Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ko da je bitno koje je nacionalnosti, vise je problem sto pokriva poziciju koja nam nije prekopotrebna i zauzima mesto stranca.

    Postojala je pre kompozicija tima i postojao je balans izmedju domacih i stranih igraca. Sada je to skroz naruseno. Sedam spoljnih igraca, od toga cetvorica stranci. Pod kosem od cetiri su tri stranca. :/
    Last edited by Ricma; 01-11-19, 17:06.

    Comment


    • Ja tim sa 12 Amerikanaca mogu da gledam i u americkim razvojnim ligama,ne moram u sred Beograda da gledam takav tim. Svi kao preslikani,divljaci koji igraju za statistiku,cast izuzecima,Tomas i Mozli,za njih mi nije zao sto su u timu.

      Comment


      • Ako ima vise od 3-4 igraca iste nacionalnosti, sem ako nisu domaci igraci, to je pogubno po ekipu. Mi sada imamo pet Amera, Letonca i Ukrajinca. Ne tako retka pojava je da kada se desi veci broj stranaca je da zavlada kurcobolja, tu su samo da ''zarade'' platu.

        Nije samo u tome stvar, postaje mi muka od tih kombinacija i ubijaju mi volju za gledanjem. Ne svidja mi se to sto se dovode stranci koji se ne targetiraju kao nosioci nego su tu da popune roster. I nije da mi imamo takvog jednog, nego njih par.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Ja tim sa 12 Amerikanaca mogu da gledam i u americkim razvojnim ligama,ne moram u sred Beograda da gledam takav tim. Svi kao preslikani,divljaci koji igraju za statistiku,cast izuzecima,Tomas i Mozli,za njih mi nije zao sto su u timu.
          Jbt ni jedan nas stranac ne igra za statistiku. Takvo vreme doslo, nasa deca ili nisu talentovana ko nekad. Ili jesu ali su budale poput Trife, ili su istripovani poput Pecarskog koji koliko vidim ni u FMPu nema minutazu.

          Treba biti realan. Tomas i Mosley vise ginu za Partizan (zbog para i buduceg ugovora nekog naravno), nego nasa "grobarska" deca. Ko ih jebe kad su retardirani.

          EDIT: I da ne mislite da branim ovakav KKP, daleko bilo. Prvi sam i protiv Ostoje i mislim da je Italijan precenjen...ali igraci su bar nesto sto podseca na ona vremena po stavu i trudu. Godinama nismo imali ovako gotivne igrace i njih moram da podrzim.
          Last edited by Ljuba90; 01-11-19, 22:45.

          Comment


          • Izi.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Mozli meč-viner.
              Njegova blokada na Potovom šutu za tri i skok u napadu odlučili pobednika.
              Igra ko igra. Nikakva.


              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • 🏀 Vil Mozli kroz brojke :

                VEN - 10PTS ; 6REB ; 0AST
                IGO - 3PTS ; 5REB ; 0AST
                TOF - 6PTS ; 6REB ; 0AST
                PRI - 0PTS ; 5REB ; 2AST
                RYT - 11PTS ; 7REB ; 1AST
                MOR - 5PTS ; 6REB ; 0AST
                LOK - 11PTS ; 9REB ; 1AST
                OLI - 3PTS ; 2REB ; 0AST
                LIM - 11PTS ; 9REB ; 1AST
                FMP - 6PTS ; 9REB ; 0AST

                Comment


                • Pre svega odličan skakač i "zaštitnik obruča" a tek onda koji poen, vrlo vam je bitan igrač u odbrani.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Al smo ocajni bili.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Poraz posledica lošeg Trinkijevog vođenja .

                      Večeras totalno pogrešio taktiku.

                      Comment


                      • Koj sam kurac i isao u Arenu ovako raspadnut.
                        Aj da se nadamo da je ovo samo jedna od onih losih utakmica koje se dese tu i tamo, ali igra...pa ja nista gore nisam video u zivotu

                        Comment


                        • Sut nam je ocajan.

                          Nadajmo se da ce Bell biti pogodak.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Poraz ko poraz, ne smatram ga tragično niti pogubno. Biće ih još iha-haj, ko što će biti velikih trijumfa i skalpova. Mene brine nešto drugo što se ne može popraviti mukotrpnim treningom i vežbanjem. Situacija na tribini poprima obrise katastrofe. Sinoćna izvedba nazovi Grobara za svaku osudu. Igrači Venecije sigurno su prethodnih godina slušali o neverovatnoj buci koja vlada pri Partizanovim tekmama, zato su bili onako začuđeni kada su shvatili da ovde nema više ni N od navijanja niti ozbiljne navijačke grupacije.

                            Kapiram kako je sve prebrzo došlo. Tek nekoliko dana od brutalne likvidacije, nekoliko sati pre tekme desilo se i opelo i sahrana, al jel to razlog onako smešne izvedbe i nazovi podrške.

                            Prave se mitovi o ubijenim Grobarima ko da su nekakve legende u rangu Kiće, Praje, Saleta, Peđe i na stotine drugih. Možda i jesu al onoj drugoj kriminalnoj strani i takvom miljeu. Mnogi ti nazovi VELIKI PARTIZANOVCI su zarad svojih interesa i moći lupali pravim istinskim Grobarima glave jer šatro nije sve bilo po protokolu - kako su zamislili. Zato mi još krivnje kada klub koji volimo ispašta i dobije smešnu podršku jer se nekom odaje pošta.

                            Davno je umrlo pravo Grobarstva, prizvatili to ili ne, al ovo sto je ostalo od nas svrstavam u opis TUGA, JAD i ČEMER.

                            Comment


                            • Veliki je problem i sama Arena, nekako nemam osecaj kao da nam je domaci teren i da imamo neku veliku prednost. Pionir je Pionir.
                              Zasto li se otislo u Arenu, ne znam da li cemo ikad saznati.

                              Sto se poraza tice, nije problem poraz kao poraz, vec velike oscilacije koje imamo. Juce smo bili bukvalno ubijeni u drugom poluvremenu, bez ikakve ideje i energije. Ne mozemo ni otvorene trojke da ubacimo.
                              Samo da Bell bude dobro pojacanje. Treba nam njegov dobar sut.
                              Last edited by Mr. Wolf; 06-11-19, 12:41.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Arena je urađena samo iz marketinških interesa i slažem se da nam ona ne donosi veliku prednost. Al opet posle najnovijih dešavanja u Kopu, podela i sukoba pitanje dal bi i promena hale donela nešto veće?

                                Mi očito kuburimo sa ofanzivom. Ako nas ne krene šut, a on je kvarljiva roba, po pravilu zataji kada ti najviše treba, nemamo odgovor niti tečnost u samom napadu. Neretko nam Peiners ili Zagor organizuju i kreiraju šta ćemo igrati. Pod hitno se Trinkijeri mora pozabaviti tim aspektom u igri. Doduše falio sinoć i Volden koji bi na pravi način odmenuo indisponiranog Gordića.

                                Za odbranu nema zime. Kada je zategnemo kako umemo sve stižemo i zatvaramo. Problem od juče što energetski nismo bili u duelu. Nešto slično ko protiv Primorske i Cedevita Olimpije. Zašto je tako. Zašto se dešavaju velike amplitude u pristupu morao bi odgovor što pre pronaći Andrea Trinkijeri.

                                Poraz što pre zaboraviti. Nema vremena za kuknjavu jer već za nekoliko dana kreće novi izazov, za nas tradicionalno pakleno gostovanje u Zadru. Posle se ide u pakao Burse kod Tofaša pa onda sledi dugo očekivani dvoboj sa Zvezdom.

                                Comment

                                Working...
                                X