Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kada Ljuba krene ovako da maleriše i širi pesimizam, dobijamo sigurno.
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Koje crne misice? Imamo 4 igraca koja su iscedjena.
      20 razlike za Zvezdu veceras.
      Seti se derbija kad se Leo povredio, isto smo mislili da ce da bude 20 razlike. Na kraju krajeva i nek bude, boli me kurac, ovde svakako vise rezultat ne znaci nista.
      sigpic

      Comment


      • Danas se video sa bogdanom sa kojim sa inace isao zajedno u skolu i pitam ga brate sta ce ti ona izjava sa reprezentacijom on mi kaze brate ti ne znas kako su mene tukli cim primim loptu njih dvojica me udaraju po ruci i jednostavno sam popizdeo a sto se tice njegovog odlaska iz partizana kaze da su mu turci ponudili velike pare ali da ce da razmisli
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Napred Partizan!

          Comment


          • Kakav potez Lazica

            Kako igramo odbranu kao u najboljim danima, samo da ne pomremo do kraja

            Napred Partizan
            KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

            Comment


            • samo da brat bogdan izdrzi i bice dobro
              ima i veceg smrada od simonovica
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Dobro je što smo sačuvali +10 na poluvremenu ali biće jako teško dobiti. Problemi sa faulovima i kratka rotacija, nadam se da će neki od ovih igrača iz drugog-trećeg plana biti X faktor.


                PS. Jinx-ovala sam Muslija..
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Koje crne misice? Imamo 4 igraca koja su iscedjena.
                  20 razlike za Zvezdu veceras.

                  Originally posted by Sara View Post
                  Kada Ljuba krene ovako da maleriše i širi pesimizam, dobijamo sigurno.

                  Ljubašine bre, pa Ljubašine!! I to je gospodin utrefio tačnu razliku!


                  Kakva partija sa osakaćenim timom.. Osim Bogdana koji je standardno dobar, Gagić je takođe odigrao maestralno!!

                  Bravo momci naši, po ko zna koji put ste pokazali šta je srce ratnika na terenu, idemo još samo dve.
                  Last edited by Sara; 16-06-14, 21:06.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Ljubo sledecu najavi 30 za njih

                    20 razlike sa pola tima, pritom Tepic poprilicno los, Berta solidan moze i mora to puno bolje.
                    Samo da Sasa sledecu bude smiren i skoncentrisan samo i samo na kosarku

                    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                    Comment


                    • Pa kaze silovo si zvezdu bogdane
                      Sad bi rado napisao sledecu utakmicu svi u pionir ali zbog ove bagre iz kss ne mogu, mada mozda bude navijanje ispred pionira
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • Ovo mi je najdraza pobeda ikad

                        volim vas sve

                        Comment


                        • Cestitke igracima Partizana, na vise nego zasluzenoj pobedi


                          Spoiler
                          Pozdrav od pravog ljubitelja kosarke
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Trebalo je da na kraju igramo sa tri igrača da postigne i Simonović poene.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by chofy88 View Post
                              Trebalo je da na kraju igramo sa tri igrača da postigne i Simonović poene.

                              I Katic da napravi 3 sekunde

                              Comment


                              • Doktor Bogdan Bogdanovic!

                                Konacno normalno i korektno sudjenje. Bilo je par gresaka u drugoj cetvrtini, kompenzacija itd, ali sve u svemu za prolaznu ocenu.

                                Mislim da je veceras Zvezda osetila kako je to igrati bez pleja, a kako mi to radimo cele sezone.

                                Drago mi je da su veceras selje poput Simona, Lazica i Katica dobile sta su zasluzile. Ovoga puta laktovi, stipanja, povlacenja za dres, protesti i provokacije nisu prosle.
                                Last edited by Batman; 16-06-14, 21:24.

                                Comment

                                Working...
                                X