Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KK Partizan

    Todoric o buducnosti Marica.

    http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.ht ... nogo-vredi

  • #2
    Odg: KK Partizan

    Tema Partizan je mnogo zapostavljena mora se oziveti. &+I}\
    Grobari pokret!Odo da nastavim da gledam kako kidamo Zalgiris,pa posle da postujemo u ovoj temi.Voljeni tim je itekako vredan pomena.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Odg: KK Partizan

      Evo i ovde da ostavim post koji sam ostavio u temi EL.

      Partizan-Zalgiris 68-62

      Veoma vazna pobeda,prakticno smo vec u top 16,malo fali.Sjajna partija Dragana Milosavljevica.19 poena 3/3 FT,5/5 za 2,2/4 za 3,2 skoka,2 ukradene lopte, 1 as. index 21.Odlicna igra u odbrani na bekovima Zalgirisa,kao i ostalih bekova Partizana,sto se i vidi jer je Zalgiris,litvanska ekipa postigla u mecu samo 2 trojke.Partizan imao 2 raspolozena igraca u skoku Gista i Jawaia 8 i 7 skokova dok je Jankunas bio odlican u protivnickom timu sa 11 ali nije imao podrsku ostalih saigraca.Vesely odlican prvo poluvreme,u drugom se nije naigrao ali nije ni bilo potrebe.Kecman je falio u napadu sto se tice poena,ali odlican u odbrani,kao svi bekovi.Lafayette opet podbacio u napadu.Dosta pogresnih dodavanja,ishitreni sutevi,poneki i pogodi,a kad je sam za 3 poena promasuje.Videcemo u nastavku sezone sta ce uraditi,ali porucujem ostalim grobarima da se ne nadaju novom McCalebu.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Odg: KK Partizan

        Fantasticna igra Partizana,jos jedna pobjeda,i iznenadio me Milosavljevic. &8@^J
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • #5
          Odg: KK Partizan

          [quote author=manda link=topic=2675.msg204581#msg204581 date=1290723475]
          Fantasticna igra Partizana,jos jedna pobjeda,i iznenadio me Milosavljevic. &8@^J
          [/quote]
          Pa svakako da je iskocio u prvi plan.Mene nije iznenadio posto znam sta moze.Potencijal je i ocekuje se od njega da bude bitan clan reprezentacije Srbije ubuduce.
          sigpic

          Comment


          • #6
            Odg: KK Partizan

            Dobra igra Partizana,prvenstveno u prvoj cetvrtini i nažalost,jos jedan dokaz da partizan u evroligi tesko nekoga moze pobediti sa velikom razlikom ali isto tako i izgubiti.
            Lafayette za sada igra dovoljno u evroligi,dovoljno dobro,nadam se kako se bude odmicala sezona da ce imati sve vise partija kao protiv zvezde,a to i ocekujem,ipak on nikada do sada nije igrao u evropi.
            U drugom poluvremenu centri su zakazali,delovali su nekako smuseno.
            Ali je Milosavljavic sve nadoknadio! &8@^J
            sigpic

            Comment


            • #7
              Odg: KK Partizan

              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg204589#msg204589 date=1290723866]
              Dobra igra Partizana,prvenstveno u prvoj cetvrtini i nažalost,jos jedan dokaz da partizan u evroligi tesko nekoga moze pobediti sa velikom razlikom ali isto tako i izgubiti.
              Lafayette za sada igra dovoljno u evroligi,dovoljno dobro,nadam se kako se bude odmicala sezona da ce imati sve vise partija kao protiv zvezde,a to i ocekujem,ipak on nikada do sada nije igrao u evropi.
              U drugom poluvremenu centri su zakazali,delovali su nekako smuseno.
              Ali je Milosavljavic sve nadoknadio! &8@^J
              [/quote]
              Pa videcemo sta Lafayette moze,ali gresi dosta za sada.Mislim da nece biti ko Bo,ali gresili su i Cummings i Palacio pa su opet bili odlicni na kraju.Mislim da ce biti i Lafayette samo da treba vremena.Nisam rekao da je los vec da nece biti ko Bo,Bo je jedan. h5g6k8 Centri zakazali,Gist je odigrao odlicnu utakmicu.Ali kako je Begica izblokirao &8@^J &8@^J &8@^J
              sigpic

              Comment


              • #8
                Odg: KK Partizan

                Partizan samo pratim u EL,pa nisam primjetio njega uopste,decko u svim aspektima igre je zadovoljio,i sto je najvaznije drac je i hrabar,ne libi se krenuti u prodor i na sut.
                Djekic stagnira nista od njega,on nema srce za igraca,nema zar da gine na terenu.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • #9
                  Odg: KK Partizan

                  [quote author=manda link=topic=2675.msg204595#msg204595 date=1290724186]
                  Partizan samo pratim u EL,pa nisam primjetio njega uopste,decko u svim aspektima igre je zadovoljio,i sto je najvaznije drac je i hrabar,ne libi se krenuti u prodor i na sut.
                  Djekic stagnira nista od njega,on nema srce za igraca,nema zar da gine na terenu.
                  [/quote]
                  Upravo to i ja govorim.Talenat poseduje,ali nije za Partizan.Mitrovic jeste sigurno i Jovanovic treba da razmisli o njegovoj minutazi.Vujosevic mu je davao minutazu kakvu-takvu i ja sam mislio da ce on biti bitniji faktor ove sezone ali nije.Djekica ne gotivim nikako,nisam ga ni prosle sezone.Ima srce ko kolibri.Kad dodju jos bitniji mecevi bojim se da tek onda nece nista uraditi.Vladimir Lucic-takodje decko koji ima srce i ne boji se da krene u prodor,koji mu je odlican.
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Odg: KK Partizan

                    Da,strasna blokada Gista,i onaj kos Lafayetta posle faula koji je trebao biti priznat...
                    Uigrace se oni jos bolje i bice to pravi tim.
                    Lucic je dosta vise napredovao od Djekica i veoma je dobar,upravo Lucic ima to sto je Manda rekao da Djekic nema!
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Odg: KK Partizan

                      [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg204597#msg204597 date=1290724367]
                      [quote author=manda link=topic=2675.msg204595#msg204595 date=1290724186]
                      Partizan samo pratim u EL,pa nisam primjetio njega uopste,decko u svim aspektima igre je zadovoljio,i sto je najvaznije drac je i hrabar,ne libi se krenuti u prodor i na sut.
                      Djekic stagnira nista od njega,on nema srce za igraca,nema zar da gine na terenu.
                      [/quote]
                      Upravo to i ja govorim.Talenat poseduje,ali nije za Partizan.Mitrovic jeste sigurno i Jovanovic treba da razmisli o njegovoj minutazi.Vujosevic mu je davao minutazu kakvu-takvu i ja sam mislio da ce on biti bitniji faktor ove sezone ali nije.Djekica ne gotivim nikako,nisam ga ni prosle sezone.Ima srce ko kolibri.Kad dodju jos bitniji mecevi bojim se da tek onda nece nista uraditi.Vladimir Lucic-takodje decko koji ima srce i ne boji se da krene u prodor,koji mu je odlican.
                      [/quote]


                      Mitrovic je pre par dana potpisao za Budcnost.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Odg: KK Partizan

                        [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg204599#msg204599 date=1290724481]
                        Da,strasna blokada Gista,i onaj kos Lafayetta posle faula koji je trebao biti priznat...
                        Uigrace se oni jos bolje i bice to pravi tim.
                        Lucic je dosta vise napredovao od Djekica i veoma je dobar,upravo Lucic ima to sto je Manda rekao da Djekic nema!
                        [/quote]
                        Ima i Mitrovic,zao mi je sto mu ne da minutazu kakvu-takvu da pokaze sta zna,kad se samo setim prodora protiv PAO-a cini mi se u zadnjoj sekundi prvog poluvremena kad je resio jedan ocajan napad.Decko je odlican igrac,po mom misljenju tip igraca Dusan Kecman.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Odg: KK Partizan

                          [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg204601#msg204601 date=1290724553]
                          Mitrovic je pre par dana potpisao za Budcnost.
                          [/quote]
                          Stvarno! $%&RQa $%&RQa $%&RQa
                          Uopste nisam pratio sportske vesti preko neta u zadnje vreme a na TV nije bilo receno.Greska sto su ga prodali.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Odg: KK Partizan

                            [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg204608#msg204608 date=1290724839]
                            [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg204601#msg204601 date=1290724553]
                            Mitrovic je pre par dana potpisao za Budcnost.
                            [/quote]
                            Stvarno! $%&RQa $%&RQa $%&RQa
                            Uopste nisam pratio sportske vesti preko neta u zadnje vreme a na TV nije bilo receno.Greska sto su ga prodali.
                            [/quote]


                            http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...-Podgoricanima


                            Pozajmica,ne prodaja.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Odg: KK Partizan

                              [quote author=Black Mamba 24 link=topic=2675.msg204612#msg204612 date=1290724988]
                              http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...-Podgoricanima


                              Pozajmica,ne prodaja.
                              [/quote]
                              Ne znam,kazem ti nisam u toku,sto je redak slucaj.Moram da ispravljam keceve kojih ima dosta i imao sam gomilu referata da radim sad.Dobro je sto je samo pozajmica,laknulo mi je.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X