Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Nema to veze sa tvojim vaspitanjem, to ti se bratić moj zove sebičluk, ili voliš klub ili ne, ako ga voliš onda mu valjda želiš sve najbolje, a najbolje je da bude prvak Evrope, a pravk Evrope neće biti ako igra beton ligu. Ti zarad tvog nekog, nazovimo, poštenja guraš klub u propast, pa ne ide to tako...

    Moderan sport je nezamisliv bez ulaganja, ne šljiva, ne parznih psotova po forumima, nego novca, a novac u ovoj državi bez motike mogu doneti samo vladajući slojevi. Tužno je, ali je tako....jednostavno prodalo se sve što se imalo prodati, ostali su otišli za dž, jbg tako su vaspitani, ostalo je ili da se garnitura menja ili da se gasite....pa ti vidi šta ti je bolje kao čovek koji voli pkk.
    Nece biti prvak Evrope ni ako bi usli govna iz SNSa, a to ces videti uskoro...

    Sve ce se ovo jednom lani zvati, otici ce i ovi, sve je prolazno...

    Jbg nece svaki Grobar slucaj FMPa, to je tako, ne radi se u sebicluku...

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Nece biti prvak Evrope ni ako bi usli govna iz SNSa, a to ces videti uskoro...

      Sve ce se ovo jednom lani zvati, otici ce i ovi, sve je prolazno...

      Jbg nece svaki Grobar slucaj FMPa, to je tako, ne radi se u sebicluku...
      Vala neće biti ni prvak države Srbije, ako mene pitaš. Mada ok vladali ste 13 godina, kul sve, sad možete da se ladite, ali sve ti ovo priča čovek koji je bio na drugoj strani crte.....pa ti vidi....

      Mada ako ne uđe SNS, osim slučaj FMP-a vama drugog izlaza neće biti i to opet pod uslovm da vam neko iz SNS-a pomogne da se gurate kao KKCzv sa dugovima, nasilni otpusti i tsl.

      Msm ta tvoja priča je tipa "Kosovo je Srbija" priča za malu decu, nije sve moj Gagi tako šareno kao što ti gledaš na svet....

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Vala neće biti ni prvak države Srbije, ako mene pitaš. Mada ok vladali ste 13 godina, kul sve, sad možete da se ladite, ali sve ti ovo priča čovek koji je bio na drugoj strani crte.....pa ti vidi....

        Mada ako ne uđe SNS, osim slučaj FMP-a vama drugog izlaza neće biti i to opet pod uslovm da vam neko iz SNS-a pomogne da se gurate kao KKCzv sa dugovima, nasilni otpusti i tsl.

        Msm ta tvoja priča je tipa "Kosovo je Srbija" priča za malu decu, nije sve moj Gagi tako šareno kao što ti gledaš na svet....
        Znam sta zelis da kazes, nemaj brige za to...

        Ali ja jednostavno necu taj scenario u KKP, jer znam da nece biti mnogo bolje, a unistice svetinju samo ako udju...

        Zato kazem ja, bolje i u beton ligi sa Duletom, nego biti "dostojan" rival CZT, odnosno kanta za napucavanje... I da ostane Dule CZT ce nas unakazivati, ali znam da je to KKP, a ne skidanje gace pre utakmice i jebanje u mozak ( da mi oprostis na izrazaju )

        Ja to jednostavno tako zelim, mogu trpeti i 5 sezona bez titule ako treba, necu da moj klub bude vodjen od govana...

        Ziv bio

        Comment


        • Nemoguce je vise imati ratnicki Partizan, ne znam ni kako smo do sada opstali i napravili to sto smo napravili. Evropska kosarka je u haosu godinama a ova raspala drzava jos duze. UEFA i FIFA jesu bagra iz odredjenih razloga ali na odredjene nacine ipak stite klubove i ako imas dobar sistem mozes da napredujes i ostvaris profit. Toga ovde nema i radi se sve suprotno tom interesu. Mozes samo da ulozis, nikako da zaradis. Pored svega toga mi smo se izdigli iz ovog mulja i bili krem te Evrope sa kojom nam vec 15 godina svi ispiraju mozak.

          Ja bih najvise voleo da ni iz cega pravimo nesto dok sam ziv ali je nemoguce. Dule je otac ali ne moze ni on da pravi igrace od Bezbradice i slicnih dileja. Bilo je i kod nas drzavnih para, naravno, ali sve smo to vratili rezultatima. Ne vidim ni dan danas problem da nam se daju pare kad znas da je Dule sa minimalcem u 16 a sa necim malo jacim u 8. Al' ajde da ne zvalavimo o tome.

          Kad su Danilovic i Dule dosli, nasa liga nikako nije bila slaba. Partizan, Zvezda, Buducnost, FMP, Hemofarm + ponekad jos neko iskoci. Kad dodje na kraju do zavrsnice od 8 klubova skoro sve utakmice na jednu loptu a polufinale i finale klanje. Da ne pricam koliko je ABA bila jaca nego sad. Mi nismo svake godine imali najjaci igracki kadar. Prvih 7 titula sigurno nije bilo lako uzeti, kasnije su drugi poceli da padaju. U EL je tad bilo mnogo teze uci u 16 a kanta za napucavanje smo bili samo pod Jovicom Pavlovicem kad je bila ocajna atmosfera u klubu, sto ne opravdava Duleta za odredjene utakmice i selekciju, u junu se ipak kao i uvek izvadio jer je prosto bio jaci trener od konkurencije. Kad se Danilovic ponovo vratio, prolaz u 16 je bio redovan. Pritom smo pre Pariza trebali i 2008. na F4 kada smo masno pokradeni.

          Mnogo toga mi prolazi kroz glavu sad, ne mogu da se fokusiram na jednu misao. Poenta je da smo imali u jednom sveopstem mulju zdravu pricu i da je cudo da je toliko trajalo. Vise ne moze. Mogu ovi sad da uzimaju titule ali to nikako nece biti isto, kao sto nece biti isto kada neki novi tim Partizana uzme titulu sa nekim propalim SNS-ovcem na celu kluba.

          Zato necu sigurno pljuvati ni Danilovica ni Duleta. Mogu samo da im se zahvalim. Gresili su, jebi ga ali ne vidim kako je drugacije u ovim uslovima mogao da se vodi klub. Likovi tipa Silobad su nesto drugo i zelim im sve najgore.

          Dule treba da se povuce koliko danas i da odu zajedno, kao legende. Nema potrebe da bude u ovom blatu koliko god mi zeleli da on opet izdominira. Dok se ne sredi bar malo drzava + generalno evropska kosarka tu pricu koju zelimo ne mozemo imati.
          sigpic

          Comment


          • Kaziragzi, ti si naivniji od francuske sobarice....nije ni u pkk sve tako bilo pošteno i po propisima. Ali ajde neću ja o tome, da ne trujem temu. Nije vam lako...

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Kaziragzi, ti si naivniji od francuske sobarice....nije ni u pkk sve tako bilo pošteno i po propisima. Ali ajde neću ja o tome, da ne trujem temu. Nije vam lako...
              Normalno da nije jer je to prosto nemoguce u ovim uslovima. Samo nema potrebe sada iznositi prljavstine i dodatno stetiti klubu, bar ja necu. Moraju da se naprave razlike izmedju kriminalaca koji svesno stete klubovima i ljudi koji su pristajali na odredjene kompromise jer nisu bili u moci da urade nesto drugo, sto ih ne opet ne opravdava.

              Al' kad pogledas ko je sve radio i sta je radio u srpskoj kosarci, svakako cistija prica od Zike Pauka, Vesica i ostale bagre. Ne mozes to porediti koliko god da mediji pokusavaju da izjednace 24/7.

              Na kraju krajeva, kapiramo se ti i ja da ne moze vise niko da vodi klubove osim politicara, ratnih profitera i tog sloja ljudi, nema greske. Ako jednog dana neko bude mogao da privatizuje, to je drugo, a opet nije garancija. Mozes da postanes prvak Evrope a moze da te ugasi i otvori frizerski salon, jebe mu se.
              sigpic

              Comment




              • Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Hvala Sasa na svemu. Uvek ces biti jedna od najvecih legendi KKPa!!!

                  Comment


                  • Hvala, legendo !
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Доби "нас" Олденбург 86:54.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment




                      • ... i ko zna kad...

                        Comment


                        • Milenko Tepic i zvanicno otisao, u PAOK...

                          Hvala ti legendo za sve, uz nadu da ces se jednog dana vratiti ponovo.

                          Najbolji covek koji je ikada igrao za KKP, uz Gagija kapitena svakako

                          Comment


                          • Postujem jako Teparu al` mojne da se ponovo vraca, jer ako se vraca znaci da smo opet u nekim da prostis govnima.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Malo je ljudi poput naseg Milenka.
                              Sve najbolje legendo!

                              Comment


                              • Случајно Дијамантидис објавио да завршава каријеру после следеће сезоне?

                                НЕБИ РЕКО!

                                Хвала ти Тепићу до неба.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X