Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista mu ovo nije novo, vazda ovo on radi, kad je malo ljutkast, bar ne lomi stvari po terenu, malo razbacuje smece
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      like a boss
      Sta drugo ocekivati od coveka koji nema zavrsenu osnovnu skolu

      Hocete izbaciti taj tw reakciju Mareja i Djokovica, nakon poraza?
      Last edited by Sandugp; 22-01-17, 21:40.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Da, baš je overvejt, iznenadlila sam se, nisam je ko zna od kada videla.



        Pa daj nešto..
        A ti ces to brze, mrzi me
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Nema ni 90% celebritya zavrsene skole, pa se petljaju u politiku i neke gluposti govore ljudima sta treba da rade, Role bar suti i igra tenis.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Maxx-a View Post
            A ti ces to brze, mrzi me
            Dok se vas dve dogovorite koja ce, ja izgoreh .....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Nema ni 90% celebritya zavrsene skole, pa se petljaju u politiku i neke gluposti govore ljudima sta treba da rade, Role bar suti i igra tenis.
              I razbacuje sve po klupi. Cuteci naravno.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Nema ni 90% celebritya zavrsene skole, pa se petljaju u politiku i neke gluposti govore ljudima sta treba da rade, Role bar suti i igra tenis.
                Nema skola veze s tim, ne mozes da ne znas ko je Frojd, ustvari mozes ako si Mimi Oro
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Nema skola veze s tim, ne mozes da ne znas ko je Frojd, ustvari mozes ako si Mimi Oro
                  Ili Rodzer Federer.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Nema skola veze s tim, ne mozes da ne znas ko je Frojd, ustvari mozes ako si Mimi Oro
                    Jaka stvar ko je Sigumnd Frojd.

                    Covjeka ne interesuje to, interesuje ga tenis i cao. Ako mu treba da zna ko je Frojd izvuce telefon, ukuca u gugl i gugl mu kaze da je Sigmund Frojd bio budaletina, koja je imala problema sa narkoticima, ali je generalno 99% stvari po pitanju psihoanalize i zenskih pizdarija bio u pravu.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ne moze Federer da nema zavrsenu osnovnu skolu to jest 9 razreda, jer je u CH obavezna, verovatno nije isao na sve casove tipa likovno, fizicko i to, ali sigurno ima zavrsenu osnovnu. Evo pise i na internetu da je batalio skolu sa 16 godina. A za Frojda, svako od nas ima neku stvar, nesto sto je opste poznato, a da licno nije cuo. Na primer jedan moj drug koji ne igra tenis ima 19 god i nije cuo za KKK, drugi nije do pre godinu dana cuo za botoks(ne nije znao sta je nego nije uopste cuo za taj pojam). Treci je cuo za francusku rec mersi(merci), ali nikad nije cuo za mersi boku(merci beaucoup). Dosta ljudi ne zna da USA ima 50 drzava. U toj istoj USA ima ljudi koji misle da je Evropa jedna drzava. Verovatno ima nesto opste poznato sto ja ne znam, kao i svako od nas. Ako Fed nije cuo za Frojda, mozda zna nesto sto mi ne znamo. Ja npr. u Spaniji nikad nisam u skoli ucio o Frojdu, niti smo ikad spomenuli bilo sta o njemu(znam ja licno, zato sto sam znatizeljan po prirodi, pa znam sa ulice i interneta, tako da sam tako naucio), a imam porodicu u CH i idem cesto tamo i znam da moji rodjaci koji su godinu dana mladji od mene takodje nikad nisu ucili o Frojdu. Jednostavno ljudi se tamo u osnovnoj skoli ne bave tim stvarima, jer ima dosta dece koja ce da zavrse na kasi, magacinu, kao automehanicari itd. pa im to ni nece trebati u zivotu. Zato se ovde prica da je tamo skola laka, zato sto je u pocetku napravljena tako da je prilagodjena i onim glupljima. Posle kad dodje do razdvajanja u srednjoj i na fakultetu, e tad ima mnogo da se uci i postaje zajebano, ako biras jak nivo.
                      Last edited by colchonero; 22-01-17, 21:56.

                      Comment


                      • Ne znam Maxxa kakva reakcija No1&2 ... moraćeš ipak ti
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • kakav Frojd, dajte reakciju, ziva nisam
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Počivaš li mirno Zigmunde Frojde

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ne znam Maxxa kakva reakcija No1&2 ... moraćeš ipak ti
                              Slicica sa WTF , Andy i njegove face
                              https://twitter.com/doublefault28/st...898112/photo/1

                              a sto ste smorili ciji je igrac pametniji, obrazovaniji
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X