Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čestitke, zaslužena pobeda!

    Comment


    • Maksimum je Trinki izvukao iz ovog ogranicenog tima. Bolji su, mislim da ni sami ne znamo kako smo dobili ovo. Opet, kao i tokom cele sezone, dosta gluposti kada vracamo protivnika u zivot ili ne koristimo sanse da ih lakse stignemo.
      Zagorac je kritican. Valjda ce ga ovaj user od suta za pobedu drmnuti malo, da bude mnogo bolji u nastavku.

      N. Jankovic, svaka cast decku kako se bori i kida.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Čestitam vam na pobedi.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Da, jebote, Pejdzara nas izvukao. Zvuci kao SF, ali covek nas je drzao u zivotu u kriticnim trenucima.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Njegova trojka na 7 razlike preko ruke sa 7 metara je možda na kraju i odlučila.
            Last edited by Karamazov; 12-06-19, 20:43.

            Comment


            • Usrao sam se kad je Beron sutnuo.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Neverovatno da je Arena završena 2005. godine i da već 15 godina za pehar šampiona države igraju u ovom raspadu od Pionira.

                Klizanje, ispadanje, znoj, umor...

                Neverovatno.

                Što se utakmice tiče, krenuli smo odlično u odbrani, šut nas nije služio celu utakmicu (bacanja 50% tragedija, trojke 20% tragedija), tragična četvrtina posle pauze i na kraju smo stisli odbranu i stigli 7 razlike i imali bolja rešenja u napadu.

                Konačni utisak da je tužan budući šampion države, a ništa bolji ni predstavnik Jadrana.

                Duletove i Radonjine ekipe su 3 koplja iznad ovih ekipa.

                Comment


                • I samo bih da pružim podršku mladom Zagorcu.
                  Neverovatan talenat, posle serija povreda, pa izlet u USA, pa udar na psihu, pa opet serija povreda, pa lutanje po Evropi i konačno da odradi sezonu opet povrede u nizu.

                  Usporio, glava ispred tela, samopouzdanje nula i drago mi je što je ušla ova za pobedu.

                  Nadam se da će se izvući i da će konačno sastaviti sezonu bez povreda i da će napraviti lepu karijeru, malo u Paritzanu, malo u Evropi.

                  Predobar i presimpatičan momak.

                  Comment


                  • Cestitke i od mene. Teska srca moram da pruzim ruku. Ako ste pobedili znaci da je zasluzeno.

                    U vezi ove price o Zagorcu, po meni on je veci talenat od Gudure ali mi nije jasno sta se desilo sa njegovim samopouzdanjem. Ajde da je potonuo u nekom velikom klubu ali u Partizan on je dosao bas da nabije samopouzdanje i vrati karijeru

                    Comment


                    • https://youtu.be/lHnLdopBzNA

                      Zagorac za pobedu!
                      https://www.youtube.com/c/krkipfc

                      Comment


                      • Zagorac je odlicno poceo sezonu i prakticno vukao tim u jednom periodu. Ona povreda nosa i nosenje maske mu je potpuno poremetila ritam i kao da to vise nije bio isti igrac.

                        Comment


                        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          Maksimum je Trinki izvukao iz ovog ogranicenog tima. Bolji su, mislim da ni sami ne znamo kako smo dobili ovo. Opet, kao i tokom cele sezone, dosta gluposti kada vracamo protivnika u zivot ili ne koristimo sanse da ih lakse stignemo.
                          Zagorac je kritican. Valjda ce ga ovaj user od suta za pobedu drmnuti malo, da bude mnogo bolji u nastavku.

                          N. Jankovic, svaka cast decku kako se bori i kida.
                          Dal se samo tesis sa ovim ogranicen tim ili sta vec? Samo jednom je Zvezda dobila ubedljivo , uzeli ste u kup, doveli 10 igraca, Trinkijeri je dobio sve sto mu je trebalo, Zvezda sada i bez Dobrica, mislim mozes ti za sebe tako ali javno da pricas nekome ko zna kakvi su Renfro, Pejdz, Jankovic, Gagic, Nikolic koji je vrv najbolji odbrambeni igrac u ligi , itd. malo iritira ali kako hoces

                          Comment


                          • Tesim se, a i volim sto vidim da iritira.
                            Kombo.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • KKP je jedna takva veličina i emocija...

                              Comment


                              • Koliko mi je drago zbog ovog momka, trebalo mu je ovo.

                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X