Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta da se radi. Ne moze trener da vozi A klasu i ima stan od 100 kvadrata i da imamo Hollinsa

    Peiners stvarno znam da moze da bude bas koristan clan rotacije. Za sad aposlutno nista nije pokazao...

    Comment


    • Bilo je ili pljeskavice ili Hollins, jebiga, Trinki se sigurno nece odreci pljeskavica.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Poraz ko poraz, nikada ne prija, niti se može reći kako je došao u pravo vreme, al više činilaca zbog naše slabe i neprepoznatljive predstave. Definitivno su brojna putovanja ostavila danak, momci su isceđeni ko limuni, kada tim nema nestvarnu energiju i poletnost onda Partizan nije favorit protiv nikoga.

        Comment


        • Opet slab start, ali kasnije rutinski odradjeno. Bas se videlo da nam ne mogu nista.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Sprdamo se sa eurokupom,vreme je za evroligu.

            Comment


            • https://youtu.be/SJ9XjN9Bsuo

              Najbolji potezi!
              https://www.youtube.com/c/krkipfc

              Comment


              • Gordic je razvalio kako je odigrao...

                Comment


                • Originally posted by Krki PFC View Post
                  To Gorda završio levim ulazom?
                  Šta im radi Trinki?
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Odlican mec. Gordic, Paige(koji nas je vratio u mec) i Mosley uz standardnog Thomasa su prekucali juce. Ono sto je bitno, konacno neki ucinak Peinersa od pocetka sezone, i ono juce je bas dobro bilo. Par puta se odlicnim kretanjem otvorio za lagano zakucavanje. Ako izuzmemo prvu cetvrtinu, mislim da nam je ovo ubedljivo najbolja igra od pocetka sezone. Bas je brutalno izgledalo. Idemo dalje. U subotu FMP.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Nije mi želja da bacim mrlju na vaše uspehe ali moram napisati da mi je ovaj Evrokup duz dibiduz.

                      Što se mene tiče nemam ništa protiv mi da osvojimo ABA ligu a vi Evrokup i da zajedno igramo Evroligu.

                      Samo ne bi Žordi to dozvolio. Deluje mi da on jedva čeka da nas se reši i da niko sa ovih prostora ne igra Evroligu.

                      Comment


                      • Pozdrav drugari, bih odgledao sjutra mec protiv FMPa, pa da vidim kako i gdje mogu uzet kartu, odnosno oce li bit dosta sat vremena prije meca da se dodje i preporuka za sektor gdje mogu da gledam mec [emoji1]

                        Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                        Comment


                        • Amerikanac Džejms Bel novo je pojačanje košarkaškog kluba Partizan, potvrdio je za Sport Klub predsednik kluba iz Humske Ostoja Mijailović.
                          Добар је био овај у Дарушафаки и Цедевити.

                          Comment


                          • Nije se proslavio u Budućnosti.

                            Mislim da je on jedan od onih igrača koji u toku utakmice idu od sjaja do očaja.

                            Dobar šuter, mada ne i konstantan, dobar i defanzivac.

                            Mogao bi biti pojačanje za Partizan.

                            Comment


                            • Skroz nepotrebno pojacanje.

                              Originally posted by StefanPG View Post
                              Pozdrav drugari, bih odgledao sjutra mec protiv FMPa, pa da vidim kako i gdje mogu uzet kartu, odnosno oce li bit dosta sat vremena prije meca da se dodje i preporuka za sektor gdje mogu da gledam mec [emoji1]

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                              Dodji sat i po ranije do blagajne, popnes se uz stepenice i svejedno je da li si Sektor A ili B. Ako ulovis neko mesto dole kada se budes spustao niz stepenice, ekstra.

                              Ja sam vise onaj lik ako tu ne mogu da nadjem mesto, da budem gore u golubarniku i da budem negde u ravni sa sredinom terena.

                              tcod_source-678x381.jpg

                              Comment


                              • Jos malo pa svih 12 Amerikanaca,uskoro ni na prste jedne ruke necu moci da nabrojim srpske kosarkase.

                                Comment

                                Working...
                                X