Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamolio bih kolege forumase da se uzdrzavaju od teskih reci, psovki i vredjanja u afektu. Hvala!
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Ok je da izgubimo, ali ovo je sramota...

      Comment


      • Ovo ide na dusu Trinkiju. Ponovo ocajan ulazak u mec. Nudili su se samo tako i mi svaki put gresili u napadu. Sut ocajan, usla nervoza i to je to.
        Zvezda iskusno odradjuje posao.
        Nazalost, plasio sam se neceg slicnog, zato sam i pretpostavio da ce biti najmanje 7+ razlike za njih na kraju, ali ovako ocajno nase izdanje nisam ocekivao.

        Nismo zasluzili finale i borbu za trofej, jebiga.
        Last edited by Mr. Wolf; 06-04-19, 17:58.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Jebemliga.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Jbg, nije trener svemoguć.
            Gomila otvorenih promašenih šuteva.
            Ovo mi je prelsikana 2011. kad je Vlada dobio lagano jednog Karija. Ipak su igrači ti koji postižu poene, a kvalitet je i dalje na njihovoj strani.

            Comment


            • Celu utakmicu nismo uspeli da se bar malo povezemo. Neverovatno.
              Izgubili smo mec vec posle prve cetvrtine, a na poluvremenu je bilo jasno da povratka nema. Velika kolicina nervoze i nesigurnosti kod nas koja, za razliku od prva dva meca, nije prosla nakon 1. cetvrtine.
              Ovaj tim je ulaskom u plejof dostigao svoj limit, nada nam je bila da Zvezda odigra slicno drugom mecu, ali sanse za to su bile prilicno male. Razlika u kvalitetu je ocigledna, a i pored toga smo se bas potrudili da se unistimo.
              Razocaran sam pristupom mecu i to je jedina zamerka timu i Trinkijeriju, mada ne verujem ni da je on mogao da pretpostavi da bas nikog nece ici sut. Psihicki su igraci pukli.

              Jebiga, idemo dalje. Ne ocekujem da cemo uzeti KLS. Trinkijeri da poslozi ekipu kako zeli sledece sezone, pa da vidimo kako ce to sve izgledati.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Ponosan na reakciju grobara na lupetanja Lončara.
                Lepo je rekao najveći među velikima, dok AV nije počeo da pomaže Partizan je bio prvak u svim sportovima.
                Proćiće i ova okupacija JSDP, najbitnije je da opstanemo i sačuvamo klub, grb i ime.

                Comment


                • Na danasnji dan ....

                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • https://youtu.be/fp_UMvUY2ZY

                    Duda, Dalipagić i Kićanović o triploj kruni u sezoni 1978-79
                    https://www.youtube.com/c/krkipfc

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Na danasnji dan ....
                      jel neko sacuvao onu verziju sa dodatim svetlima i nekom poznatom pesmom u pozadini....ako znate na sta mislim?

                      Comment


                      • Ova dva budjava clanka sto su se pojavila smrde na borbu za fotelju.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • https://youtu.be/PWx9RIlcqZE



                          Drugi najveći indeks, na jednom meču, u istoriji evrolige.
                          https://www.youtube.com/c/krkipfc

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            jel neko sacuvao onu verziju sa dodatim svetlima i nekom poznatom pesmom u pozadini....ako znate na sta mislim?
                            dal je moguce niko... pa ono je jedna od najjacih montaza koje sam video? Dok lopta leti ka kosu snimak je usporen i kada udje onda opet ubrza i vraca se instrumental. Al najdominantiji su oni zraci svetla koji se probijaju kroz halu i igrace. Mora neko da ima.

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Braćo grobari, u narednim danima i zvanično će biti objavljena jedna lepa vest...

                                Comment

                                Working...
                                X