Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: KK Partizan

    Djekic i onako nece biti kosarkas za velika dela &+I}\

    Pik en pop sa Gistom bi bilo najbolje , pik en rol sa Nejtnom pravio bi bolje blokove nego Carl Meloun .... zezam se $#^%RT

    Katicu nebi dao da igra u Tamisu bre , ima mis - mec juce sa Colinsom i skace fejdvej TRUBA je on .

    EDIT : Kad igra Jan svi smo mi Vesely

    Comment


    • #32
      Odg: KK Partizan

      !LBJ slazem se,mada moje je misljenje da bi i Gist mogao pick an roll naravno ne cesto,ali je Jawai bolja opcija.A Katic,pa ono zna da bude koristan,bolji je on meni od Vranesa koji je imao takvih poguba da je to strasno.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Odg: KK Partizan

        Evo ovde 3 zakucavanja iz prvog poluvremena i blokada Gista iz drugog &8@^J &8@^J

        [youtube]VwlbVSIy8wU[/youtube]

        :fc-[ :fc-[ :fc-[

        Veliki problem ove godine ce biti sto nemamo backup pleja.. Plasim se da nas to ne ogranici ka pohodu na F4..

        Pera je vec zreo za ulugu Sarpa ili Alvertisa.. Samo zauzima mesto, i pravi NFL faulove..

        Milosavljevic sinoc resio mec &8@^J &8@^J &8@^J

        Comment


        • #34
          Odg: KK Partizan

          [quote author=caniggia7 link=topic=2675.msg205386#msg205386 date=1290807654]
          !LBJ slazem se,mada moje je misljenje da bi i Gist mogao pick an roll naravno ne cesto,ali je Jawai bolja opcija.A Katic,pa ono zna da bude koristan,bolji je on meni od Vranesa koji je imao takvih poguba da je to strasno.
          [/quote]

          Nemoj mi Vranesa pominjati! Taj covek je ... pa ne znam kako da ga opisem . Ima sake kao lopate a opet ima problema sa hvatanjem . Ali hvatanjem! Pa to je profesionalni kosarkas , ljudi moji!
          Jedina njegova svrha je stajanje u reketu i cekanje na potecijalnu bananu ( mada ni u tome nije bio gladak ) .

          Comment


          • #35
            Odg: KK Partizan

            MUTA NIKOLIC NAJVECI RETARD OD SVIH TRENERA,UOBRAZENO GOVEDO,OCA MU JEBEM

            Comment


            • #36
              Odg: KK Partizan

              radnicki dao partizanu 33 poena u prvoj cetvrtini, pa tako nisu efikisne ekipe ni u nba &*#GI(]

              Comment


              • #37
                Odg: KK Partizan

                Napred Radnicki.Oleee olee Radnicki..Radnicki +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* Hteo sam da idem na utakmicu ali nisam imao sa kim &*(@W6
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #38
                  Odg: KK Partizan

                  [quote author=bice link=topic=2675.msg205925#msg205925 date=1290875003]
                  Napred Radnicki.Oleee olee Radnicki..Radnicki +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48* Hteo sam da idem na utakmicu ali nisam imao sa kim &*(@W6
                  [/quote]radnicki zasad igra ko phoenix +*@WT*48*

                  Comment


                  • #39
                    Odg: KK Partizan

                    Radnicki je novi sampion.Ale aleee +*@WT*48* +*@WT*48*
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #40
                      Odg: KK Partizan

                      evo i edin me kopira, kaze sad malopre radnicki igra ko da su phoenix sunsi &*#GI(]

                      Comment


                      • #41
                        Odg: KK Partizan

                        &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] Hahahhaaa cuo te sigurno @R&}*
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #42
                          Odg: KK Partizan

                          A kako igra Partizan?Kao Utah? $8#a
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Odg: KK Partizan

                            kao Majami &*#GI(]
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • #44
                              Odg: KK Partizan

                              [quote author=-dacha- link=topic=2675.msg205966#msg205966 date=1290876463]
                              kao Majami &*#GI(]
                              [/quote] &8@^J &*#GI(] &*#GI(]

                              a kako to niko nije spomenuo da ce lafajet biti zamenjen dzeralsom?!

                              Comment


                              • #45
                                Odg: KK Partizan

                                [quote author=-dacha- link=topic=2675.msg205966#msg205966 date=1290876463]
                                kao Majami &*#GI(]
                                [/quote]

                                Sad ces ti videti, kad Partizan preokrene u 2. poluvremenu.Isto kao Utah sto radi %&ES7
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X