Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako sam uzbudjen oko ove sezone to nije normalno, ne mogu da docekam vise i tu cetvorku i utakmice!

    Jos samo malo...
    sigpic

    Comment


    • Kakvo predstavljanje sunce ti, a Kostunica mrtav 'ladan

      Bozic Peeeera, pa da ne nastavljam dalje

      Comment


      • Strasno predstavljanje, bice paklena sezona, jedva cekam subotu i otvaranje sezone sa Zagrebom....
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • U 23h gost Tegeltije je veliki mag Dusko Vujosevic

          Comment


          • A za 10 min je na B92 u nekoj emisiji.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              A za 10 min je na B92 u nekoj emisiji.
              Nece, osim ako se ne bude tukao sa Veslijem Snajpsom u Blejdu (sto ne iskljucujem ). Sutra u pola 10 ujutru, emisija se zove Hocu da znam, voditelj ce biti Saranovic.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Nece, osim ako se ne bude tukao sa Veslijem Snajpsom u Blejdu (sto ne iskljucujem ). Sutra u pola 10 ujutru, emisija se zove Hocu da znam, voditelj ce biti Saranovic.
                A pogresno sam razumeo onda, valja ustati sutra i odgledati legendu.
                sigpic

                Comment


                • Meljenovic ne putuje u Zagreb, jer Partizan nije izmirio obestecenje prema Crvenoj Zvezdi

                  Comment


                  • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
                    Meljenovic ne putuje u Zagreb, jer Partizan nije izmirio obestecenje prema Crvenoj Zvezdi
                    Ma sredice se to...trazimo nacin da manje platimo ;)

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Ma sredice se to...trazimo nacin da manje platimo ;)
                      ma znam da ce se to srediti,ali kazem da nece biti tu najverovatnije za prvo kolo;)

                      Comment


                      • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
                        ma znam da ce se to srediti,ali kazem da nece biti tu najverovatnije za prvo kolo;)
                        A svejedno se on nece naigrati ove sezone...rano je jos.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          A svejedno se on nece naigrati ove sezone...rano je jos.
                          pa dobro 18 godina i nije bas rano da se kaze,ali mislim da su ga bolje poslali negde u neki klub iz nase lige da igra... Mada mozda dobije i po koji minut u NLB,dok Evroliga je prevelik zalogaj

                          Comment


                          • Originally posted by DeMar DeRozan View Post
                            pa dobro 18 godina i nije bas rano da se kaze,ali mislim da su ga bolje poslali negde u neki klub iz nase lige da igra... Mada mozda dobije i po koji minut u NLB,dok Evroliga je prevelik zalogaj
                            Rano je zato sto jos nije fizicki spreman za seniorsku kosarku...ja ocekujem da ode negde na pozajmicu. Ili ce ostati i upijati od Law-a i ekipe,a u isto vreme se i fizicki razvijati

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Rano je zato sto jos nije fizicki spreman za seniorsku kosarku...ja ocekujem da ode negde na pozajmicu. Ili ce ostati i upijati od Law-a i ekipe,a u isto vreme se i fizicki razvijati
                              o tome ti i pricam,on sa 18 godina vec bi trebao polako uci u vatru,ali jednostavno mora ojacati fizicki, preslabasan je,isto kao i cvetkovic iz zvezde i bogic vujosevic iz novog sada,jesnotavno odlicni su igraci ali moraju dosta da ojacaju.... i ja msilim da bi dobro bilo otici negde na pozajmicu i razvijati se

                              Comment


                              • Zanimljivo je kako vec godinama izbacujemo fizicki inferiorne igrace, Sadasnja mlada generacija je samo potvrda toga. Nikada mi nismo imali neke dominatore, ali nismo bili ni toliko slabiji u odnosu na druge Evropljane, kao sto smo videli u Litvaniji. Miljenovic i ostali plejevi koji su ovde pomenuti su dokaz. Decko ima neverovatan mozak, ali stvarno izgleda limitiran u fizikalijama.
                                A za njega Partizan pokusava da se izvuce da plati manje zbog novih propisa (nekada se placalo 150k, sada je 50k). Pretpostavljam da ce se naci negde na pola i zabrsiti to. Pritom, ako se vec pominje da ima 18 godina, treba reci da je Danilovic sa 19 bio jedan od najboljih igraca Evrope. Ne mora da dominira, ali ne moraju se ni takvi igraci akati po pozajmicama. Koji igrac se sa pozajmice vratio bolji u Partizan?
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X