Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KK Partizan

    E vidis,tu se ne slazem sa tobom,iako sam uvek za davanje sanse klincima,u ovakvoj Nlb ligi Partizan ne sme da rizikuje,a niko od tih klinaca jos nije bolji od Pere Bozica...ja sam za to da im se u nasoj ligi da sansa...

    Comment


    • Re: KK Partizan

      [quote author=Ljuba90 link=topic=2675.msg237316#msg237316 date=1296136583]
      E vidis,tu se ne slazem sa tobom,iako sam uvek za davanje sanse klincima,u ovakvoj Nlb ligi Partizan ne sme da rizikuje,a niko od tih klinaca jos nije bolji od Pere Bozica...ja sam za to da im se u nasoj ligi da sansa...
      [/quote]
      Ne kazem ja da su Bolji od Bozica,ali koja je svrha da Pera igra 20 i vise minuta na svakoj tekmi???
      Covek je tu kao nakorisniji igrac za ekipu,napravi faul kad treba,da neku trojku,dobra odbrana i to ti je to.On je kapiten,legenda i uvek je imao tu sporednu ulogu koja mu nikad nije smetala.Covek na zalasku karijere i da igra po 20 minuta.Umesto da igra po 10 minuta u NLB ligi a da se da sansa Jaramzu,ili da se poveca minutaza Klobucaru,Jovanovic i dalje igra svoju igru.Ne ocekujem ja sad da protiv Cibone,Olimpije i jos 2-3 ekipe igraju mladi,ali protiv ovih ostalih-realno je ocekivati da dobiju bar minutazu ako nista drugo.To ove sezone nema(Jeste NLB liga jaca u odnosu na proslu,ali da je toliko napredovala da mi ne mozemo da kalimo mladog igraca-nije bas toliko jaka). prosle sezone su i Djekic i MItrovic i Sonovec igrali i u Evroligi a u NLB su igrali standardno po 10-ak minuta.Problem je sto se ove sezone nista ne radi planski,nagomilali smo se nekim igracima koji su srednje klase pa jedni druge pokrivaju i tako u rotaciji nema mnogo prostora za mlade.Prosle sezone si imao fiksne igrace:Maric,Bo,Roberts,Rasic,Kecman,Bozic,Veseli, Vranes a ostala cetri mesta su uvek bila za buducnost,igrali su Mitrovic,Lesic,Sinovec,Milosevic...
      Ove sezone ta 4 mesta su bukvalno nebitna....ajde ne bas 4,ali poslednja 2 mesta u rotaciji nigde nema.

      Comment


      • Re: KK Partizan

        Moras da shvatis da je Partizan igracki mnogo slabiji ove sezone...Kurta za sad nista,kao ni Dzavaji...Gist nije los...Kecman bleda slika,klobucar nula,Vesely dobar,Milosavljevic kako kad,Katic takodje,Djekic koliko god da igra nista ne pokaze,a i ne moze sa 50 kila...Lucic po meni otkrovenje...a ova sezona je najteza od kako pratim Partizan,jer su pod velikim pritiskom...Otisao je najbolji moguci trener za Partizan,dosao novi,mlad,neiskusan,jos ne tako dobar,ali jako talentovan...i kako mislis da bi deca od 18-20 godina podneli taj pritisak,Lucic igra samo zato sto ima muda ko kosarkaske lopte,kad vidim onu zbunjenu facu Djekica,odma menjam kanal...A i mlad igrac ako se prerano ubaci u vatru moze da izgori i to moze biti jako lose...primer Djekic i Mitrovic koji po meni nikad nista nece uraditi...Mitrovic mozda i oce jer zna da potrci...


        Edit : p.s. Pera igra zato sto mora,ne zato sto tako treba...da je Vujanic dosao,ne bi o ovome ni pricali,a ako dodje Malina bice sve u redu,samo neko ko zna da prenese loptu...pa mi izgubimo 10-15 sekundi napada dok se konsolidujemo i postavimo #%d*

        Comment


        • Re: KK Partizan

          Dule je nekad morao da ode,a ako je nekad bio najpovoljniji trenutak da ode to je bilo ove sezone.Igrali smo f4,osvojili sve sto se moze.Ostali su Djekic,Kecman,Veseli,Bozic,Rasic(sa kojim nije produzen ugovor),Mitrovic,Sinovec,Lucic,igraci koji su ove sezone tebali da potvrde prethodnu sezonu.Pred pocetak ove sezone smo mozda finansijski i najjaci bili u odnosu na prethodne godine.Nismo imali mnogo para za evropske norma,ali za nase uslove smo imali vise nego prethodnih sezona.
          Podigli smo i ime i igru na odredjenu visinu,ako neko ne moze da se nosi sa tom cinjenicom,onda taj trener nije za Partizan.Ako cemo tako,imas i Stanojevica na klupi FK Partizana i on je mlad trener bez velikog iskustva,ali covek zna sta hoce.Stanojevic je dosao pred kraj sezone na -5,pa je uzeo titulu.
          Nije problem u mladosti kod Vlade Jovanovica,nego jednostavno mu fali nesto sto je neophodno za takav posao.
          Licno smatram da najlosije branimo pik(svaka ekipa nas je ubila preko toga),lose igramo kontre(sve se svodi na neka zakucavanja Gista i Dzerelsa)a kontra je proizvod dobre odbrane,sto mi ove sezone donekle i igramo ali sa manjom agresinoscu.Vlada se vadi na sut i na neiskustvo,a ovo su osnovni elementi koji se uce jos u mladjim kategorijama.
          Sto se suta tice-to je stvar kako te krene,ali prazni minuti u odbrani i u napadu-to je zabrinjavajuce.

          Kad kaze s da mlad igrac prerano izgori,pa u tome i jeste stos-ili isplivas na povrsinu ili odes pod led-tako i treba da bude.Odmah se vidi ko ima materijala za nesto veliko a ko ne i ko moze da se ceka a ko ne.

          Comment


          • Re: KK Partizan

            Osvrnucu se samo na ovo poslednje sto se tice mladih igraca...a za sada se vidi da samo Lucic ima materijala za nesto veliko,ostali razocaranje...


            Veruj mi ako osvojimo Nlb,nasu ligu i kup,a ne vidim razlog da tako ne bude-ovo ce biti i te kako uspesna sezona...Vujosevic je u svojoj prvoj sezoni sa Partizanom bio los,a kasnije 100trofeja... @(*6sd$%

            Comment


            • Re: KK Partizan

              [color=rgb(0, 0, 0)]Tegijevo zakucavanje: Magija[/color]
              Vlade Jovanovića da trojkama Rakočevića[/color]

              Novaka ĐokovićaBoa, Lija i Aleksa prethodnog leta.[/color]
              Veseli u odnosu na Torntona i NBA Slovenca NahbaraMarića, a na Vladi[/color]
              [/color]
              Vladi JovanovićuNovice, Tomića, Mirotića, BegićaGarbahosuBjelica, Raković, Radenović, ili za manje novce Mačvan iz FMP-a, odnosno Raduljica ili Erceg[/color]
              ili Đekića, pa i LafajetaDuleDuda i Kića i Praja, Grba, Divac i Palja, obojica , Drole, Berić, ali na [/color]
              [color=rgb(0, 0, 0)]P.S. Voleo bih kada bi na EP u Litvaniji mogao da vidim u tandemu Tea i IgoraDudaTripkovom "[/color]
              sigpic

              Comment


              • Re: KK Partizan

                Ako nekome treba link,evo ga...nije nesto ali ja ne mogu bolji naci. +-*^%*


                http://www.profreetv.com/index.php?c...ch&tvid=18
                sigpic

                Comment


                • Re: KK Partizan

                  Prodajem kartu za Montepaski.Ko je zainteresovan nek se javi u inboks!

                  Comment


                  • Re: KK Partizan

                    Zna li neko da li je tačno da Lavrinović večeras neće igrati?

                    Comment


                    • Re: KK Partizan

                      Way too high odds for Partizan, as this is at least 50:50 match.To be favorite in Belgrade, you have to be better team than Montepaschi, and although home performances are a bit weaker this year, 2,30 is too high.Partizan is in full roster, after two loses in first two matches they must win here, and loss would mean they surely won't go to next phase.They are now first in NLB, and Euroleague is on their mind now.Jerrells started to play better, they are playing like team more and more and their defense looks pretty good.Arena will probably be full, 20k of fanatic fans will push their team forward.On the other side, Montepaschi will again be without best player Bo McCaleb, and it's obvious they play much slower and worse with Zisis and Jaric who came to help.Also Ksistof Lavrinovic is out today and that's another plus for Partizan.I expect slow game with low number of points, and tight win for Partizan, and I hope we won't see overtime.

                      Comment


                      • Re: KK Partizan

                        Beli Anelka (Raković) će večeras igrati za goste $#^%RT


                        Na ovom linku na sajtu Montepaschi-ja ima video iz Beograda http://www.menssanabasket.it/
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Re: KK Partizan

                          Ovo bi trebalo dobiti,jako lose igraju bez Boa,a sad ni Lavrinovic nije tu.Bez Boa bi ih mogli i tamo dobiti kad bi imali vise samopouzdanja na gostovanjima.
                          sigpic

                          Comment


                          • Re: KK Partizan

                            Ajmo sad svi zajedno!

                            Da volim crno-bele
                            Ponosno kazem svima,
                            Volim to slavno ime,
                            I divim se samo njima.

                            Na svetu nista lepse
                            Ne moze da postoji,
                            Nego sto je nasa ljubav
                            Prema crno-beloj boji.

                            Ljubav prema klubu,
                            Ne moze da prestane,
                            Dok zivim klicacu njemu:
                            Volim te Partizane!

                            Ja volim Partizana,
                            I svakog novog dana,
                            Kucace srce moje,
                            Za crno-bele boje.

                            Comment


                            • Re: KK Partizan

                              Ajde da dobijete veceras h5g6k8 %&ES7
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Re: KK Partizan

                                Pa sta je ovo jbt? $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| $JS}| &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 //h*svb //h*svb //h*svb //h*svb
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X