Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Partizan bolji nego sto sam ocekivao odredjeno vrijeme nakon toga labilniji nego sto sam mislio da mogu biti. Desavaju se ovakvi porazi. Sudije su fino zakomplikovale situaciju i kumovale porazu. Vidim da je sad lavina kritika na Scepa ali jbg svi smo znalci u trazenju krivice...

    Comment


    • Jakovljevic je za dve klase bolji trener od Scepanovica. Gledao sam Mladost i bas lepo igraju. Nije zajebancija, ozbiljan sam..

      Scepa ne zna gde bije. Dolazak Mike i odlazak Angole sve govori...

      Gordic i Mika out i rokada Jakovljevic i Scepanovic..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ako je nešto dobro, dobili ste Trifinog malog. Šteta što je ono promašio, mogao je da reši utakmicu

        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Svašta sam pročitao i mogu samo reći da je nešto najgore biti "realan" Grobar. Toliko nipodoštavanja, pljuvanja svega, počev od struke do pojedinaca je nešto što je vekovima bila odlika one druge fele.
          One čuvene pošalice "sa Partizanom i u beton ligu" završavaju se posle startnog poraza čime se potvrđuje kako smo postali jedna velika govna.
          Šćepo ne mari za zlurade komentare. Takvi gestovi pojedinaca nisu promakli ni jednom Dušku Vujoševiću. General je često na početku dočekivan i vređan na "nož".
          Markus Pejdž, Dragan Milosavljević...samo su neki od momaka koji su na svojoj koži osetili šta znači hejtovanje posle jedne loše partije, promašenog otvorenog šuta.
          Na kraju jedino tačno razmišljanje glasi da su većinske pristalice Partizana postali navijači rezultata i uspeha.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • Ne brinem ja za Partizan u kosarci,tek je prva utakmica,ako nas korona ne zajebe ulazimo mi u evroligu,cak smo dosta dobro i igrali s obzirom da je prva utakmica,na kraju smo pali ali su i sudije pustile Huventudu da bije,faul nad Pejdzom Tomica sviran je Pejdzu i jos neke gluposti.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Partizan bolji nego sto sam ocekivao odredjeno vrijeme nakon toga labilniji nego sto sam mislio da mogu biti. Desavaju se ovakvi porazi. Sudije su fino zakomplikovale situaciju i kumovale porazu. Vidim da je sad lavina kritika na Scepa ali jbg svi smo znalci u trazenju krivice...
              To što je Crnogorac ne znači da Šćepanović nije najveći krivac za ovaj poraz. Kad prospeš +15 uvek je trener najzaslužniji za poraz.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Nesrecan poraz, jbg, mogli smo lako do velikog brejka, ali da budemo iskreni, oni su bili favoriti.
                Pre svega zbog iskustva i utakmice pred svojim navijacima, pa onda sto su u boljoj formi, sto je posle ovolike pauze mozda i odlucilo.

                Lose smo usli u mec i odmah su se odvojili na -9, ali smo se brzo stabilizovali i kad je proradio skok vec posle 19 minuta igre imali smo laganih +10.
                Gordic, Rason, Janker i Jare su imali odlicne role.

                Drugo poluvreme smo krenuli sasvim ok i lagano povecavali prednost, ali onda nastupaju foliranti i skacu bukvalno na svaku odluku.
                To je kasnije i prelomilo mec.

                Negde par minuta pred kraj 3. cetvrtine krece nagla promena kriterijuma, uvukla se nervoza kod igraca, trener pocetnik i ode mast u propast.

                Ipak smo imali sansu u zavrsnici, ali su Jare i Trifa promasili 3 otovorene trojke i jedno polaganje.
                Doduse, kod polaganja je propala noga Trifi, izledalo je kao zadnja loza i ostalo istorija.

                Jare neshvatljivo nervozan, glup faul na pola terena i jos jedno pomracenje Gordica u poslednjih 8 sekindi i to bi bilo to.

                Steta, imali smo ih, ali ni ovako nije nista tragicno.

                Da, sudije su usrale sa nekoliko vezanih gresaka u poslednjem delu, faul Pejzda u napadu nije bio, faul na Miki za bacanja nije sviran, na Pejzu u prodoru,..

                Utisak je i da su pojedini igraci kao Kodi, Mozli, Danga i Trifa nabacili par kg sala, i da ce trebati vremena da se dovedu u optimalnu formu.
                Sa druge strane Rason izgleda odlicno, a Pejdz jos mrsavije.

                Bice ovo ok, ali se bojim da ce morati doselekcija ako ovaj jeftin test sa Mikom i Stefanom ne prodje dobro u oktobru i novembru.

                Sve u svemu, mislim da smo sigurica za TOP16 EC i plejof ABA, a za ostalo je potrebno dosta vremena, greseka, ispravki i mozda gore navedenih promena.

                Idemo sad da nakantamo Borac...

                Comment


                • Bruka. Sad ce potrosimo jos jednog grobara. Docice poznati stranac koji ce da pobegne posle godinu dana jer nije lud da radi u mulju i tako u krug.

                  Moraju pravi Partizanovci nekako da preuzmu klub. Ako takvih ima uopste...

                  Comment


                  • Šćepo je treba' da razmisli bolje prilikom ponude, da li da preuzme tim ili ne. Naravno uradio je ono sto bi i svi na njegovom mjestu. Mada smatram da je preuzimanje KKP u situaciji u kojoj se nalazio od strane neiskusnog trenera veliki zajeb. Obostrano. Tim u kojem su svi igraci osim Gorde i Novice ,odigrali prosle sezone, sezonu karijere,i to sezonu koja se zavrsila neslavno, gdje su oni bili prvi na svim frontovima a nista nisu osvojili. Brrr, nagazna mina. Vjerovatno su i malo poleceli jer su im svi punili glavu da su najbolji..iako sezona nije zavrsena.
                    Last edited by Nemam_ti_kad; 03-10-20, 21:56.

                    Comment


                    • Dangubic solidan.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Rade Zagorac je Kevin Durant za Dangubica.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Gde je Rade šta nam žene rade?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Da pozdravimo lažnog cara Šćepan mali koji je otpustio ovog perspektivnog momka.



                            Comment


                            • Pregovarate sa Džikićem.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Vec?
                                Auuuu

                                Comment

                                Working...
                                X