Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sinisa Kun View Post
    mislim ipak da je to bila sezona 2006-2007 ida je trenirao oly, na 90 % sam ali ne mogu naci ni tu utakmicu
    2006 smo bilo u grupi sa makabijem ali daleko od toga da su oni nas tadu u nasoj hali nabili 20 razlike, milsim da smo mi njih tad dobili 10 razlike a oni nisu poveli celu utakmicu. Cak ne znam kad smo zadnji put izgubili od makabija na svom terenu.
    Evo snimak tog meca
    Pogledajte luku bogdanovica na snimku.
    Last edited by rope; 14-10-14, 18:42.
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • ma gubili smo od olimpijakosa, odmah od starta su poveli 15 razlike i nije se spustalo a dvorana u transu bila, navijanje bilo kao da vodimo 30, i pini se okrene prema tribinama i aplaudira
      e to ne mogu nigdje naci
      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

      Comment


      • Jos jedna propast u najavi

        Comment


        • Ne djeluje to toliko lose u napadu, ali 7u odbrani ne mozemo nista sacuvati prolaze kao pored drveca
          KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

          Comment


          • Koji horor.
            Dule i PSD molim vas uradite nesto. Ne mogu da gledam kako se cele sezone brukamo...

            Comment


            • Au, jbt, ovo je tuga.

              Jeste da ce ovaj tim izgledati potpuno drugacije u drugom delu sezone, ali....................
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Posle ovoga steknes utisak da nam ni Pavlovic ne bi mnogo pomogao, nama treba cela prva petorka

                Comment


                • I ne bi nam pomogao, to je ono sto je najgore.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Bas nikako ne vidim izlaz iz situacije. Ima Telekom lagano da nas ispali. Nema jednostavno odaklne novac da kapne. Jedino nesto izvan zemlje, mada nesposoban je Danilovic za takve poduhvate. Ima Acko katanac da nam stavi samo tako, utisak nedelje u najavi.
                    Last edited by Lion; 15-10-14, 22:42.

                    Comment


                    • MIslim da je vreme za promene u celokupnoj nasoj upravi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Прочитао на фејсбуцима:
                        Duško Vujošević je na današnjoj konferenciji za štampu izjavio da je napravljen kontakt sa Milanom Mačvanom, ali da je problem u obliku ugovora, jer Mačvanov menadžer želi da to bude otvoren ugovor.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Sad sam opet optimista iako sam pre dva dana mislio da cemo izgubiti sve utakmice ove sezone

                            Comment


                            • Kakav gospodin covek!

                              Comment


                              • Ljubo reko si da ulazi u top pet grobara na tvojoj listi ako se vrati i evo ga
                                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                                Comment

                                Working...
                                X