Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Sta napravise od Partizana,jos malo pa ce vise Virtus da izgleda kao srpski tim nego Partizan. I sta i da ovi stranci osvoje sve zivo,cemu da se radujem kad ne mozes da naletis na srpskog kosarkasa,isto ce da mi bude navijao za Denver,Efes ili Partizan,svuda po jedan,dva Srbina u ekipi. Ovako se unistava srpska kosarka.
    Onda ajde da igramo sa Ratkovicom, Potom, Šalićem, Vitkovcem...nije problem, al onda nemojte zahtevati napad na visok plasman kada budemo puka sredina.
    Kad se niko ne dovede, Limaru se jebe sve po spisku, gledaj ga, radi za Čovića i SNS. Kada se tim pojača, ili igrači nisu dovoljno košarkaški edukovani za Partizan ili je problem što su strani državljanini.
    Nije se orodio taj koji danasnjeg Grobara može opasuljiti i ući u glavu šta je ispravno.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Zato Smailagic je morao da ode NBA da igra,Todorovic,Avramovic tamo Spanija,Italija,Apic Rusija,Andjusic Francuska,nije da nema nasih kvalitetnih igraca nego se ovako lakse mucka s lovom,dovedes gomilu stranaca,otpustas,na kraju kad se bude sabiralo i Partizan i Covicev klub ima da budu u ogromnom minusu,sta si gledao,nista,gomilu stranaca,bar da nesto urade,nego ce biti isto,plejof ABA lige i ispadanje mozda vec sad u grupi a mozda u prvoj eliminacionoj utakmici. Ali sta boli uvo i Ostoju i Covica,ne daju oni lovu iz svog dzepa,budzet zemlje Srbije je neiscrpan,sve ce to Vucic pozlatiti i posle se pitamo sto smo siromasna zemlja.

      Comment


      • A zašto govoriš u budućem vremenu. Sačekaj završetak sezone pa ćemo svoditi račune. Možda budeš u pravu i sve ovo oko Partizana bude pogubno i štetno. Al ne vidim preteranu kritiku jer jednostavno neki drugi trendovi duvaju ovde. Niko nema strpljenja čekati mlade domaće igrače. Na drugu-treću grešku, slabiju utakmicu, budi siguran uslediće zvižduci i negodovanje. Time ubiti volju i samopouzdanje mladim naraštajima.
        Ne slažem se da nemaš šta videti. Bez po muke si došao u narednu fazu EC. U regionalnoj ligi stojiš fantastično. Ne znam šta trenutno ne valja a da je prethodnih sezona bilo bolje i berićetnije.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Ko bi rekao da će im se putevi ukrstiti u Beogradu.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Domaći igrači su jako skupi, još kad im menadžer predoči da mogu da traže više jer pasoš e tad skonta da stranac duplo jeftiniji a kvalitetniji.
            Pri tome naši više vole u inostranstvu manji ugovor ali da igraju bez pritiska nego ovde da ih pljuju svaki put kad nešto useru.
            Tako da, ovo je početak, tek će ovde biti stranaca

            Comment


            • Mladi Dušan Miletić sproveden kod Maline u Čačak da se kali do kraja sezone.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Kada bi naseg igraca platili priblizno kao tog stranca siguran sam da bi ostali u Srbiji,svojoj zemlji. Pljuvalo se i po Bericu,Radosevicu,Cubrilu,Tomasevicu,Velickovicu,T epicu,Perovicu... pa su igrali ovde kosarku,nisu sa 18-20 godina bezali u inostranstvo ali su i dobili sansu da igraju kod Vujosevica,kod Trinkijerija to nasi igraci mogu samo da sanjaju. Eto sad je Covicev klub najjaci u drzavi,Ristic i Apic gotovo da nisu dobili sansu,otisli u Rusiju,zabadaju po 30 poena,kako ako nemaju kvalitet. Mi smo dali Pecarskog Covicu da ga mlati po FMP-u,zasto,mogao je lagano da igra ABA ligu i dobija mozda neke minute i u evrokupu. Ne ide naravno ni onako da pustis 12 klinaca da igraju bez trenera,ali neki miks je trebao da se napravi. Mi nemamo sutera a Andjusic nam bio ispred nosa,ali ne, bolji je Redzi Reding,zemlja kosarke a mi trazimo divljake po americkim koledzima,cast izuzecima kao sto su Mozli i Tomas,retki su.

                Comment


                • Pecarski je sam kriv što nije video više minuta u Partizanu. Ako većina kaže da dečko nema baš izraženu radnu etiku, to ne kažem ja, ti već ljudi koji su sarađivali i trenirali sa njim, ne znam zašto onda dovoditi u sumnju što smo raskrstili sa njim. Jeste veliki potencijal al bez rudarskog rada ostaće samo večiti talenat.
                  Prvi sam za domaće igrače al ti Mihajlo ko da si sa Marsa pao. Nismo uspeli Gagija vratiti, Lučić nam je nedostižan, Maki izabrao Japan pre nas pitam te koga dovesti od naših igrača a da približno imaš rezultat i prođu u svakom takmičenju gde nastupas.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • Jović 700k eura
                    Zo 350k dolara

                    Primjeti razliku

                    Comment


                    • Nemoguce da su nama nedostizni jedan Andjusic,Apic,Ristic,Peno,Avramovic... a da su nam dostizni svi ovi stranci,kazes mi ne mozemo da radimo sa Pecarskim a Covic moze i onda kad postane dobar igrac djavo ce nam biti kriv. Svi ti momci iz FMP-a,Mege,da smo im ponudili da igraju evrokup i dali im para koliko i Covic,Misko bili bi u Partizanu. 6-7 nasih dobrih igraca su morali da nam budu u timu i na to da su dodali tri,cetiri kvalitetna Amerikanca. Pa Smailagic im je bio tu ispred nosa,pa nisu videli njegov talenat,samo im zinulo dupe da sto vise para sakriju sebi u dzep na Amerikancima. Ne pratim nesto ABA ligu i KLS ali ne dovode Misko i Covic panjeve u Megu i FMP,ima dobrih nasih igraca samo im treba dati sansu i istrpeti ih godinu,dve. Nisu nama ni Tepic,Tripkovic,Pekovic odmah pravili rezultate,ali je Dule radio s njima i zato su postali igraci za reprezentaciju,dobro se prodali,a sad se samo kupuju stranci. Kog smo zadnjeg naseg igraca prodali,Marinkovica,pa i njega je Dule u vatru bacio,svi posle njega treneri nisu stvorili jednog igraca za reprezentaciju u Partizanu niti su napravili neki rezultat sa klubom.

                      Comment


                      • Ti igrači koje si pobrojao, sve do jednog, ne mogu da nose igru u Partizanu na 4 fronta. Pri tome evo Apic samo košta 250k godišnje, Partizan bi izašao i skuplje siguran sam. Ovi malo talentovaniji imaju tu nesreću da im stalno pune glavu kako zaslužuju više, Partizan ne može priuštiti da im da ključeve ekipe, FMP I Mega mogu.
                        Dakle jasno je da košarkaški treneri kojima je to profesija bolje znaju od mene i tebe, da su naši igrači medju najskuplji u Evropi itd...
                        Partizan I Zvezda će uvijek imati pritisak rezultata jer 90% nacije navija za njih... Tu nema baš mjesta za osrednje domaće igrače koji bi imali neku bitnu ulogu koju za iste ili veće pare mogu imati u Rusiji, Španija (donji dio tabele) Turskoj...

                        Comment


                        • Ne branite neodbranjivo,preterali smo sa strancima i to je činjenica. . .

                          Comment


                          • Trendove tu uvek postavlja tim koji igra Evroligu, pa smo zato i dosli u tu situaciju. Zvezda do pre dve sezone nije nesto puno odskakala po tom pitanju i mislim da je imala samo pet stranaca+Pero Antic, ali kako se desila smena na vrhu dosli smo do te situacije da proslogodisnja Buducnost ima nikad vise stranaca u prosloj sezoni (nekih 6-7) sto je povuklo Zvezdu da ima vise stranaca, a evo i sada Partizan prati te trendove. Otvorena je borba za prvo mesto, pa je logicno kako Zvezda ne bi ponovo uspostavila visegodisnju dominaciju da drugi vise ulazu.

                            Andjusic moze da sanja nivo Redzi Redinga.

                            Comment


                            • bivsi selektor izjavio da se finansijski priblizavate El .......sta reci
                              Last edited by darko pancev; 08-01-20, 17:43.

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                bivsi selektor izjavio da se finansijski priblizavate El .......sta reci
                                A vi jadni padate na nivo Tamiša i Zlatibora.
                                Baš mi vas je žao.

                                Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X