Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Pobedili smo i sudije milion puta u zivotu, mozemo opet. Sad ne znam da li u ovako drasticnoj situaciji mozemo 3 puta.
    iz tvog posta u bozije usi
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Nema potrebe sise da budemo, boricemo se do kraja i to je to. Samo uzrastu do 5 godina nije jasno o cemu se ovde radi.
      Meni nije jasno ono sto te je cleoo vec pitao: zasto su izasli van terena i onda se vratili?i zasto su posle igrali 3 vs 5?
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Meni nije jasno ono sto te je cleoo vec pitao: zasto su izasli van terena i onda se vratili?i zasto su posle igrali 3 vs 5?
        Ni meni nije najjasnije ali nisam za to da ne izlazimo na teren u preostalim mecevima.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Ni meni nije najjasnije ali nisam za to da ne izlazimo na teren u preostalim mecevima.
          Ma znam brate, al sad mi je sve nekako besmisleno i nebitno. Stvarno mi nije bitno ko ce da osvoji, oskrnavljena je liga i srpska kosarka. Majke mi ne znam ni koga bih kaznio, ni koga izbacio ni koga doveo niti znam koje objasnjenje zelim da cujem, osecam se nekako beznadezno posle svega
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            Ma znam brate, al sad mi je sve nekako besmisleno i nebitno. Stvarno mi nije bitno ko ce da osvoji, oskrnavljena je liga i srpska kosarka. Majke mi ne znam ni koga bih kaznio, ni koga izbacio ni koga doveo niti znam koje objasnjenje zelim da cujem, osecam se nekako beznadezno posle svega
            Ja nisam taj tip kojeg zanimaju visi interesi. Hocu da ih karamo ruzno kad god je to moguce i da ne dozvolimo otimacinu.
            sigpic

            Comment


            • BOGDANOVIĆ: Razmisliću da li ću igrati za reprezentaciju, neka igraju Dženkins i drugi!


              Kada vidim da se ne poštuju reprezentativci od strane sudija, ne znam da li da igram za nacionalni tim, poručio je košarkaš Partizana..



              Mladi košarkaš Bogdan Bogdanović uzburkao je strasti posle derbija kada je rekao da će razmisliti da li da igra za Srbiju. Partizan je izgubio od Zvezde 97:88, posle prekida utakmice dva puta, tuče igrača i pražnjenja tribina.

              - Razmisliću dobro da li ću igrati zareprezentaciju , jer se jednom šampionu ovako ne sudi. Uslovi su bili stravični i katastrofalni.

              - Ja sam Srbin osećam se tako, a kada vidim da se ovde ne poštuju najbolji, da nemam autoritet kao reprezentativac, razmišljam o tome da li da igram za nacionalni tim ili ne. Neka im onda igraju Dženkins, Lazić, Simonović. Ne vređam nikog samo kažem – rekao je Bogdanović.

              Na konstataciju da je KLS liga i reprezentacija odvojeno i ne treba da se meša igrač Partizana je odgovorio:

              - Meni je sve to isto i da ne pravi razliku jer je to sve košarka.


              Oduševljena sam ovom izjavom i tako i treba, bravo Bogdane!!
              "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • Sve vise i vise volim ovaj Partizan..

                Comment


                • Comment


                  • Comment


                    • Da nije tragicno bilo bi komicno
                      posle ovoga treba da razmislimo o istupanju iz lige
                      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                      Comment


                      • http://www.telegraf.rs/sport/1114492...ao-zvezdi-foto
                        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • Oduševljena sam ovom izjavom i tako i treba, bravo Bogdane!! [/QUOTE]

                          Svaka ti čast na ovom komentaru.
                          Pa po tome Nemenja Bjelica nikad nije ni trebao da igra za reprezentaciju kakav je on tretman imao od sudija kad je igrao u cz.
                          I ne mora da igra , da je Sale pametan ne bi ga ni zvao sad.

                          Comment


                          • Osecalo se u vazduhu da ce biti sranja otkad se Dr Gmizavac vratio u sport. Trebalo mu je 2 godine, uspeo je u tome, jbg.

                            Borba, bre !
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Bogdan daje trojku, dok ga dvojica jure, a na drugoj strani, Rasko pravi tri sekunde u reketu, dok imaju dva igraca vise.

                              http://youtu.be/-HL847zJF20
                              https://www.youtube.com/c/krkipfc

                              Comment


                              • Originally posted by Krki PFC View Post
                                Bogdan daje trojku, dok ga dvojica jure, a na drugoj strani, Rasko pravi tri sekunde u reketu, dok imaju dva igraca vise.

                                http://youtu.be/-HL847zJF20

                                Bravo za klip. Institucija.

                                Comment

                                Working...
                                X