Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @batman

    Varda ti je izvanredna opcija a ne bi voleo da Novica ostane jer nije to onaj stari Novica? Stvarno mi nista nije jasno

    Polako se popunjava roster, ako bi Novica ostao što bih ja najviše voleo, pozicije 4 i 5 bi bile popunjene, nadam se Rakicevicu i jednom crncu na pleju sa 10+ poena u proseku, iskreno ja ne vidim kako bi mi sa ovim timom mogli da budemo konkretni u Aba ligi, da ne pričam o Evrokupu, mada videćemo koliko će se još igrača dovoditi
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Значи.



      Шта знам, може...
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Ovaj na papiru deluje uzas, em mator, em kamenjar, em undersized.
        Verujem Dziletu kad su Ameri u pitanju, ali nisam optimista...

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          @batman

          Varda ti je izvanredna opcija a ne bi voleo da Novica ostane jer nije to onaj stari Novica? Stvarno mi nista nije jasno
          Pa gledaj, Varda je izvanredna opcija za bekap na petici, to sam rekao. Novica je cetvorka koji nije bas u formi i uz to je igrac koji ne moze da ti igra 10-ak minuta po mecu, vec je starter, a nama je trenutno potreban bolji starter od njega. Zato sam rekao da ne treba gledati samo igrace kao igrace, vec treba gledati i malo koncepcijski.

          Uz to, smatram da nam je u reketu potrebno malo vise misica. Majstorovic je lajt petica, cak mozda vise i cetvorka i mislim da nam je potreban jedan klasican centar.

          Sto se ovog novog tice, u onim video klipovima sto sam gledao, meni on deluje kao plej.

          Ali dobro, opet se vracam na ono sto sam rekao, Dziletu verujem bezrezervno.

          Comment


          • Varda je grobarčina, a pre je bio u svađi sa Danilovićem inače bi on davno igrao za vas. Da l' je bilo za nekim ručkom ili negde više se ne sećam priče, znam da je napušio Danilovića pred svima i onako pobesneo, možda i zbog hrane nešto, i tu je bio kraj.
            Sad ne znam u kakvom je fizičkom stanju..

            Comment


            • Dzile polako sklapa kockice.

              http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...lizu-Partizana

              Po svemu sudeci, sledece godine cemo imati iskusnu ekipu.

              Comment


              • Prvo su došli..
                Kada su nacisti došli po Duleta,
                ja sam ćutao;
                jer sam mislio da Dule paranoiše i da u svemu vidi zaveru.
                Kada su nam na promociji tima instalirali ciganski grb,
                ja sam ćutao;
                jer sam mislio da je slučajna greška.
                Kada su Todorić i Peković išli na večere sa Čovićem
                ja se nisam bunio, jer sam mislio da treba biti diplomata.
                Kada su dovodili igrače od dva miliona evra za sezoni,
                ja se nisam pobunio;
                jer sam progutao cigansku Informer priču da je za vreme DS-a država pomagala Partizan .
                Kada su izdali saopštenje 'Hvala Vučiću',
                ja se nisam pobunio jer sam mislio da nam mrzitelj Partizana stvarno pomaže.
                Kada su nas izbacili iz svih KSS takmičenja ja se nisam bunio
                jer sam mislio da u svim ligama rade isto sa onima koji igraju Evrokup.
                Kada su nam zabranili da igramo Evrokup ja se nisam pobunio
                jer sam mislio da je to u interesu srpske košarke.
                Kada su ugasili Partizan, nisam imao zbog čega više da se bunim.

                Smisao svega, da li kad vec ides na klanje pod kamu, treba bar da se pokusas izboriti pa makar zadas i jedan udarac, ili da cutke ides.
                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                Comment


                • Hacer potpisao!

                  1. Hacer, Ratkovica
                  2. Marinkovic, Jovanovic (Rakicevic?)
                  3. Robinson, Vrabac, Andric
                  4. Bircevic (Velickovic?)
                  5. Majstorovic, Koprivica (Varda?)

                  Po trenutnom sastavu definitivno fale dva visoka igraca. Na ostalim pozicijama smo sasvim dobro popunjeni. Doduse, fali Rakicevic na beku, nadam se da cemo ga potpisati do pocetka sezone.

                  Comment


                  • Robinson je dobar igrac ukoliko je u pitanju podrska sa klupe(uopste mi se ne svidja prica da on bude starter na trojci), mada ocekujem da ce u prvih mesec dana da bude vise prostora za Andrica i Vrapca, ako bude skripalo naci ce se brzo neki Amer jer ce dosta dobrih Amera krajem meseca da bude katovano, a nikad nije falilo kvalitetnih trojki.Smatram da ako se dovodi Varda, da ce se na centru ustedeti i da ce da ponude jaci ugovor Novici sem ako ne ode negde.Novica ako ostane, odmah mu dati kapitensku traku.

                    Hacer mi se najvise svidja od svih pojacanja i pored toga sto ima ima 32 godine.Mislim da moze jos godinu dana da odrzi trenutni nivo igre.

                    Comment


                    • Nema sanse da mi dovodimo Amerikance za rezervne igrace, tako da slobodno mozes da racunas na Robinsona u startnih 5. U ovom trenutku to bi za nas bilo veliko luksuziranje. Mada, ako se na toj poziciji bude racunalo pored Vrabca i na Andrica, onda ni sam Robinson nece imati preveliku minutazu (mislim na 30+ minuta).

                      Ja bi, ukoliko za to postoji mogucnost potpisao Vardu i doveo jednu kvalitetnu cetvorku. Novica, koliko god ga voleo, nije vise ni priblizno dobar igrac kao sto je bio. To je strasno koliko taj igrac nije imao srece u karijeri. Naceo ga je najpre Mesina sa svojim bolesnim taktikama, posle ga dokrajcise povrede, a u medjuvremenu ga sustigle i godine (sada ih ima 30).

                      A mogla bi i varajnta da ostane Novica i da se dovede neki igrac koji pokriva i 4 i 5. Samo je pitanje koliko nam to finansije dozvoljavaju...

                      Comment


                      • Zna li se koliko ce nas kostati ovi novi igraci ???
                        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                        Comment


                        • Robinson negde izmedju 6000-8000 hiljada dolara mesecno i tu cifru pomnozis sa 11 meseci.Hacer je verovatno skuplji.

                          Kod Robinsona mi se ne svidja njegova visina i sa te strane ocekujem jos jednog igraca koji moze da pokrije 3 ili 2 i 3.Pre vise od mesec dana, plan je bio da se traze stranci na 1,3 i 5, a domacim igracima popuniti 2/3(Rakicevic?), obe cetvorke(Bircevic i videcemo ko jos) i peticu(Majstorovic).Vanja se seli na klupu, ne Robinson.Ono sto je izvesno da cemo igrati small ball i da ce u tim situacijama Robinson da igra trojku.Na trenutni sastav ocekujem jos tri pojacanja i to bi bilo to sem ako ne bude odlazaka.

                          Comment


                          • Rakicevic navodno potpisuje za vikend.

                            Mislim da Robinsonova visina nece predstavljati problem, jer cemo imati dva krila od preko dva metra (Andric i Vrabac) + Rakicevic ako dodje i eto nadoknade za visinu.

                            Fali bekap petica i startna cetvorka i tu ne bi smelo da se pogresi.

                            Comment


                            • Kaka bre bekap petica? Nece valjda Majstorovic (koji i nije cista petica) da bude starter?
                              Daj bilo sta crno, ne mora da zna nista osim da skace i stiti kos. Ne mogu da gledam mekan Partizan

                              Comment


                              • Ja sam tako shvatio, mozda nisam u pravu. Ustvari voleo bih da nisam u pravu...

                                Comment

                                Working...
                                X