i problem blokova, gde vam treba Belorus.

                            Gudelok je bio idealan, jos jedan da izadje iz sablona i da moze da natrpa u kratkom roku 10ak poena bez problema. Sad upitno je i na sta on lici, ali to je nesto sto vam treba.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Kad vec Gorda preporucuje, sto ne pozva Norisa Kola [emoji1]

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Izgleda da je Parahuski na izlaznim vratima.

                                Nadam se da je Reggie Redding samo jedno od imena na listi, a ne na samom vrhu liste. Svakako da sigurno dolaze dva nova igraca(2/3 i 5), samo je pitanje kada ce se to desiti.

                                Comment

                                Working...
                                X