Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: KK Partizan

    [quote author=carter985 link=topic=2675.msg205976#msg205976 date=1290876753]
    [quote author=-dacha- link=topic=2675.msg205966#msg205966 date=1290876463]
    kao Majami &*#GI(]
    [/quote] &8@^J &*#GI(] &*#GI(]

    a kako to niko nije spomenuo da ce lafajet biti zamenjen dzeralsom?!
    [/quote]

    Tek sad procitah vest.Ovo je sjajno, koliko sam video po snimcima na Youtube, vrlo brz, eksplozivan, ima dobar sut, osecaj za asistenciju.Sve u svemu sigurno mnogo bolje resenje od Lafajeta, koji se ocigledno nije navikao na evropski stil kosarke i pitanje je koliko bi mu vremena trebalo.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Odg: KK Partizan

      bravo sunsi &*#GI(]
      este videli mutu cara? ahahaha &8@^J &*#GI(]

      Comment


      • #48
        Odg: KK Partizan

        Sta je uradio?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #49
          Odg: KK Partizan

          [quote author=bice link=topic=2675.msg206070#msg206070 date=1290880374]
          Sta je uradio?
          [/quote]kamera ga hvata u krupnom planu , a on sa smeskom mase rukom i govori cao &*#GI(] &*#GI(] &8@^J

          Comment


          • #50
            Odg: KK Partizan

            &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] kralj.

            Radnicki,Radnicki majstori &8@^J &8@^J &8@^J Muto legendo &8@^J
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #51
              Odg: KK Partizan

              Kakav kompleksas, da ne kazem govno.Danas je izjavljivao nesto za Duleta i Dudu u negativnom smislu, kako ne bi trebalo da on i dalje bude trener reprezentacije.Jebem li mamu govnarsku, iskompleksiranu, smradu jedan. &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

              Izvinjavam se zbog recnika, ali morao sam ovo da napisem, jer ga jednostavno ne podnosim &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
              sigpic

              Comment


              • #52
                Odg: KK Partizan

                Hhhaha to ti je Muta.Ocekuj ne ocekivano &*#GI(]
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #53
                  Odg: KK Partizan

                  ma muta je kralj, bez dlake na jeziku...
                  i kad kenja po zvezdi nije mi nista manje simpatican, zato sto je upravu $#^%RT

                  Comment


                  • #54
                    Odg: KK Partizan

                    Evo braco

                    http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=4937

                    nije fer ali sta da se radi +-*^%*

                    Curtis stize sutra nece igrati protiv khimkija koliko sam informisan sta je lose jer ce pera biti startni play , lose je Laf igrao ali je Laf natamburao komsije sto mi se posebno svidelo kod nega ( sorry delijama na forumu )

                    Comment


                    • #55
                      Odg: KK Partizan

                      [quote author=carter985 link=topic=2675.msg206112#msg206112 date=1290881554]
                      ma muta je kralj, bez dlake na jeziku...
                      i kad kenja po zvezdi nije mi nista manje simpatican, zato sto je upravu $#^%RT
                      [/quote]


                      Kenja on malo! 7&@%q


                      "Eto, Ivković je gotovo sav posao sam radio, postigao je rezultat, na tome svaka čast, ali sada priča protiv Saveza, okreće narod protiv nas? Molili smo ga da dođe, a onda, čim je dobio bolju priliku, on je pobegao. Njemu je reprezentacija dala sve, preko nje je postao proslavljeni trener"."

                      To su reci Miroslava Nikolica.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Odg: KK Partizan

                        Jebiga nije mozda posteno prema Lafajetu, ali od stranaca se ocekuju da budu pokretaci ekipe, tako da je ovo surovi profesionalizam... &+I}\

                        Dobrodosao Jerrells!!! :fc-[ :fc-[ :fc-[

                        P.S. Vidim komsije se raduju nasem porazu &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

                        Ako, ako, ugrabite svaku priliku, nemate ih bas puno od pocetka sezone, ipak se nadam da cete se izvuci i ostati u ligi @(*6sd$%

                        Comment


                        • #57
                          Odg: KK Partizan

                          Znaci stvarno je Lafajet otjeran i doveden taj novi.
                          Nadam se da znaju sta rade ovi iz Partizana,posto Lafajet je iz utakmice u utakmicu podizao formu,i zadnje utakmice u EL je odigrao korektno.
                          Taj novi pitanje je da li je spreman fizicki,i koliko ce mu trebati da se uklopi u sistem Partizana,to jest evropsku kosarku.
                          Nedostajace,Lafajetovi asistencije za ali-upove.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • #58
                            Odg: KK Partizan

                            [quote author=manda link=topic=2675.msg206595#msg206595 date=1290932329]
                            Znaci stvarno je Lafajet otjeran i doveden taj novi.
                            Nadam se da znaju sta rade ovi iz Partizana,posto Lafajet je iz utakmice u utakmicu podizao formu,i zadnje utakmice u EL je odigrao korektno.
                            Taj novi pitanje je da li je spreman fizicki,i koliko ce mu trebati da se uklopi u sistem Partizana,to jest evropsku kosarku.
                            Nedostajace,Lafajetovi asistencije za ali-upove.
                            [/quote]


                            Dzerels je,kazu, klasa Mekejleba.On je i bio 1. zelja kluba na poziciji pleja ali tek sada su se ispunili uslovi da se dovede.Bice ali-upova koliko hoces,nema brige sto se toga tice Sto se Lafajeta tice,nadam se da su mu makar nagovestili ovu mogucnost jer ako nisu to nikako nije dobro jer to ne zasluzuje ni jedan igrac Partizana da se tako surovo ophode prema njemu.To kvari i atmosferu jer i ostali onda mogu da se zapitaju ko je sledeci.To je krajnje djubraski.Nadam se da su mu ranije predocili i takvu mogucnost (da ce leteti ako uspeju da angazuju Dzerelsa) ,da covek bar zna sta da ocekuje u neku ruku.

                            Comment


                            • #59
                              Odg: KK Partizan

                              Mekejleb je klasa za tog Dzerelesa za sad,klasa se dokazuje na terenu ne na youtubu.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • #60
                                Odg: KK Partizan

                                Mekejleb je prica za sebe . Siguran sam, da je makar 5 cm visi bio jedan od boljih plejmejkera cak i u jednom NBA-u . Ne vredi ga porediti sa nekim likom koga smo videli samo u isecku od 3 minuta .
                                I ove sezone Bo pokazuje zasto je toliko vredan . Mislio sam da je kvalitete iz njega izbacio Pionir , a da ih on u stvari ne poseduje . Ispravio me je , najbolji je igrac Montepaskija /

                                Comment

                                Working...
                                X