Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece cetvorka doci do pocetka ABA lige,pregovara se sa desetak igraca,evo par imena provereno 100%:Glen Davis,Carl Landry,Kris Humphries,Tony Battie,Shelden Williams,Brandan Wright,Leon Powe,Craig Smith,Solomon Jones,Chuck Hayes,Troy Murphy,Etan Thomas i Pops.Kao sto je Ljuba reko lockouta dosta koci,svi ovi igraci bi u NBA,i dok se neresi pitanje lockouta necemo imati cetvorku.Cetvorka koju dovedemo ce ostati celu sezonu tu,tako da nema brige.

    Comment


    • Oce li ta cetvorka do meca sa Efesom?

      Comment


      • Kris Hamfriz? Pa dobro, jeste Kim rekla da su Srbi najlepsi narod, ali nisam znao da ce doci ovamo
        Ako je to stvarno spisak, otprilike si ih poredjao po tome koliko ih je moguce dovesti, od najtezeg do najlakseg. U svakom slucaju bice veliko pojacanje i verovatno veoma skupo. Mada mi se nekoliko igraca sa tog spiska cini potpuno nemogucim, sem da dodju do kraja lokauta.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by Dusan View Post
          Oce li ta cetvorka do meca sa Efesom?
          100% ce doci!!!

          Comment


          • Originally posted by M-POT View Post
            Nece cetvorka doci do pocetka ABA lige,pregovara se sa desetak igraca,evo par imena provereno 100%:Glen Davis,Carl Landry,Kris Humphries,Tony Battie,Shelden Williams,Brandan Wright,Leon Powe,Craig Smith,Solomon Jones,Chuck Hayes,Troy Murphy,Etan Thomas i Pops.Kao sto je Ljuba reko lockouta dosta koci,svi ovi igraci bi u NBA,i dok se neresi pitanje lockouta necemo imati cetvorku.Cetvorka koju dovedemo ce ostati celu sezonu tu,tako da nema brige.
            Cisto sumnjam da je moguce dovesti nekog od ovih.

            Comment


            • To se sad neko poigrava sa imenima.

              Proveren covek na Partizanovom forumu kaze da se sve svodi na 2 imena i da ce biti tu za Efes.
              sigpic

              Comment


              • Sutra vece u 19:30 na Kalemegdanu predstavljanje ekipe,ulaz slobodan.

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  To se sad neko poigrava sa imenima.

                  Proveren covek na Partizanovom forumu kaze da se sve svodi na 2 imena i da ce biti tu za Efes.
                  Tako je... I ja sam cuo za dva, eventualno tri imena i nikoga vise... Ovo M-POT sto je naveo je smesno, pa nismo mi Barsa pa da pregovaramo sa deset igraca... Jedno je zvati igraca i pitati ga za status, a sasvim drugo pregovarati sa njim. Pops je najverovatnije nase pojacanje, jer je on ujedno slobodan agent... Ne znam kakva je situacija sa njegovom povredom koju je imao pred pocetak evropskog prvenstva, mozda zbog toga Partizan odugovlaci, ali i zbog lock-outa verovatno da se sagledaju sve mogucnosti...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ako Pops ima problema sa povredom,onda sigurno nece doci...Strpite se jos 5,6 dana

                    Comment


                    • Za sada nikakve vesti o tome ko bi mogao biti nova cetvorka...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment




                      • Na promociji tima..
                        Inace bilo je do jaja,ovu sam sliku nasao na fejsu..
                        CZ-JK-Elton John-Diva

                        Comment










                        • У новој сезону у црно белом дресу наступаће: Никола Пешаковић, Ејси Лоу, Душан Кецман, Мирослав Радуљица, Ненад Миљеновић, Немања Јарамаз, Владимир Лучић, Драган Милосављевић, Богдан Богдановић, Рашко Катић, Михаил Чековски, Немања Бешовић, Марко Чакаревић, Бранислав Ђекић, Данило Анђушић, Никола Пековић и Петар Божић.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Svi zajedno u nove pobede!

                            sigpic

                            Comment


                            • Puno srce !!! Kakav govor Vlade,kratko ali srz.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X