Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    Pecarski navodno na listi želja solunskog Arisa.
    Po nekim pričama njegova želja Amerika i Gonzaga.
    Da li uopšte može u NCAA s obzirom da je sa kkp imao profesionalni ugovor?



    Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
    Last edited by Samo Zvezda; 24-08-19, 15:01.

    Comment


    • IMG-dd0987a3b5952a4fdc10124b679f36db-V.jpg

      'el počelo loženje? Dodji haubice, brate moj.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Da li uopšte može u NCAA s obzirom da je sa kkp imao profesionalni ugovor?



        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
        To sam se i ja baš pitao. Našao sam članak gde piše kako je njegova jedna od želja odlazak na Gonzagu.
        A na kraju će praviti društvo Gagatoru u Solunu.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Koliko vam je uprava losa, najveci dokaz ce biti Pecarski. Birca je ok igrac sa malim kosarksim IQ...nista bolji od Jankovica. Jako lose radite, sta vise ovo je smesno. Takve talente imate i vi Mutu oterali.
          Moji prijatelji Grobari su u agoniji zbog dolaska Bircevica. Prosla ih je euforija oko borbe za trofeje u ABA i EC.

          Comment


          • Najbolji ovi što spočitavaju oko Pecarskog. Izgleda sve veći znalci od trenera koji su trenirali Marka u seniorskoj konkurenciji.
            Mešamo žabe i babe. Jedno je igrati sa vršnjacima a neka milionita galaksija vatati se u koštac sa evropskim namazanim velikanima.
            Markova najveća boljka i to redom mnogi ističu je ta nezainteresovanost za napredak po pitanju snage. Njegovo telo nije spremno boriti se sa najjačima sve i da nadoknađuje talentom i košarkaškim IQ nije dovoljno za velike stvari i dela.
            Čitao sam jedan od mnogih intervjua Seada Krdžalića gde je fino objasnio zašto nema očekivanu minutažu i ne igra redovno u prvom timu. Po Seadu bi bilo pogubno bacati ga u vatru,rizikujući neku povredu koja ćemu krojiti dalju igračku sudbinu, dok god svoje telo ne dovede na optimalnu razinu za zahteve bavljenja seniorskom košarkom.
            Sa onim spočitavanjem Novici "pričaš sa MVP igračem" dokaz da se prerano vinuo u oblake a tek predstoje velike prepreke za otklanjanje ukoliko želi napraviti karijeru kakvu takav talent zaslužuje.
            Želim mu svu sreću i da nađe svoje košarkaško sunce u nekom drugom klubu pa da na brojne uspehe kažemo "ovaj mali je bio kod nas".

            Comment


            • Last edited by Mr. Wolf; 26-08-19, 18:33.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Živo me zanima uloga Veličkovića.

                Baš dobar tim imamo, ako poredimo sa prethodnim godinama, sada je na Trinkijeriju da to posloži, nek nam je sa srećom.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Lepo jedno kasno popodne juče u gradu na Ibru. Videli smo, i ako suviše rano govoriti, domete brojnih akvizicija i šta se može očekivati u sezoni koja je na pragu.
                  Tomas na prvom "sastanku" pokazuje zašto je bio jedan od boljih stranaca na Čizmi. Atletski i fizički besprekorno pripremljen. Skače, zakucava, spušta "roletne" radi sve ono što je potrebno jednom timu od kvalitetne "trojke".
                  Mene je baš prijatno iznenadio Mozli. Vidi se snaga i sve što ide za centra. Odlično čuva obruč i skok. Biće baš prava zamena za Artjoma kada ovaj krene na odmor.

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Živo me zanima uloga Veličkovića.

                    Baš dobar tim imamo, ako poredimo sa prethodnim godinama, sada je na Trinkijeriju da to posloži, nek nam je sa srećom.
                    Velickovic ce kao i sezonama unazad da bude na konferenciji za stampu posle utakmica i daje izjave posle poraza ... mislim da ce mu to biti glavna uloga jer zdravstveno stanje i pbrojne povrede nedozvoljavaju da pomogne ekipi u pravoj meri

                    Comment


                    • Njegov najveci problem sto Trinkijeri hoce titulu odmah pa dovodi strance, sa klincima nema titule

                      Comment


                      • Danilo Dožić (2005) prešao u Megi. Jedan od najboljih igrača u Srbiji u tom uzrastu.

                        Comment


                        • Tomas baš ozbiljno izgleda protiv Makabija, dominira u skoku. Fino igramo, pogotovu u odbrani. 39:34 za nas pri kraju poluvremena.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Tomas baš ozbiljno izgleda protiv Makabija, dominira u skoku. Fino igramo, pogotovu u odbrani. 39:34 za nas pri kraju poluvremena.
                            Gde gledas?
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Da, na youtube-u. Ne videh ranije.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X