Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Proverio sam sad od dva pouzdana izvora, Cooper je izneo tacne cifre.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Pa jeste izneo tacne cifre, Dulo je malo slagao(umanjio) jer mu je stalo do KKP.
      Matematika je jasna: 28k + 35k = 63k x 10 meseci koliko traju ugovori = 630.000 sto je malo vise nego Dulo-vih 550.000 ali to je tu negde.
      Da docekamo i taj dan da se i kod vas saznaju neke cifre...

      Comment


      • Originally posted by Ivan9 View Post
        Pa jeste izneo tacne cifre, Dulo je malo slagao(umanjio) jer mu je stalo do KKP.
        Matematika je jasna: 28k + 35k = 63k x 10 meseci koliko traju ugovori = 630.000 sto je malo vise nego Dulo-vih 550.000 ali to je tu negde.
        Da docekamo i taj dan da se i kod vas saznaju neke cifre...
        Mislim da nisi dobro sracunao,
        Cooper je rekao da Trinkijeri ima 28 k mesecno, a da ostatak strucnog staba , znaci svi zajedno treneri, lekar, kondicioni i terapeati dele 7.000 eur svi zajedno na mesecnom nivou.

        Tako da njihov strucni stab ukupno kosta 350.000 k na godisnjem nivou.

        To se i uklapa u njihov budzet sto je izneo Cooper ovde da ne prelazi 2 miliona na godisnjem nivou.

        Nema veze sto je Ostoja objavio da ide preko 6 miliona, na strucnom stabu se najvise stedelo.

        Comment


        • Nisu svi zajedno u toj ceni.
          Samo deo stručnog štaba koji je došao sa Andreom.

          Comment


          • Budzet od 6 mil je vrlo respektabilan za Ec!

            Comment


            • Na današnji dan 2002 godine, pobeda u Podgorici, u 1. meču finala plej ofa. Posle debelog minusa u prvom poluvremenu, pravimo preokret i kjučnim poenima Steve Nađfejia dolazimo do velike pobede.

              https://www.youtube.com/c/krkipfc

              Comment


              • LŠ ili Evrokup, kakav je vaš stav komšije?

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  LŠ ili Evrokup, kakav je vaš stav komšije?
                  Da vas kresnemo u ABA, KRK i KLS.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Za mene to uopšte nije dilema. Evrokup naravno, dokle god su snage ovako rasporedjene, nema tu o čemu da se priča.

                    Liga Šampiona je 5 koraka unazad u ovom trenutku.

                    Vidim da neki govore kako će Evrokup biti slabiji u narednim godinama. Mada ne delim takvo mišljenje, voleo bih da bude tako jer će na kraju dana taj EC biti jedina sigurna šansa za ulazak u EL, što mora biti cilj kluba u godinama koje dolaze.

                    Ne vidim nijednan racionalan razlog da se sada vraćamo u LŠ.
                    Last edited by mark !t zer0; 04-06-20, 13:17.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Bolja je LŠ od Evrokupa, LŠ se postiže poenta i to takmičenje će u budućnosti biti sve bolje.

                      Comment


                      • Da, jer je poenta veoma bitna.

                        Koja li je onda poenta igrati ABU?

                        Da li postoji neki drugi razlog za igranje LŠ ove godine osim što se postiže poenta?

                        Cilj Partizana mora da bude povratak u Evroligu u kakvom god se stanju nalazio. Trenutno, jedino kroz Evrokup mozemo da racunamo na takvo nesto i dileme ne bi smelo da bude.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by 1 3 1 2 View Post
                          Za mene to uopšte nije dilema. Evrokup naravno, dokle god su snage ovako rasporedjene, nema tu o čemu da se priča.

                          Liga Šampiona je 5 koraka unazad u ovom trenutku.

                          Vidim da neki govore kako će Evrokup biti slabiji u narednim godinama. Mada ne delim takvo mišljenje, voleo bih da bude tako jer će na kraju dana taj EC biti jedina sigurna šansa za ulazak u EL, što mora biti cilj kluba u godinama koje dolaze.

                          Ne vidim nijednan racionalan razlog da se sada vraćamo u LŠ.
                          I ja sam mišljenja da je daleko bolji izbor Evrokup.

                          Videli smo ove godine da nije bilo nemoguće i osvojiti ovo takmičenje.

                          Čak bi Partizanu možda i samo ulazak u finale doneo Evroligu.

                          Možda će Evrokup naredne sezone biti slabiji, a to je dobra prilika za Partizan.

                          U svakom slučaju imaće dve šanse za Evroligu, jednu u Evrokupu a drugu u ABA ligi.

                          Comment


                          • I ako se izabere LS, to je dugorocno bolja odluka.

                            Cetiri ekipe presle u LS i taj trend ce se nastaviti, pre svega od ekipa koje znaju da nemaju nikakvu sansu za EL. Igraju Evrokup zato sto je jace takmicenje, ali ovaj novi trend itekako ide u prilog tome da je LS buducnost a da ce se EL uskoro zatvoriti.

                            Djordji je ovaj put zajebao Virtus jer mu nije bilo druge, dogodine nece biti takav slucaj.

                            Comment


                            • Ja sam i pre nekoliko godina slušao istu priču u vezi Evrolige kako će se uskoro ugasiti i kako nema budućnost.

                              Samo FIBA nikako da je uzdrma.

                              Ja bih voleo da bude kao i u fudbalu, al čini mi se da i tamo za koju godinu možemo očekivati nešto slično Evroligi.

                              Čak i ako se ozbiljno uzdrma Evroliga ne verujem da će Žordi i ekipa sedeti skrštenih ruku.

                              Ja sam više mišljenja da će Evroliga narednih godina još više ojačati i učvrstiti svoje mesto, nego što će je FIBA uzdrmati.

                              Comment


                              • Ja mislim da će i Evroliga ojačati i LŠ. Partizanu koji nema šanse da juri licencu bolje je da se pozicionira u LŠ.
                                Jer će Djordi svake godine povećavati kriterijume i sve više zatezati i sve će više ekipa odlučiti da igra LŠ i tu se gradi bez pritiska/neizvesnosti koje nosi EL.

                                EL će zadržati top klubove ali mislim da će LŠ biti jača od Evrokupa.

                                Jer što bih ja kao Evrokup tim koji može svake pete godine igrati EL ako me usere igrao taj Evrokup a ne LŠ kada znamo da i ako igraš Evroligu nisi profitabilan?

                                Partizan kao tim koji je prosečan poslednjih godina, 6-7, bolje im je da igraju LŠ, pa ako izbore Evroligu izborili su.

                                Mnoge ekipe srednjeg ranga koje su činile Evrokup će se prešaltati na LŠ jer je Evroliga preskupa a nemaju takmičarske ambicije u smislu da osvoje.

                                Moje lično mišljenje

                                Comment

                                Working...
                                X