Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece jer mladi igraci napreduju svakodnevno, u mastersima i slemovima koji slijede ce biti svega. Ovo je vjerovatno jedna od najizjednacenijih godina u svjetskom tenisu, sa najostrijom konkurencijom.
    1. Andrey Rublev
    2. Thanasi Kokkinakis
    3. Alexander Zverev
    4. Ernesto Escobedo

    Renesansa tenisa u 2016 godini.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Ljudi baš zaboravaljaju kako je bilo, a nije to neka toliko daleka prošlost. A vala i nedostajala je ta borba... mada ovakva nikada nije bila, mislim nije ovakva situacija bila, zaboravljeni od konkurencije, otpisani zbog godina, povreda, pauze, mada su sada stvari malo drugačije, više je do prestiža, a i otvara se pitanje kako će sve da se odvija dalje u sezoni, na koga će imati više uticaja ovo finale, pa i njen kraj, na koga više... mada nisam sigurna da sam ovo baš želela, no i ne pitam se očigledno.

      Nema potrebe da se nikakva krv proliva, niti da iko odlazi odavde. Ne budite deca, ne budite primitvini, što manje provokacija i sve će biti super. Nekome više, nekome manje bolno, al ovo je samo sport, a tenis će da se igra i u ponedeljak
      Hoce, igrace se i u ponedeljak ali Federer - Nadal finale slema se nece vise nikada igrati - tako da je ovo poslednji trzaj. Dozvoli im da prekosutra budu malo opusteniji.
      Znao sam da nikada ... njeno malo stopalo, nece stati na moj prag, sve je propalo niceg nema vise!!!
      Kao letnje kise - u trenutku srucilo se sve!!!!
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Raduju 2 dobijena 5. seta zaredom i to odlicnom igrom, sto znaci da su samopouzdanje i vera u sebe tu.

        @Sandugp Polako sa takvim prognozama.
        Last edited by colchonero; 27-01-17, 16:07.

        Comment


        • Sandu, mozda ce se igrati ponovo vec na Garrosu, sta znas. Da si ti relevantan, ni ovo finale se nikad ne bi desilo.
          1. Andrey Rublev
          2. Thanasi Kokkinakis
          3. Alexander Zverev
          4. Ernesto Escobedo

          Renesansa tenisa u 2016 godini.

          Comment


          • Nije uopste bitna moja, nego Novakova relevantnost.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Nikad se ne zna. Rafa sa samopouzdanjem moze da dobije svakog, a RF i u ovim godinama kad mu je dan, takodje.

              Comment


              • Samo da Mirka ne izneveri prekosutra sa izborom odece, da bar imamo o cemu da pisemo ako mec bude dosadan
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Fed ako je pametan nece ni igrati RG. Ali posle na Wimbledonu, sto da ne

                  Comment


                  • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                    Nece jer mladi igraci napreduju svakodnevno, u mastersima i slemovima koji slijede ce biti svega. Ovo je vjerovatno jedna od najizjednacenijih godina u svjetskom tenisu, sa najostrijom konkurencijom.
                    Nemoj preterivati sa tim, jos jedna godina u kojoj CE "starci" vladati, sledece mozda bude koja titula ali tesko.
                    Nerealno je po meni da Zverev I kompanija osvoje masters a ne da urade nesto na GS turnirima.
                    Smem u avatar na godinu dana da nece klinci uzeti nista ove godine od jacih turnira.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by zdravkelja View Post
                      Fed ako je pametan nece ni igrati RG. Ali posle na Wimbledonu, sto da ne
                      Tamo Nadal nece igrati ako je pametan, bolje da ne igra nego da ga Darcis zaustavi u prvom kolu
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Hoce, igrace se i u ponedeljak ali Federer - Nadal finale slema se nece vise nikada igrati - tako da je ovo poslednji trzaj. Dozvoli im da prekosutra budu malo opusteniji.
                        Znao sam da nikada ... njeno malo stopalo, nece stati na moj prag, sve je propalo niceg nema vise!!!
                        Kao letnje kise - u trenutku srucilo se sve!!!!
                        Pusti ti te nade i priče.. nikad više. Ko se ovom finalu nadao? Ali ne ono priželjkivao, već realno posle svega da će ovo da se desi.
                        Da li treba da te pitam.. ko se Novakovom padu u onom veličanstvenom stilom nadao?
                        Tako da pusti to... vidiš da se na terenu nešto sasvim drugo dešava od raznih predikcija i kvota.

                        Ali kako je Nadal spasao one brejk lopte, pa izjednačio u 5om kod 15:40 i 3:4...bruka!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • мени је лако, волими једног и другог, мало више Федерера јер је баш шмекр тип..../наравно Ноле ми је нај за сва времена, није што је наш него и домаћи, хе хе/
                          sigpic

                          Comment


                          • https://www.youtube.com/watch?v=9EXeweMO520
                            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Pusti ti te nade i priče.. nikad više. Ko se ovom finalu nadao? Ali ne ono priželjkivao, već realno posle svega da će ovo da se desi.
                              Da li treba da te pitam.. ko se Novakovom padu u onom veličanstvenom stilom nadao?
                              Tako da pusti to... vidiš da se na terenu nešto sasvim drugo dešava od raznih predikcija i kvota.

                              Ali kako je Nadal spasao one brejk lopte, pa izjednačio u 5om kod 15:40 i 3:4...bruka!
                              Ovo je poslednje. Za publiku, za njihove fanove, za lovu - za Rafu. I to bi bilo to.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • 4x4 intervju: I RF je “lud“, vatromet, Top 5 u 2019.

                                Ko je bio “najluđi“ u svlačionici u vaše vreme?

                                Mi Šveđani smo ’posedovali’ svlačionicu. Sećam se kada sam došao prvi put ovde u Melburn, bilo nas je 17 u glavnom žrebu. Zamislite 17 Šveđana tamo – imali smo kao svoju prostoriju i bilo je lepo da uvek uđeš i čuješ svoj jezik, a sada nemamo nikoga u žrebu. U svlačionici se uvek nešto dešava, bilo je zabavnih momaka poput Ljodre – bio je potpuno ’lud’.

                                Ipak, za njega se to moglo i zaključiti po načinu ponašanja i na terenu, ali postoji jedan momak koji je veoma zabavan, a da mnogi to ne pretpostavljaju – to je Rodžer Federer. Ima sjajan smisao za humor, radi razne smešne stvari, ali to se ne bi dalo zaključiti po onome što prikazuje na terenu. Bilo bi ljudima zabavno to da vide – uvek se smeje, pravi šale i neverovatan je sa jezicima, govori švedski kao da je iz otmenog dela Stokholma.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X