Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti si dečko jako nerealan. Kakva ljubav, žena i porodica bi mu jeb mam? Ti si stvarno nemoguć dečko. Ajde da igra za manje novce, ali za dž nikad. I to što se vrati, nema gde bolje da igra. Isto ih žene uhvate da za malo manje novce igraju u Bg, žena se uželi drugarica i porodice. Oni rade do 35 posle nemaju izvor prihoda, neće svi biti treneri itd.

    Lepše joj je da ide sa drugaricama na kafe po ceo dan nego u Rumuniji sama da sedi, ili nekoj levoj zemlji, gde bi moždao uzeo malo veći novac.
    Last edited by Cassius Clay; 28-07-16, 13:32.

    Comment


    • Jaooo, nemoj samo ti da mi pricas o nerealnosti molim te...

      Nisu ti igraci prosijaci pa da mu......kako ti to kazes, ja ne volim taj vokabular. Nece im to mnogo poremetiti zivot ako jednu sezonu ili polusezonu igraju za Partizan. Zao mi je sto kod vas toga nema, ustvari uopste mi nije zao.

      Comment


      • E moj ti, neću da ti objašnjavam kad ne znaš i da ti kvarim snove. Možda im da da mu plate na odloženo, ali nema on tolikooo keša i niko se ne odriče novca. Zajebi me sa tom ljubavlju. On se oduži klubu koji ga je napravio tako što im da fore, to bi radili i naši da ih ima da nismo bili kanta. Rakoč je baš igrao za milione.

        Comment


        • Cisto za ovo vezano za ljubav i to, samo Tadija je oprostio Zvezdi gomilu novaca. To mogu da tvrdim 100%

          Mene samo zanima kako vas ne smara da se prepucavate ovako stalno?

          Comment


          • Ja ne znam zasto ti toliko stavljas u prvi plan igranje za dzabe, to si ti pomenuo, ne ja. I opet, jako mi je drago sto kod vas to nije slucaj. Vama Dzenkinsi, Vilijamsi, Cirbesi i Mileri donose titule, igraci koje ste papreno platili.

            Igrac kojem se duguje preko 200000 dolazi da igra za klub koji je u katastrofalnoj finansijskoj situaciji i unapred zna da nece redovno primati platu (ako je uopste i primi).

            Elem:

            http://www.telegraf.rs/sport/1271572...zan-iz-ljubavi

            Za one koje mrzi da citaju sve, izdvojicu sustinu:

            Mogu sebi da priuštim taj gušt da igram iz ljubavi za Partizan. Imao sam dve godine odličnog ugovora i moja ekonomska situacija je takva da neću nešto mnogo izgubiti ako ne budem naplatio ili budem igrao ovu sezonu onako kako ću da je odigram. Meni je čast i uvek će biti da igram za Partizan.
            Toliko o mom sanjarenju, a ti slobodno nastavi da sanjas da ces jednoga dana docekati slicnu izjavu od nekog Zvezdinog igraca. Usput, probaj da malo manje pominjes kes, nije sve u parama. A mogao si i malo ranije da se prikljucis, pre nego sto je Zvezda/FMP pocela da osvaja titule.

            Comment


            • Ja Zvezdu pratim mnogo pre toga, ne znam što potenciraš. Prvi sam kritičar i Čovića i Radonjiča evo dve-tri godine. Samo neću da obmanjuješ ljude ovde.
              On igra za Partizan iz ljubavi ali ne na način na koji ti predstavljaš. Dođe u Partizan za manje novca i može da čeka, ali retko ko se ODREKNE i to nije normalno u 21. veku da tako funkcioniše jedan sistem.
              Mnogo ih je Partizan zadužio pa je i zaslužio da mu vrate. Samo to nije tako drastično i herojski kako ti prikazuješ.
              I skini se više sa Zvezde čoveče kad samo negativno pričaš, čekaj da mi zadužimo nekoga pa da nam se vrati od domaćih, za manje keša.


              Ti ćeš meni da kažeš od kad ja gledam. Stvarno nisi fer. Ko si ti da meni to pričaš i po čemu zaključuješ? Uvek ti neke procene daješ a ne znaš ništa o meni.

              Te što pišu stihove, izdvajaju Duletove rečenice, i rečenice igrača i ovi što mi pričaju da nisam Zvezdaš jer ne volim Radonju i Čovketa, ne zna se ko mi je gori. Isti ste.
              Last edited by Cassius Clay; 28-07-16, 14:34.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ja Zvezdu pratim mnogo pre toga, ne znam što potenciraš. Prvi sam kritičar i Čovića i Radonjiča evo dve-tri godine.
                Isto kao sto sam i ja kriticar i Partizana i Duleta i svih ostalih koji su radili neke stvari koje se meni licno ne dopadaju. Potenciram zato sto pljujes po necemu po cemu ne treba da pljujes. Te price o ljubavi nisam izmislio ja, vec kao sto vidis, pominju ih upravo oni koji su igrali za klub. Ja sam samo ponovio/citirao njihove reci a ti sebi dajes za pravo da komentarises te stvari i to uvek naravno negativno, pitam se samo zbog cega. Ako to vec smatras praznim pricama i glupostima, zasto ih onda komentarises?

                Originally posted by Uroš View Post
                Samo neću da obmanjuješ ljude ovde.
                A sta si ti ovde, neki delilac pravde, pa mozes da donosis sud o tome sta je obmana a sta ne? Iznosim svoje misljenje i to sa jakim argumentima za razliku od tebe koji na sve (osim Zvezde) gledas negativno. To ne govorim ja, sam si vec to napisao u jednom od postova u temi o reprezentaciji.

                Originally posted by Uroš View Post
                On igra za Partizan iz ljubavi ali ne na način na koji ti predstavljaš. Dođe u Partizan za manje novca i može da čeka, ali retko ko se ODREKNE i to nije normalno u 21. veku da tako funkcioniše jedan sistem.
                Igra covek iz ljubavi, a ti to shvati kako hoces. I to kako ce biti shvacene moje reci, to je individualna stvar. Vracaju se ljudi kojima se duguje da ginu na terenu. A sto se odricanja tice, mnogi su se odrekli svojih zarada. Da ne pominjem domace igrace, pomenucu strance poput Lovernja i Bertansa. Neka se vama Vilijams i Dzenkins odreknu bar jedne plate, pa se onda pohvali. Sto se tice "sistema", bolje da ne nacinjemo tu temu...

                Originally posted by Uroš View Post
                I skini se više sa Zvezde čoveče kad samo negativno pričaš, čekaj da mi zadužimo nekoga pa da nam se vrati od domaćih, za manje keša.
                E vidis, to je tvoj problem. Ti smatras da ja mrzim Zvezdu, a to nema veze sa istinom. Ja samo govorim o cinjenicnom stanju. Ajde reci sta sam napisao negativno o Zvezdi, a da to nije istina? Jako me zanima.

                Sto se zaduzenja tice, ne moram da cekam, necete nikoga zaduziti, jer su vam glavni igraci stranci koje debelo placate, a domaci su vam tu koliko da vam popune praznine. Istina nekada ume da zaboli.

                Originally posted by Uroš View Post
                Ti ćeš meni da kažeš od kad ja gledam. Stvarno nisi fer. Ko si ti da meni to pričaš i po čemu zaključuješ? Uvek ti neke procene daješ a ne znaš ništa o meni.
                Isto kao sto ti procenjujes mene, samo uzvracam.
                Last edited by Batman; 28-07-16, 15:10.

                Comment


                • Novica i Macvan kakve pare zaradjuju u drugime klubovima pre i posle Partizana bas ce da tuze klub i finansijska situacija im dozvoljava da furaju tu pricu, mali je broj igraca koji su takva klasa ili priblizno toj klasi jer realno plate su im visestruko vece i zasto bi zeleli da naplate dugovanja koje klub ima prema njima kad je u pitanju sitnis.Partizan im dodje kao odskocna daska.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ja Zvezdu pratim mnogo pre toga, ne znam što potenciraš. Prvi sam kritičar i Čovića i Radonjiča evo dve-tri godine. Samo neću da obmanjuješ ljude ovde.
                    On igra za Partizan iz ljubavi ali ne na način na koji ti predstavljaš. Dođe u Partizan za manje novca i može da čeka, ali retko ko se ODREKNE i to nije normalno u 21. veku da tako funkcioniše jedan sistem.
                    Mnogo ih je Partizan zadužio pa je i zaslužio da mu vrate. Samo to nije tako drastično i herojski kako ti prikazuješ.
                    I skini se više sa Zvezde čoveče kad samo negativno pričaš, čekaj da mi zadužimo nekoga pa da nam se vrati od domaćih, za manje keša.


                    Ti ćeš meni da kažeš od kad ja gledam. Stvarno nisi fer. Ko si ti da meni to pričaš i po čemu zaključuješ? Uvek ti neke procene daješ a ne znaš ništa o meni.

                    Te što pišu stihove, izdvajaju Duletove rečenice, i rečenice igrača i ovi što mi pričaju da nisam Zvezdaš jer ne volim Radonju i Čovketa, ne zna se ko mi je gori. Isti ste.
                    Onda ... u troskocima od nas.


                    Ratkovica, Varda dafuq. Bolje da smo poginuli sa Duletom nego ovo sto radimo.
                    Mislim opet cu ja ici u Pionir, ali to je vec neka moja bolest.

                    Comment


                    • Dobro onda i vi svi sa naše teme KK CZ pošto je postala predmet opšte rasprave, fan teme su pa onda smeta i meni polemika na našoj temi.

                      Kukajte ovde, pišite stihove, nek svi igraju za džaba. Mislim da je to fer.
                      Ne može tamo da se piskara sve i svašta a ovde ko se ne slaže da leti.

                      Pri tom nemam nameru da se nešto svađamo samo korektno.

                      Ili se u obe teme piše piše, ili su fan teme pa nema u kkcz sranja po kkcz i kuknjave, kao ni ovde o kkp, ili se piše na obe šta se misli. Mislim da je to ok.

                      I ovo se najmanje odnosi na Ljubu a najviše na Betmena jer on piše po KKCZ non stop. Meni ne smeta, al pisao je i on svašta pa smo mogli da mu kažemo da u troskocima..
                      Last edited by Cassius Clay; 29-07-16, 14:54.

                      Comment


                      • Prilicno sam siguran da su svi Grobari na vasoj temi bili korektni, za sebe naravno to mogu da tvrdim. Isto stoji i za Delije.
                        Ti mi onako bas bodes oci i uzimas me indirektno u usta, a znam da to nisam "zasluzio".

                        Ok je diskusija na obe teme sto se mene tice.
                        Zavrsicemo ovde sa tim sranjima koja nisu vezana za kosarku ako nije problem.


                        Da se vratimo na temu. Ljudi, Varda?! Covek ima 59 godina i sad ce kod nas kao da igra...mislim nemoj da me jebete. Recite imamo 0 dinara, nece doci stranci i kraj price. Samo nemoj da se zamajavamo.

                        Comment


                        • Imacemo tek malo jaci tim u odnosu na onaj koji je poceo proslu sezonu, mada je izvesno da smo vec sada jaci na centarskoj poziciji ma koliko god nam ona delovala da je zalosna u ovom trenutku.Verovatno cemo i na spoljnim pozicijama da budemo jaci dok cemo sigurno da budemo slabiji na cetvorci.Svakako je situacija bolja nego prosle godine, jer su Majstorovic i Bircevic potpisali ali sam ocekivao da bismo mogli da se borimo za top3 pozicije u ABA ligi, cetvrto ili peto mesto sem ako se ne desi neki preokret po pitanju pojacanja je plafon.Nemam nista protiv Ratkovice kao rezervnog pleja dok mi se uopste ne svidja dovodjenje Varde zato sto sam ocekivao zver pod kosem.Sada treba videti kako cemo resiti pozicije 1, 2, 3 i 4.

                          Btw, sada bi vec vecina mogla manje da hejtuje Milutinova posto je doticni zeleo da se vrati u Partizan ali je Olimpijakos na kraju procenio da ce im biti potreban u sledecoj sezoni.Bilo je skoro sve dogovoreno sa njim(tj njegovim agentom).

                          Comment


                          • Ljudi, mislim da nema potrebe da budete toliko pesimisticni. Imacemo sasvim ok ekipu sledece godine, samo ako se ne desi nesto nepredvidjeno.

                            Ja i dalje verujem ovoj upravi i pre svega verujem Dziletu. U pocetku sam bio protiv dovodjenja Ratkovice, ali kada sam procitao da je on bio Dziletova zelja, promenio sam stav.

                            Meni je Varda izvanredna opcija. Ne treba gledati na sve igrace isto, sve zavisi od koncepcije. Uz Majstorovica, Bircevica i Vardu sigurno ce se dovesti jos jedan igrac koji ce verovatno moci da igra na 4 i 5 (ako se ne produzi sa Novicom, sto ja iskreno ne bi voleo, jer nije to vise onaj isti Novica). Mislim da bi ta 4 igraca uz Koprivicu, koji je tu cisto da se popuni roster, kvalitetom mogla da zadovolje zahtevima ABA lige i evrokupa. Jako je bitno da taj stranac bude igrac koji ce praviti razliku. Uz njega, svi ovi ostali ce se dopunjavati. Dzile je naglasio u onom intervjuu da planira Majstorovica iskljucivo na petici. Varda kao bekap i jos jedan igrac koji ce da se smenjuje na 4 i 5 uz Bircevica. To je po meni sasvim dobar izbor. Mislim da smo za sada doveli bolje igrace nego komsije (a da ne pominjem koliko su ispred nas kada su finansije u pitanju). Ako se realizuje Vajt i Rakicevic, ja cu biti vise nego zadovoljan. Na kraju ostaju stranci (i receno je da ce oni doci na kraju).

                            Tako da mislim da nema mesta panici. Imamo izvanrednog strucnjaka na klupi (za razliku od prosle godine), finansije su sigurno bolje, opet smo u mogucnosti da potpisujemo igrace bar na dve godine i to je jako vazno. Sklopice Dzile kockice do pocetka svih takmicenja, eventualno se mozda zakasni sa jednim igracem, ali bice to ok.
                            Last edited by Batman; 29-07-16, 15:59.

                            Comment


                            • Doveden je Frank Robinson, pokriva 2 i 3.Ne znam sta drugo da kazem, sem da verujemo Dziletu kada je on u pitanju.Svakako apgrejd u odnosu na Milutinovica.Ako dobro vidim on je prenizak za beka, a nije mi jasno kako sa tom visinom moze da pokrije 3.On moze da ispadne iznenadjenje, iako je blizu sredini cetvrte decenije.

                              http://www.draftexpress.com/profile/...on-5545/stats/

                              Comment


                              • Hoho, u jednom danu dva igraca. Odlicno, samo da se ovako nastavi. Nego, sta mislite, da li ovo prakticno znaci da se odustalo od Vajta?

                                Comment

                                Working...
                                X