Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lendejl je odličan.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Deremo komšije

      Comment


      • Baš i ne deremo.
        Može to bolje, bez manje drame i strepnje.
        Trica nam katastrofalna.
        Valjda se čuvaju plotuni za Turke

        Comment


        • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
          Lendejl je odličan.
          Lendejl i Gagić večeras guraju Valjak napred do pobede.

          Comment


          • Rutinski posle teškog i dugog gostovanja

            Comment


            • Uh, dobro je.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Džok Lendejl od dolaska Trinkija izgleda više no zadovoljavajuće.
                Očekujemo sve bolje i bolje partije australijskog dugajlije.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Bandža Si produžio na još godinu.

                  Comment


                  • Stranac koji potpisuje treci ugovor za redom, i to ni na polovini sezone.
                    Masala.

                    Comment


                    • Produžavanje Sija dovoljno govori o našim ambicijama za ovu i sledeću sezonu.
                      Stranac skromnog cv polako u 30im godinama, koji kod nas igra manje od 20 min ma koliko simpatičan kao lik bio.

                      Toliko o parama, mada sumnjam da je neko poverovao u tu priču.

                      Comment


                      • Ovde je najbitnije da Valensija dobije Trento? Koliko shvatam, važno je i da Asvel ovde dobije Zenit, ali najbitnije je da Valensija dobije?
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Treba nam bar jedna pobeda gostiju. Onda se mi pitamo. Najbolje bi bilo da u obe utakmice gosti dobiju i onda bismo mogli i na trece mesto.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ili Asvel, ili Valensija, a mogu i oba
                            S tim ako dobiju Zenit i Valensija nama treba 5+ razlike posle 40 minuta.

                            Posle 1q Asvel gubi 6 razlike i to bez par prvotimaca u 12.

                            Comment


                            • Najvažnije da mi sutra po mogućstvu savladamo Ankaru, nastavimo seriju i napravimo sjajnu uvertiru za vikend i derbi sa vitaminima iz Zagreba.
                              Sve ostalo, gore navedeno, još ako se prođe grupa, čista premija i velika sreća.
                              Ipak, još uvek Evropa nije toliki prioritet ko uspeh u regionalnoj ligi.

                              Comment


                              • Po svemu sudeći, biće to Valensija, jer ove zabole jaje za nas
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X