Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I onda uporedis ko je gde igrao i kada i vidis u kolikoj je prednosti zvezda, iskustvo jacih meceva je na Zvezdinoj strani. Kao sto rekoh, sa tim bekom mozda moze da bude izjednacena spoljna linija. Ovde meni iskreno uopste ne deluje da ima igraca koga bi Cigani zeleli i da bude upgrade na njihovim pozicijama. Jedino sam siguran da bi zeleli Gordica pre Covica i tu se prica zavrsava.

    Ja jedino dobru stvar koju vidim ovde je sto se krojio tim po Zvezdinom rosteru i sto ako se ne varam prosek godina je ovde nizi tj hocu da kazem da ovde ima prostora da neko od Partizanovih igraca napravi u ovoj sezoni bum.

    Comment


    • Kako su uspeli da dobiju Fener?

      Comment


      • Zasto su reper prijateljske utakmice?

        Po toj logici su trebali juce da odvale AEK, a ne da budu tokom veceg dela meca u deficitu. Prijateljske tekme su irelevantne, od oktobra rezultati se racunaju. ABA Superkup je relevantniji od pripremnih utakmica, a opet se ne moze uzimati ozbiljno kao neki parametar.

        Barselona je 2010 dobila Lejkerse, pa nije ni igrala F4 8 meseci kasnije.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          I onda uporedis ko je gde igrao i kada i vidis u kolikoj je prednosti zvezda, iskustvo jacih meceva je na Zvezdinoj strani. Kao sto rekoh, sa tim bekom mozda moze da bude izjednacena spoljna linija. Ovde meni iskreno uopste ne deluje da ima igraca koga bi Cigani zeleli i da bude upgrade na njihovim pozicijama. Jedino sam siguran da bi zeleli Gordica pre Covica i tu se prica zavrsava.[emoji3]

          Ja jedino dobru stvar koju vidim ovde je sto se krojio tim po Zvezdinom rosteru i sto ako se ne varam prosek godina je ovde nizi tj hocu da kazem da ovde ima prostora da neko od Partizanovih igraca napravi u ovoj sezoni bum.
          Ne bih Gordića pre Filipa. Ne bih ga ni u FMP ispred Pota.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Reklo bi se da je Walden bolji igrac od Gordica.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Zasto su reper prijateljske utakmice?

              Po toj logici su trebali juce da odvale AEK, a ne da budu tokom veceg dela meca u deficitu. Prijateljske tekme su irelevantne, od oktobra rezultati se racunaju. ABA Superkup je relevantniji od pripremnih utakmica, a opet se ne moze uzimati ozbiljno kao neki parametar.

              Barselona je 2010 dobila Lejkerse, pa nije ni igrala F4 8 meseci kasnije.
              To je tacno. Ali u ovom trenutku nemamo nista sem ovih prijateljskih kao reper. Opet, gde je ko igrao nije presudno, vec i kako je igrao.

              Comment


              • Ja ne vidim da ista moze da prevagne na ovu stranu sem ako se ne desi u Zvezdi brodolom.

                Volden i Tomas mozda mogu da imaju odlicne sezone, mozda Zanis moze da ima pristojnu sezonu. Ovi drugi stranci mi ne ulivaju puno poverenja i ne gajim neka prevelika ocekivanja. Ne mogu svi igraci u ovoj konkurenciji da dodju do izrazaja, a svako od njih ce da trazi loptu. U Zvezdi je napravljen dobar balans, dok ovde mi jos nisu definisane uloge i skoro nova ekipa.

                Comment


                • Ne mogu tacno da se setim gde, al znam da mi je Pejners ostavio odlican utisak.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Koliko vidimo po medijima spekulice se o nekom suteru mamojebcu.

                    Walden, Gordic
                    Pejdz
                    Mamojebac, Jaramaz
                    Pejners, Zagorac
                    Rashawn, Birca
                    Jankovic
                    Parahovski, Mozli

                    Ako su bez mamojebca dobili Fener makar i u pripremnom periodu matematika kaze da su vrlo zajebani.
                    Fener nije bio kompletan. Nisu za potcenjivanje, ali prvi favorit nisu.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Ja ne vidim da ista moze da prevagne na ovu stranu sem ako se ne desi u Zvezdi brodolom.

                      Volden i Tomas mozda mogu da imaju odlicne sezone, mozda Zanis moze da ima pristojnu sezonu. Ovi drugi stranci mi ne ulivaju puno poverenja i ne gajim neka prevelika ocekivanja. Ne mogu svi igraci u ovoj konkurenciji da dodju do izrazaja, a svako od njih ce da trazi loptu. U Zvezdi je napravljen dobar balans, dok ovde mi jos nisu definisane uloge i skoro nova ekipa.
                      Partizan spolja moze da parira Zvezdi. Ali mislim da je Zvezda jaca za Gista i Brauna pod kosem. Takve igrace Partizan nema na 4 i 5.

                      Comment


                      • Jedino sam siguran da bi zeleli Gordica pre Covica i tu se prica zavrsava
                        Da si rekao Jaramaz pa da pregovaramo

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Treba da pustimo Primorsku, u utorak igramo protiv Venecije.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Treba da pustimo Primorsku, u utorak igramo protiv Venecije.
                                Zasto bi to radili? Da nece da se umore od ovih poluprofesionalnih tekmi 3 dana nakon pocetka sezone?
                                Last edited by colke995; 27-09-19, 20:15.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X