Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thomas i Walden ozbiljni igraci. Mosley otprilike daje znake sta se od njega ocekuje. Da sa njim na terenu stizemo sve i da zakljuca reket.

    Walden uopste nije silio danas, totalno racionalno igra. Ako je decko na mestu i nije mu frka prilagoditi se, dajte i tog Goudlocka pa da drljamo.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Thomas i Walden ozbiljni igraci. Mosley otprilike daje znake sta se od njega ocekuje. Da sa njim na terenu stizemo sve i da zakljuca reket.

      Walden uopste nije silio danas, totalno racionalno igra. Ako je decko na mestu i nije mu frka prilagoditi se, dajte i tog Goudlocka pa da drljamo.
      Tacno,mislimda i Zagorac igra znatnobolje poslepriprema. Dobar tim nema sta,dodati tu ludog Bircu i nekog beka i tim veoma opasan za Evrokup.
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Biće zanimljivo u finalu Aba [emoji836][emoji837] vs [emoji835][emoji836]

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Pa ono, ne znam kako izgledaju ostale ekipe u EK, ali gledajuci situaciju prosle godine, moze se pogurati daleko. Bili smo kos bukvalno udaljeni od cetvrfinala. Ove godine imamo drasticno bolju ekipu i jos sklopljenu na vreme. Ako Bog da zdravlja i ako su momci na mestu, moze se napasti to naravno i moralo bi. Posto ako bude wildcard se dodeljivao, i ako osvojimo Abu ne verujem da ce to nuzno znaciti da bi je nama dali.

          Ali ajde, daleko je sezona, a jos dalje utakmice o kojima sad pisem.

          Zasad deluje fino. Glava gore i riljanje!
          sigpic

          Comment


          • https://www.espreso.rs/amp/436597/pa...mpression=true

            Opširno o svemu sa Ostojom Mijailovićem

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Pa ono, ne znam kako izgledaju ostale ekipe u EK, ali gledajuci situaciju prosle godine, moze se pogurati daleko. Bili smo kos bukvalno udaljeni od cetvrfinala. Ove godine imamo drasticno bolju ekipu i jos sklopljenu na vreme. Ako Bog da zdravlja i ako su momci na mestu, moze se napasti to naravno i moralo bi. Posto ako bude wildcard se dodeljivao, i ako osvojimo Abu ne verujem da ce to nuzno znaciti da bi je nama dali.

              Ali ajde, daleko je sezona, a jos dalje utakmice o kojima sad pisem.

              Zasad deluje fino. Glava gore i riljanje!
              top 8 vam je krajnji domet po meni u Ec

              Comment


              • Originally posted by darko pancev View Post
                top 8 vam je krajnji domet po meni u Ec
                Mislim da griješiš. KKP ima zaista ozbiljan tim koji bi mogao da bude konkurentan i u EL. Svaka pozicija je dosta dobro popunjena, iskusni igrači koji su dosta toga prošli. Da ne pričam da je tu i Trinkijeri koji je sklapao tim prema svojoj želji, plus jak domaći teren. Mislim da mogu daleko u svakom takmičenju. Sve u svemu, biće veoma zanimljiva ABA liga ove godine.

                Comment


                • Ukrstanja tu igraju najvecu ulogu, mogu da ti otvore vrata do polufinala a isto tako mozes da se nadjes u grupi smrti u drugoj fazi i tu se oprastas od EK.

                  Comment


                  • Konkurentni u EL jeste prejako receno ali KKP ove sezone ima atletski dominantne igrace. Dosta ce uticaj trenera imati na njihovu igru. Koliko ce uspeti da poslozi skoro sve nove igrace.
                    Oni ce imati slican problem kao i mi, previse stranaca. Treba to sve uklopiti i drzati svlacionicu pod kontrolom. Moguce da ce nama tu posao biti laksi jer ipak imamo neko jezgro sacuvano od prosle godine a i Dzenkins i Kuzma nisu stranci, iako su novi igraci.

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda
                      Ali ne i nemogući cilj. Gledao sam i kkp i moju kkcz I iskreno se radujem budućim okršajima... Biće jako zanimljivo

                      Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                      Naravno da šansa postoji. Samo sam odgovorio dotičnom na klasično peckanje. Ušao je na naš topic da raspiruje njegove neke zamisli.

                      Radujem se i ja. Mislim da će biti dobre košarke. Al nek samo ostane na košarci u granicama sportskog viteštva.

                      Comment


                      • Nemojte dolaziti ovde radi spamovanja ili provokacija.

                        Ugledajte se na Ivana9 i Samo Zvezdu na koji način treba pisati.

                        Comment


                        • Ja mislim da ove sezone Partizan olako moze da okači Zvezdu. Trankijeri je pokazao i prosle sezone da moze da odigra ravnopravan mec sa Zvezdom, a mislim da je razlika u kvalizetu prosle sezone bila veca u korist Zvezde.
                          Zvezda je odradila odlican prelazni rok ali mislim da je i Partizan duplo jaci nego prosle sezone kad smo ih jedva, na srecu izbacili u po Aba lige.
                          Tranki je dosta bolji trener od Tomica i nece biti nikakvo iznenadjenje ako ga ove sezone nadigra.

                          Koja je kvota da Partizan osvaja aba, zna li ko?

                          Comment


                          • Originally posted by Antona View Post
                            Ja mislim da ove sezone Partizan olako moze da okači Zvezdu. Trankijeri je pokazao i prosle sezone da moze da odigra ravnopravan mec sa Zvezdom, a mislim da je razlika u kvalizetu prosle sezone bila veca u korist Zvezde.
                            Zvezda je odradila odlican prelazni rok ali mislim da je i Partizan duplo jaci nego prosle sezone kad smo ih jedva, na srecu izbacili u po Aba lige.
                            Tranki je dosta bolji trener od Tomica i nece biti nikakvo iznenadjenje ako ga ove sezone nadigra.

                            Koja je kvota da Partizan osvaja aba, zna li ko?

                            Bilo 35 razlike, 5 minuta do kraja u majstorici,
                            Kako se zove onda kada nekoga dobijes 60 razlike, rutinski?

                            Imaju odlican sastav, gledao sam ih protiv Makabija (samo tu) a i nas sve utakmice u novoj sezoni, ali KKCZ shodno takmicenju koje ce igrati ima kvalitetniji sastav na svim pozicijama, plus mnogo vise igraca koji su vec tu od prosle sezone. Razlika izmedju dva kluba u odnosu na proslu sezonu u kvalitetu je smanjenja ali i dalje po onome sto sam video mi imamo kvalitetniji sastav.Igracemo jace takmicenje koje sa sobom povlaci i vecu potrosnju ali i igranje sa jacim protivnicima tako da kada se suocis sa slabijim protivnikom igranje EL dodje do izrazaja.

                            Imamo i siri roster, oni jos uvek nemaju guzvu da popune 12, a mi imamo 15 igraca + Kuzmica sto ce se pokazati na ovaj broj utakmica koje ceka obe ekipe vrlo bitno.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Bilo 35 razlike, 5 minuta do kraja u majstorici,
                              Kako se zove onda kada nekoga dobijes 60 razlike, rutinski?

                              Imaju odlican sastav, gledao sam ih protiv Makabija (samo tu) a i nas sve utakmice u novoj sezoni, ali KKCZ shodno takmicenju koje ce igrati ima kvalitetniji sastav na svim pozicijama, plus mnogo vise igraca koji su vec tu od prosle sezone. Razlika izmedju dva kluba u odnosu na proslu sezonu u kvalitetu je smanjenja ali i dalje po onome sto sam video mi imamo kvalitetniji sastav.Igracemo jace takmicenje koje sa sobom povlaci i vecu potrosnju ali i igranje sa jacim protivnicima tako da kada se suocis sa slabijim protivnikom igranje EL dodje do izrazaja.

                              Imamo i siri roster, oni jos uvek nemaju guzvu da popune 12, a mi imamo 15 igraca + Kuzmica sto ce se pokazati na ovaj broj utakmica koje ceka obe ekipe vrlo bitno.
                              Pretpostavljam da je Antona mislio na prvu utakmicu koja je bila baš onako klackalica i mislim da je ona i odredila dalji tok polufinalne serije.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Mini Mamba ?

                                Comment

                                Working...
                                X