Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milutinov zakucava preko Marjanovica!

    http://youtu.be/XYkAGPj38Qc

    Dr. Pavlovic Sasa

    http://youtu.be/dbXn5GLvpNU
    Last edited by Krki PFC; 01-03-15, 22:21.
    https://www.youtube.com/c/krkipfc

    Comment




    • Delirijum Macvanee, delirijum

      Comment




      • Provalio ih Dusko, samo tako. Napunis reket i pustis ih da se brukaju sutiranjem za tri. Sta ce tek biti kada dodju kljucne utakmice, pa se ruka stegne kao protiv Cibone prosle sezone .

        Suska se da bi plej ipak do kraja roka mogao da doje

        Comment


        • Imamo jos 3 dana

          Comment


          • Ne bi bilo lose da dodje neki plej. Ne mora da bude neki ne-znam-kakav kvalitet, ali da bar korektno odradi posao kada izadje Tepic. Nesto slicno sto radi Djumic kada je Milutinov na klupi i to ce nam biti dovoljno.

            Comment


            • ео га

              http://partizanbcshop.rs/index.html
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment




              • malo se ckode posklizao
                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                Comment


                • Secer mali.

                  Comment


                  • Sve najbolje u zivotu uvek i svuda porodici Pavlovic!

                    http://kosarka.hotsport.rs/2015/03/0...o-belih-video/

                    Krecemo sa vrtenjem potencijalnih pojacanja
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Dzile i Dule su objasnili kako braniti Marjanovica...

                      Torey Thomas bio u Pioniru veceras, eto nama pleja vrv
                      Mozda su i njemu uputili aplauze, koliko je publika aplaudirala pre pocetka tekme jedino sam shvatio da su aplauzi upuceni Misi i Viktoru.Ne znam koji mi je juce momenat bio cudniji, to sto je Milutinovic dao trojku uz faul ili to sto je Dalo u sledecoj akciji dao trojku o tablu.Ili to kako se Milutinov poigravao sa centrima Zvezde, dobro da je skontao da mu je bolje da probija nego da sutira kada ima 1 na 1.Nadskocio ih je, a oba puta kada je zakucao mislio sam da ce Bobi to da pokupi.Kada je bilo najpotrebnije su pogadjali i uopste nisu dozvolili Zvezdi da ozbiljnije pripreti.Svu prednost koja je Zvezda imala na papiru je bila neutralisana(to pre svega mislim pod kosem), Djumic me je sinoc pozitivno iznenadio.Ustopao Bobija u prvih par minuta, a i posle dao par bitnih poena.Radonjic se nije snasao, nisam mogao da verujem da onako odigraju losu trecu cetvrtinu.Mislim da nisu dali vise od 6-7 poena u toj cetvrtini, a svasta su promasivali.Jos nisam siguran da ce Partizan da bude drugi, mozda Dule namerno izgubi jednu u gostima kako bi se u polufinalu ukrstio sa Zvezdom.

                      Nadam se nekom pleju koji ce da igra slicnu rolu kao Gordic pre dve godine, 10-15 minuta u vecini slucajeva, a ako bude imao dan naravno da ima vecu minutazu.

                      Comment


                      • Navodno pominje se Josh Akognon... navodno je prihvatio nase uslove, i sada cekamo da FKP uplati novcu KKPu, jer su tako obecali...

                        Cekali smo 2 godine za pleja, valjda cemo se strpiti jos 2 dana da vidimo sta ce se desiti



                        Srecan rodjendan Generale, jos dugo da ga slavis, da te zdravje sluzi i da nas pravis srecne svakog proleca
                        A za poklon, pleja
                        Last edited by Ser Gagi; 03-03-15, 09:23.

                        Comment


                        • Srecan rodjendan nasem Duletu.

                          Comment


                          • Nasem gigantu srecan rodjendan
                            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                            Comment


                            • Jedan od najvecih u ovoj igri, srecan rodjendan

                              Comment


                              • Generalu i najboljem treneru partizana u istoriji sve najbolje i da ne prekida niz sa trofejima.
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X